Vypalování laserem a široká nabídka dřevěných produktů

DIKADESIGN s.r.o. Kamil Buchta

Vypalování laserem a široká nabídka dřevěných produktů

DIKADESIGN s.r.o.
Kamil Buchta
Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, designové bytové doplňky

Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, dřevěné talíře, mísy, svícny, krásně designově vytvarované dřevěné mlýnky na sůl a pepř, ale i dřevěné části k lustrům, lampičkám i velkým stojacím lampám vyrábí z jakostního dřeva ve vysoké řemeslné kvalitě česká firma DIKADESIGN s.r.o. z Višňové na Znojemsku, která svými dřevěnými designovými výrobky proslula v tuzemsku i na trzích celého světa. DIKADESIGN – to je kvalitní výrobce dřevěných bytových doplňků v malých i velkých sériích.

Misky, svícny - Milano komplet, DIKADESIGN s.r.o., Znojmo

Dřevěné misky, talíře, svícny, dřevěné kuchyňské sety i dekorační předměty ze dřeva na zakázku

Dřevěné misky Bergamo z dubového dřeva s povrchovou úpravou olejovoskem, dřevěné talíře Bologna různých rozměrů, dubové svícny z kolekce Roma nebo Grappino, dřevěné sety misky a svícny Milano komplet, rovněž z dubového dřeva, s olejovoskovou úpravou povrchu, nebo různé dřevěné dekorační předměty jako lopatičky, mlýnky na sůl a pepř, ale i dřevěné části svítidel v jakémkoli množství vyrobí a dodá světoznámá česká firma DIKADESIGN s.r.o.

Designové bytové doplňky, DIKADESIGN s.r.o.


Designové bytové doplňky ve vysoké kvalitě zpracování včetně povrchové úpravy

Ve firmě DIKADESIGN s.r.o. disponujeme moderní výrobní technologií, umíme zpracovat veškeré zakázky předních designerských firem z celého světa. Designové bytové doplňky ve vysoké kvalitě zpracování včetně zdravotně nezávadné povrchové úpravy až do vysokého lesku, individuální přístup ke každému zákazníkovi, dřevěné dekorační předměty i funkční užitkové předměty z dubového dřeva na zakázku v jakémkoli počtu kusů, ale i výroba v objemných sériích, patří k našim přednostem, díky nimž se na nás obrací zákazníci z celého světa.

Dřevěné misky, talíře, svícny, DIKADESIGN s.r.o., ZnojmoDesignové bytové doplňky

Designové bytové doplňky

Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, designové bytové doplňky

Nábytkové komponenty

Nábytkové komponenty

Dřevěné hoblované, soustružené a frézované nábytkové komponenty

Řezání a gravírování laserem

Řezání a gravírování laserem

Řezání dřeva laserem, gravírování loga či nápisu ve vysoké kvalitě