Nechte si zvětšit byt

Doby, kdy celé rodině stačila jako úložný prostor jedna velká skříň, jsou už v nenávratnu. Dnešní moderní člověk je náročný v každém ohledu. Pomoci v ušetření místa a zároveň rozšíření úložných prostor může vhodně zvolený nábytek. Například formou vestavěných skříní.

Zakázková výroba nábytku

Nábytek na míru

Pokud uvažujete o rekonstrukci bytu nebo i celého domu, měli byste se určitě zamyslet nad tím, jak by se dalo vytvořit více prostoru. Úložných prostor totiž není nikdy dost. Jenže klasické skříně většinou zabírají příliš mnoho místa. Proto se stále více dostávají ke slovu vestavěné skříně. Firma TODAP spol. s.r.o., která se zabývá zakázkovou výrobou nábytku, dovede s pomocí svých výrobků využít doslova každého koutku vašeho bydlení. Kromě toho jsou jejich produkty vytvořeny z materiálů, které zajistí bezproblémovou funkčnost po dlouhou dobu. Vestavěné skříně mají navíc tu výhodu, že si dokáží poradit i s atypickými prostory. Mohou se využít tedy v různých výklencích, rozích i u zešikmených stropů.

Skříně na míru


Na dveřích velmi záleží

Součástí každé skříně jsou pochopitelně interiérové dveře. V tomto ohledu má zákazník celou řadu možností, jak si svůj domov ozvláštnit. Jednou z variant jsou posuvné dveře, které našly své využití především v podkrovních bytech, jenž mají zkosený strop. Do malých prostor se dokonale hodí otevíravé dveře, které umějí zpřístupnit celou skříň najednou. Velice moderně vyhlížejí skládací dveře. A to zejména v koupelnách, šatnách a chodbách. Nevyžadují totiž velký prostor pro manipulaci, a tak se uplatňují v úzkých prostorech.

Interiérové dveře


Atypické znamená moderní

Jednou z místností, kde je většinou zapotřebí uspořádat nábytek velice úsporným způsobem, je kuchyně. Na jednu stranu vyžaduje mnoho úložných míst, ale na druhé straně by mnoho skříněk tak trochu překáželo. Díky nábytkovým sestavám na míru můžete mít svou kuchyň vyřešenu prakticky i vkusně. Proč mít nábytek jak každý druhý, když právě vy můžete mít vše vyřešeno originálním způsobem? Atypický nábytek je současným architektonickým trendem. Dobrým nápadem, který dodá vašemu bydlení potřebný „šmrnc“, je kombinace uvedených druhů interiérových dveří. Byt pak nepůsobí fádně, ale naopak, je příjemně svěží a neotřelý.Vydáno 12.06.2018
18 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nábytek na zakázku od TODAP – vestavěné skříně, interiérové dveře i kuchyně, které jinde nenajdete

Nábytek na zakázku od TODAP – vestavěné skříně, interiérové dveře i kuchyně, které jinde nenajdete
Vestavěné skříně, kuchyně interiérové dveře i další nábytek na zakázku vám vyrobíme ve společnosti TODAP. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi a použití kvalitních materiálů. Ať už si budete přát novou skříň, stůl nebo zařízení celého bytu, postaráme se o vše od prvotních konzultací ...

Zakázková výroba nábytku, která se týká vestavěných skříní, kuchyní, interiérových dveří a šatních místností

Zakázková výroba nábytku, která se týká vestavěných skříní, kuchyní, interiérových dveří a šatních místností
Jakmile potřebujete speciálně vybavit byt či dům, kuchyni, pokoj nebo jenom vytvořit další místo pro vaše oblečení, pak se vždy můžete obrátit na firmu, která se právě těmito zkušenostmi a výrobou zabývá. Takovýto nábytek na zakázku se hodí do jakéhokoliv pokoje.

Nábytek na míru vytvoří originální prostory

Nábytek na míru vytvoří originální prostory
Zařizujete dům nebo byt a nemůžete najít vhodný nábytek? To znamená, že jste kreativní a uniformní nabídka obchodních řetězců není vaším šálkem kávy. Vy potřebujete originalitu, kreativitu a prvotřídní zpracování. To vše najdete u Todapu, výrobce nábytku na míru.

Moderní vestavěné skříně na míru nejen ušetří spoustu prostoru, ale také dodají interiéru šmrnc

Moderní vestavěné skříně na míru nejen ušetří spoustu prostoru, ale také dodají interiéru šmrnc
Kvalitní vestavěné skříně zajistí maximální využití prostoru a jsou vybaveny efektivním systémem pro ukládání nejen oblečení, ale také bot, spotřebičů a dalších věcí, které nemusíte mít po ruce každodenně. Moderní dekory na vestavěné skříně navíc zajistí, že se z jinak nudného interiérového prvku ...

Nábytek na zakázku dokáže využít každého koutu Vašeho domova

Nábytek na zakázku dokáže využít každého koutu Vašeho domova
Elegance, praktičnost a kvalitní materiály nábytku na zakázku od společnosti TODAP spol. s r.o. dají interiéru Vašeho domu, bytu či kanceláře zcela novou moderní tvář.
PODSTRÁNKY

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru
Výroba kuchyňských linek na míru, Hrušovany nad Jevišovkou a Moravské Budějovice

Výroba kusového nábytku

Výroba kusového nábytku
Výroba kusového nábytku na míru v okolí Moravských Budějovic a Hrušovan nad Jevišovkou

Šatní skříně na míru

Šatní skříně na míru
Vestavěné šatní skříně - zaměření a montáž zdarma v Moravských Budějovicích a Hrušovanech nad Jevišovkou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TODAP, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TODAP, s.r.o.
www.todap.cz
Adresa

Adresa

č. 189
Vrbovec 671 24

info@todap.cz
+420 604 465 204


Najdete nás také zde:

ARES
captcha