Vypalování laserem a široká nabídka dřevěných produktů

DIKADESIGN s.r.o. Kamil Buchta

Vypalování laserem a široká nabídka dřevěných produktů

DIKADESIGN s.r.o.
Kamil Buchta
Řezání dřeva laserem, gravírování loga či nápisu ve vysoké kvalitě

Řezání dřeva laserem, pálení drobných výřezků až po velké dřevěné formy různých tvarů a gravírování loga či nápisu je novou službou pro zákazníky české firmy DIKADESIGN s.r.o. ze Znojemska. Používáme moderní laserovou gravírku a výsledkem naší práce je přesný a trvalý popis, logo či originální ornamenty na reklamní předměty ze dřeva, ale i jiných materiálů jako sklo, plasty, kůže, kov apod. Jsme schopni gravírovat i dřevěné materiály větších rozměrů.

Dřevěné předměty s gravírováním,  DIKADESIGN s.r.o. Znojmo

Gravírování do masivního dřeva, řezání dřevěných předmětů laserem

Ve firmě DIKADESIGN s.r.o. vedle klasické výroby dřevěných designových předmětů a dřevěných nábytkových komponentů provádíme gravírování do bukového, dubového, smrkového či borovicového dřeva. Laserem vyřežeme a vyznačíme dřevěné výrobky, reklamní a dárkové předměty. Gravírováním získají na originalitě veškeré suvenýry, upomínkové předměty, dřevěné tabulky, hračky, turistické směrovky, dřevěné cedulky a štítky.

Řezání a gravírování dřeva laserem, DIKADESIGN s.r.o.


Gravírování podle fotografie či reliéfu, gravírování dřevěných suvenýrů

Řezání a gravírování dřeva laserem je moderní službou, která umožňuje zušlechtění dřeva ve velmi vysoké kvalitě. Nejčastěji provádíme gravírování do masivního dřeva, ale můžeme gravírovat i plošné materiály jako MDF nebo překližka v jakémkoli rozměru. Lze vygravírovat do dřevěné plochy Vaši fotografii či reliéf, gravírujeme surové i lakované dřevo. Inspirujte se našimi náměty a nechte si u nás gravírovat dřevěná prkýnka, dřevěné obaly na víno, rukojeti deštníků, dřevěné zátky nebo nejrůznější dřevěné dárky, které vždy potěší a zaujmou svojí originalitou!Designové bytové doplňky

Designové bytové doplňky

Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, designové bytové doplňky

Nábytkové komponenty

Nábytkové komponenty

Dřevěné hoblované, soustružené a frézované nábytkové komponenty

Řezání a gravírování laserem

Řezání a gravírování laserem

Řezání dřeva laserem, gravírování loga či nápisu ve vysoké kvalitě