Nápojové automaty na kávu, cappuccino a automaty na vodu a sodu

DELIKOMAT s.r.o.

Nápojové automaty na kávu, cappuccino a automaty na vodu a sodu

Nápojové automaty společnosti DELIKOMAT vyhoví každému Vašemu přání

Pouze kvalitní zrnková nebo instantní káva ve spojení s moderním nápojovým automatem firmy DELIKOMAT dovede vytvořit dokonale vyvážený nápoj. Stačí jednou zmáčknout a ochutnat. Každý den v týdnu můžete mít jinou delikatesu. Volit můžete i ze dvou velikostí.

Nápojové automaty Delikomat

V každém šálku se skrývá energie a dobrá nálada

Každý moudrý zaměstnavatel ví, že pouze spokojení zaměstnanci jsou pro něho přínosem. Příjemné pracovní prostředí navodí skvělou atmosféru a práce více baví. Oba tyto aspekty jsou pak jistě ve výsledku znát. Pokud právě nyní hledáte něco, co by mohlo v této oblasti pomoci, pak jste na správném místě. Nechte do své firmy instalovat nápojový automat na kávu a uvidíte tu změnu. Myslíte, že káva toho tolik nezmůže? Chcete důkaz? Jedna legenda vypráví, že si etiopští pastýři koz v devátém století našeho letopočtu všimli, že se jejich svěřencům nálada prudce zlepší, pokud posvačí plody kávovníku. Kozy byly veselé a plné energie. Jak by se asi radovaly, pokud by ochutnaly kávu z některého automatu. Ta je totiž dovedena až k dokonalosti.

Prodejní nápojové automaty


Stačí jeden dotyk

Moderní nápojové automaty na kávu (a další teplé nápoje) zaručují rychlou obsluhu a minimální provozní náklady.

• Jednou z možností je NÁPOJOVÝ AUTOMAT DESIGN LINE FULL TOUCH S DOTYKOVÝM PANELEM. Jde o plně automatický stroj, který si poradí s instantní i zrnkovou kávou. Vyniká exkluzivním vzhledem, který umocňuje leštěné tvrzené sklo a velká LCD obrazovka. Disponuje osmi zásobníky na kelímky a stejným počtem zásobníků na suroviny.

• Druhou možností této řady je NÁPOJOVÝ AUTOMAT DESIGN LINE S DOTYKOVÝM
PANELEM. Tento typ je obohacen o možnost volby mezi menším a větším šálkem kávy. Malých kelímků se vejde do zásobníku pět set a velký kelímek TO GO je obsažen tři sta krát. Zásobníků na suroviny napočítáte osm. Obě zmíněné varianty mají integrovaný zásobník na víčka. Kávu si díky patentované technologii Variflex, Varigrind a Varitherm (koordinace tlaku, mletí, množství vody a teploty) můžete zvolit buď ve variantě Espresso nebo Instant.

• NÁPOJOVÝ AUTOMAT X1 I/7 nabízí mnoho variant lahodné kávy. Můžete ochutnat
černou nebo bílou kávu s cukrem, bílou kávu krémovou anebo kávu s kakaovým nápojem. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco exkluzivního, je v útrobách přístroje připraveno Cappuccino, Moccacino, oblíbené Latte macchiato, Cafe + Co, Vídeňská melange, Cappuccino s příchutí Irish cream. Máte raději kakao? Pak zvolte Kakaový nápoj Classic, Mild anebo Cream. Skvělá je také Bílá krémová (nápoj s příchutí bílé čokolády). Pro ty, kteří si chtějí čas od času dopřát šálek čaje, je v nabídce Hot Lemon.

• Další variantou je NÁPOJOVÝ AUTOMAT X1 E/6, který vám nabídne v sortimentu
instantních nápojů černou nebo bílou kávu s cukrem, Café + Co (nebo bílá káva krémová), Cappuccino, Moccacino, Bílou krémovou (nápoj s příchutí bílé čokolády). V kakaových nápojích máte možnost zvolit Classic či Mild. Ochuzeni nebudete ani o čaj Hot Lemon. Zrnková káva je nabízena ve variantě černá nebo bílá káva s cukrem, Bílá káva krémová, Káva s kakaovým nápojem, Cappuccino, Moccacino. Zásobníků má tato varianta šest. Malých kelímků je tu pět set.

Moderní prodejní nápojové automaty


Servis je samozřejmostí

• NÁPOJOVÝ AUTOMAT X2 E/7 – COFFEE TO GO je schopen jedním zmáčknutím vytvořit černou i bílou kávu s cukrem, Café + Co, kakaový nápoj Classic, Cappuccino nebo Moccacino s cukrem. Nabídku instantních nápojů doplňuje Bílá krémová (nápoj s příchutí bílé čokolády) a kakaový nápoj DE LUXE. Produkty ze zrnkové kávy můžete ochutnat v podobě černé nebo bílé kávy. V nabídce je i Cappuccino nebo Cappuccino s příchutí Irish cream, Moccacino, Latte macchiato. Ochuzeni nebudou ani ti, kdož si chtějí dát čaj Hot Lemon.

• NÁPOJOVÝ AUTOMAT X2 I/8 – COFFEE TO GO nabízí instantní kávu s cukrem – černou
nebo bílou. Můžete volit i - Bílá krémová, Káva s kakaovým nápojem, Cappuccino, Moccacino, Vídeňská melange, Latte macchiato. Mezi specialitami najdete Café + Co, Kakaový nápoj Classic, DE LUXE, Mild či Cream. Dále nápoj s příchutí bílé čokolády – Bílá krémová. Cappuccino s příchutí Irish cream. I Hot Lemon čaj. Pro případ volby COFFEE TO GO je tu připraveno tři sta kelímků TO GO (0,3 dl). Malých je k dispozici pět set.

• Dokonalý nápoj vytvoří i AUTOMAT X3 COFFEE TO GO, který vám díky sedmi
zásobníkům nabídne černou a bílou kávu s cukrem. Dalšími produkty jsou Bílá krémová, Káva s kakaovým nápojem, Latte macchiato s cukrem, Vídeňská melange, Cappuccino či Cappuccino DE LUXE, Moccacino, Café + Co, Kakaový nápoj DE LUXE, Classic, Mild, Cream. Nebo Bílá krémová s příchutí bílé čokolády. K dispozici je samozřejmě i čaj.

U těchto moderních automatů na kávu je možné si nastavit i variantu bez cukru. Součástí všech typů je speciální filtr na vodu, díky jemuž dochází k filtraci vody přes bypass. Minerální látky, důležité pro lidský organismus, se tak nikam neztrácejí. Jestliže byste měli s automatem jakýkoliv problém, stačí zavolat na bezplatnou linku. Technik závadu odstraní.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.delikomat.cz

Vydáno 21.01.2019
325 Zhlédnutí
Topováno 04.11.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním

Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním
Co rozhoduje o tom, zda zákazník přijde do kavárny či restaurace? Velmi často je rozhodujícím kritériem to, zda tam umí připravit kvalitní a chutnou kávu. Příprava i pití kávy je rituál, který by měl oslovit všechny smysly. I u nás si již lidé zvykli na kvalitní kávu. A kvalitní káva předpokládá ...

Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě

Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě
Myslíte si, že káva z automatu nemůže chutnat stejně dobře, jako ve Vaší oblíbené kavárně? Automaty na kávu od společnosti Delikomat Vás přesvědčí o pravém opaku. Dokáží totiž „uvařit“ nápoje srovnatelné kvality a chuti, a to včetně čerstvě namleté zrnkové kávy.
PODSTRÁNKY

Nápojové automaty na horké nápoje

Nápojové automaty na horké nápoje
Nápojové automaty na kávu, cappuccino a automaty na vodu a sodu

Prodejní obědové a svačinové automaty

Prodejní obědové a svačinové automaty
Prodejní potravinové automaty na svačiny a obědy s jednoduchou obsluhou

Profesionální kávovary, kávový servis

Profesionální kávovary, kávový servis
Profesionální a kancelářské kávovary, kávový servis, mlýnky na kávu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DELIKOMAT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DELIKOMAT s.r.o.
www.delikomat.cz
Adresa

Adresa

U Vlečky 843
Modřice 664 42

info@delikomat.cz
+420 546 125 810


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha