Kongresový a wellness hotel Kurdějov ***

Rádi bychom vás pozvali do Kurdějova, obce vzdálené 3 km severovýchodně od Hustopečí a 40 km jižně od Brna. Hotelový resort Kurdějov se skládá z několika budov. Navštívit můžete hotelový dům Tenis, Adina, Vinař ***. Ubytování poskytujeme celkem pro 156 osob v 54 pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní soc. zařízením, sprchovým koutem, TV, Wifi.


Kongresová a firemní turistika

Konferenční centrum se nachází v každém hotelovém domě. Pokud připravujete konferenci, školení zaměstnanců nebo akci pro klienty je hotel Kurdějov pro vás ideálním místem. Stačí sjet z dálnice do malebné vinařské vesničky. Zažijete kouzlo vinných sklepů ve spojení s wellness a sportovním vyžitím. Naše školící prostory jsou k dispozici malým i velkým společnostem. Jednotlivé kongresové sály jsou vhodné pro školení, kongresy, konference, meetingy a prezentace. K dispozici je  dataprojektor, internet, plátno, zpětný projektor.

 

Hotelová restaurace poskytuje až 200 míst.

Ochutnáte domácí i moravskou kuchyni, grilované speciality. Připravujeme rauty, pohoštění, oslavy, prezentace, společenská setkání, kongresy atd.

 

Náš wellness hotel také nabízí relax a odpočinek.

Navštivte náš vodní svět- relaxační vyhřívaný bazén, suchá a parní sauna, vodní lůžka, houpací křesla, bar.

 

Sportovní vyžití poskytuje bowling, krytá tenisová sportovní hala se dvěma kurty, hřiště pro volejbal, nohejbal, badminton, malou kopanou.

 

Ochutnat u nás můžete vína z celého regionu Hustopečska.

Naše hotelová vinotéka a vinný sklep nabízí k ochutnávce i zakoupení vína od vinařů a vinařských společností z celé Velkopavlovické podoblasti.

 

Připravíme pro Vás indoorové i outdoorové aktivity:

 • Fort Gurdau (Pevnost Kurdějov)
 • Kurdějovský selský víceboj
 • Kurdějovská buggy tour
 • Čtyřkolky, půjčení jízdních kol
 • Zábavně vzdělávací soutěž s vinařskou tématikou
 • Sportovní turnaje, tenisový trénink
 • Prohlídka místního kostela a podzemních chodeb
 • Kondiční a posilovací cvičení pro managery pod vedením zkušené lektorky

 

Využijte pobytové balíčky:

 • Víkendová rodinná rekreace
 • Páteční gastronomické večery
 • Víkendy pro dva
 • Víkendy s moravským vínem
 • Festival otevřených sklepů

Pro pobytové balíčky v našem hotelu volejte recepci- 519411381; 725383537

 

V Kurdějově můžete navštívit gotický kostel, kostelní věž a podzemní chodby. Hustopečsko patří k vyhlášeným vinařským regionům jižní Moravy - Velkopavlovické vinařské podoblasti. Vždy na jaře rozkvetou mandloňové sady, na které se také můžete podívat z rozhledny mezi Hustopečemi a Kurdějovem. Uvidíte jedinečné panoramatické pohledy do širokého okolí Hustopečí. V rovinaté krajině také dominují Pálavské vrchy osázené vinicemi. Pro vinařskou oblast v okolí Kurdějova i Hustopečí jsou typické odrůdy André, Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Tramín červený, Muškát moravský, Müller Thurgau, Pálava... Velkopavlovická vinařská oblast je naší druhou největší vinařskou oblastí v republice.

 

Naordinujte si klidnou dovolenou mezi vinařskými osadami, moravskoslováckým folklorem i ozvěnami starověku. Oblíbeným výletní místem turistů i cyklistů je množství rozhleden v regionu. Díky vybudované síti cyklostezek a vinařských stezek můžete poznat region pěšky i na kole. Moravské vinařské stezky jsou vybaveny informačními panely s mapami, které vás povedou k významným památkám i výhledům.


Cykloturistická trasa "KRAJEM ANDRÉ" je dlouhá asi 19 km a vede obcemi Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice, Vrbice. Středně náročná trasa je vhodná pro trekking kola, horská kola i pěší turistiku. Cyklostezka Krajem André je každý rok slavnostně otevírána vždy poslední sobotu v červnu, s bohatým doprovodným programem.

 

Projeďte se vinicemi i sady v okolí Hustopečí a Kurdějova a ochutnejte vína přímo ve vinných sklípcích ve sklepních uličkách.

Každoročně se zde konají mandloňové slavnosti, hustopečský masopust, burčákové slavnosti, tradiční krojované hody, košty vína, den otevřených sklepů a další zajímavé kulturní i vinařské akce.....

 

Těšíme se na setkání u nás v Hotelu Kurdějov.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotelkurdejov.cz

Vydáno 22.08.2014
318 Zhlédnutí
Topováno 03.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Školicí a konferenční prostory vybírejte s rozvahou

Školicí a konferenční prostory vybírejte s rozvahou
Hledáte prostory pro pořádání konferencí nebo školení? Pokud nepovažujete výběr takových míst za důležitý, je na čase váš pohled změnit. I když se to na první pohled nemusí zdát, výběr prostorů pro školení, eventuálně konferenčních prostorů může zásadním způsobem ovlivnit efektivitu vaší práce. ...
PODSTRÁNKY

Hotel Kaskáda Kurdějov

Hotel Kaskáda Kurdějov
Komfortní ubytování v hotelu Kaskáda v Kurdějově, konferenční sál, degustace vín

Hotel Tenis Kurdějov

Hotel Tenis Kurdějov
Hotel Tenis v Kurdějově pro pořádání konferencí, firemních akcí, školení

Hotel Adina Kurdějov

Hotel Adina Kurdějov
Hotelový dům Adina v Kurdějově - konference, wellness, sportovní vyžití
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Kurdějov a.s. Konferenční a relaxační centrum
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Kurdějov a.s.
www.hotelkurdejov.cz
Adresa

Adresa

č.88
Kurdějov 693 01

info@hotelkurdejov.cz
+420 519 411 381


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha