Nápojové automaty společnosti DELIKOMAT vyhoví každému Vašemu přání

DELIKOMAT s.r.o.

Nápojové automaty společnosti DELIKOMAT vyhoví každému Vašemu přání

Nápojové automaty společnosti DELIKOMAT vyhoví každému Vašemu přání

Pouze kvalitní zrnková nebo instantní káva ve spojení s moderním nápojovým automatem firmy DELIKOMAT dovede vytvořit dokonale vyvážený nápoj. Stačí jednou zmáčknout a ochutnat. Každý den v týdnu můžete mít jinou delikatesu. Volit můžete i ze dvou velikostí.

Nápojové automaty Delikomat

V každém šálku se skrývá energie a dobrá nálada

Každý moudrý zaměstnavatel ví, že pouze spokojení zaměstnanci jsou pro něho přínosem. Příjemné pracovní prostředí navodí skvělou atmosféru a práce více baví. Oba tyto aspekty jsou pak jistě ve výsledku znát. Pokud právě nyní hledáte něco, co by mohlo v této oblasti pomoci, pak jste na správném místě. Nechte do své firmy instalovat nápojový automat na kávu a uvidíte tu změnu. Myslíte, že káva toho tolik nezmůže? Chcete důkaz? Jedna legenda vypráví, že si etiopští pastýři koz v devátém století našeho letopočtu všimli, že se jejich svěřencům nálada prudce zlepší, pokud posvačí plody kávovníku. Kozy byly veselé a plné energie. Jak by se asi radovaly, pokud by ochutnaly kávu z některého automatu. Ta je totiž dovedena až k dokonalosti.

Prodejní nápojové automaty


Stačí jeden dotyk

Moderní nápojové automaty na kávu (a další teplé nápoje) zaručují rychlou obsluhu a minimální provozní náklady.

• Jednou z možností je NÁPOJOVÝ AUTOMAT DESIGN LINE FULL TOUCH S DOTYKOVÝM PANELEM. Jde o plně automatický stroj, který si poradí s instantní i zrnkovou kávou. Vyniká exkluzivním vzhledem, který umocňuje leštěné tvrzené sklo a velká LCD obrazovka. Disponuje osmi zásobníky na kelímky a stejným počtem zásobníků na suroviny.

• Druhou možností této řady je NÁPOJOVÝ AUTOMAT DESIGN LINE S DOTYKOVÝM
PANELEM. Tento typ je obohacen o možnost volby mezi menším a větším šálkem kávy. Malých kelímků se vejde do zásobníku pět set a velký kelímek TO GO je obsažen tři sta krát. Zásobníků na suroviny napočítáte osm. Obě zmíněné varianty mají integrovaný zásobník na víčka. Kávu si díky patentované technologii Variflex, Varigrind a Varitherm (koordinace tlaku, mletí, množství vody a teploty) můžete zvolit buď ve variantě Espresso nebo Instant.

• NÁPOJOVÝ AUTOMAT X1 I/7 nabízí mnoho variant lahodné kávy. Můžete ochutnat
černou nebo bílou kávu s cukrem, bílou kávu krémovou anebo kávu s kakaovým nápojem. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco exkluzivního, je v útrobách přístroje připraveno Cappuccino, Moccacino, oblíbené Latte macchiato, Cafe + Co, Vídeňská melange, Cappuccino s příchutí Irish cream. Máte raději kakao? Pak zvolte Kakaový nápoj Classic, Mild anebo Cream. Skvělá je také Bílá krémová (nápoj s příchutí bílé čokolády). Pro ty, kteří si chtějí čas od času dopřát šálek čaje, je v nabídce Hot Lemon.

• Další variantou je NÁPOJOVÝ AUTOMAT X1 E/6, který vám nabídne v sortimentu
instantních nápojů černou nebo bílou kávu s cukrem, Café + Co (nebo bílá káva krémová), Cappuccino, Moccacino, Bílou krémovou (nápoj s příchutí bílé čokolády). V kakaových nápojích máte možnost zvolit Classic či Mild. Ochuzeni nebudete ani o čaj Hot Lemon. Zrnková káva je nabízena ve variantě černá nebo bílá káva s cukrem, Bílá káva krémová, Káva s kakaovým nápojem, Cappuccino, Moccacino. Zásobníků má tato varianta šest. Malých kelímků je tu pět set.

Moderní prodejní nápojové automaty


Servis je samozřejmostí

• NÁPOJOVÝ AUTOMAT X2 E/7 – COFFEE TO GO je schopen jedním zmáčknutím vytvořit černou i bílou kávu s cukrem, Café + Co, kakaový nápoj Classic, Cappuccino nebo Moccacino s cukrem. Nabídku instantních nápojů doplňuje Bílá krémová (nápoj s příchutí bílé čokolády) a kakaový nápoj DE LUXE. Produkty ze zrnkové kávy můžete ochutnat v podobě černé nebo bílé kávy. V nabídce je i Cappuccino nebo Cappuccino s příchutí Irish cream, Moccacino, Latte macchiato. Ochuzeni nebudou ani ti, kdož si chtějí dát čaj Hot Lemon.

• NÁPOJOVÝ AUTOMAT X2 I/8 – COFFEE TO GO nabízí instantní kávu s cukrem – černou
nebo bílou. Můžete volit i - Bílá krémová, Káva s kakaovým nápojem, Cappuccino, Moccacino, Vídeňská melange, Latte macchiato. Mezi specialitami najdete Café + Co, Kakaový nápoj Classic, DE LUXE, Mild či Cream. Dále nápoj s příchutí bílé čokolády – Bílá krémová. Cappuccino s příchutí Irish cream. I Hot Lemon čaj. Pro případ volby COFFEE TO GO je tu připraveno tři sta kelímků TO GO (0,3 dl). Malých je k dispozici pět set.

• Dokonalý nápoj vytvoří i AUTOMAT X3 COFFEE TO GO, který vám díky sedmi
zásobníkům nabídne černou a bílou kávu s cukrem. Dalšími produkty jsou Bílá krémová, Káva s kakaovým nápojem, Latte macchiato s cukrem, Vídeňská melange, Cappuccino či Cappuccino DE LUXE, Moccacino, Café + Co, Kakaový nápoj DE LUXE, Classic, Mild, Cream. Nebo Bílá krémová s příchutí bílé čokolády. K dispozici je samozřejmě i čaj.

U těchto moderních automatů na kávu je možné si nastavit i variantu bez cukru. Součástí všech typů je speciální filtr na vodu, díky jemuž dochází k filtraci vody přes bypass. Minerální látky, důležité pro lidský organismus, se tak nikam neztrácejí. Jestliže byste měli s automatem jakýkoliv problém, stačí zavolat na bezplatnou linku. Technik závadu odstraní.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.delikomat.cz

Vydáno 21.01.2019
651 Zhlédnutí
Topováno 08.02.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě

Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě
Myslíte si, že káva z automatu nemůže chutnat stejně dobře, jako ve Vaší oblíbené kavárně? Automaty na kávu od společnosti Delikomat Vás přesvědčí o pravém opaku. Dokáží totiž „uvařit“ nápoje srovnatelné kvality a chuti, a to včetně čerstvě namleté zrnkové kávy.

Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním

Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním
Co rozhoduje o tom, zda zákazník přijde do kavárny či restaurace? Velmi často je rozhodujícím kritériem to, zda tam umí připravit kvalitní a chutnou kávu. Příprava i pití kávy je rituál, který by měl oslovit všechny smysly. I u nás si již lidé zvykli na kvalitní kávu. A kvalitní káva předpokládá ...
PODSTRÁNKY

Nápojové automaty na horké nápoje

Nápojové automaty na horké nápoje
Nápojové automaty na kávu, cappuccino a automaty na vodu a sodu

Prodejní obědové a svačinové automaty

Prodejní obědové a svačinové automaty
Prodejní potravinové automaty na svačiny a obědy s jednoduchou obsluhou

Profesionální kávovary, kávový servis

Profesionální kávovary, kávový servis
Profesionální a kancelářské kávovary, kávový servis, mlýnky na kávu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DELIKOMAT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DELIKOMAT s.r.o.
www.delikomat.cz
Adresa

Adresa

U Vlečky 843
Modřice 664 42

info@delikomat.cz
+420 546 125 810


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha