PODSTRÁNKY

Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, designové bytové doplňky

Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, designové bytové doplňky
Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, dřevěné talíře, mísy, svícny, krásně designově vytvarované dřevěné mlýnky na sůl a pepř, ale i dřevěné části k lustrům, lampičkám i velkým stojacím lampám vyrábí z jakostního dřeva ve vysoké řemeslné kvalitě česká firma DIKADESIGN s.r.o. z Višňové na Znojemsku, která svými dřevěnými designovými výrobky proslula v tuzemsku i na trzích celého světa. DIKADESIGN – to je kvalitní výrobce dřevěných bytových doplňků v malých i velkých sériích.

Dřevěné hoblované, soustružené a frézované nábytkové komponenty

Dřevěné hoblované, soustružené a frézované nábytkové komponenty
Ve firmě DIKADESIGN s.r.o. se specializujeme na výrobu a prodej dřevěných hoblovaných, soustružených a frézovaných polotovarů pro výrobce nábytku, schodišt, svítidel, hraček a dřevěných doplňků k podlahám. Naše provozy jsou vybaveny moderní výrobní technologií, přijímáme zakázky na dřevěné nábytkové komponenty a polotovary v menších i velkoobjemových sériích. Pracujeme s klasickými dřevinami z českých lesů, ale provádíme i zakázkovou výrobu z exotických dřevin jako mahagon, wenge, americký ořech nebo zebrano. Naše precizně zpracované dřevěné výrobky si našly oblibu u zákazníků z tuzemska i zahraničí.

Řezání dřeva laserem, gravírování loga či nápisu ve vysoké kvalitě

Řezání dřeva laserem, gravírování loga či nápisu ve vysoké kvalitě
Řezání dřeva laserem, pálení drobných výřezků až po velké dřevěné formy různých tvarů a gravírování loga či nápisu je novou službou pro zákazníky české firmy DIKADESIGN s.r.o. ze Znojemska. Používáme moderní laserovou gravírku a výsledkem naší práce je přesný a trvalý popis, logo či originální ornamenty na reklamní předměty ze dřeva, ale i jiných materiálů jako sklo, plasty, kůže, kov apod. Jsme schopni gravírovat i dřevěné materiály větších rozměrů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DIKADESIGN s.r.o. Kamil Buchta
WEBOVÁ STRÁNKA
DIKADESIGN s.r.o.
www.dikadesign.cz
Adresa

Adresa

č. 393
Višňové 671 38

k.buchta@dikadesign.cz
+420 515 339 443


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha