Nerezové manometry a teploměry

Schwer Fittings, s.r.o. nerezové hydraulické šroubení Plzeň

Nerezové manometry a teploměry

Kvalitní nerezová šroubení je základem v mnoha oblastech

Vysokotlaké šroubení je systém, který musí splňovat vysoké nároky. Nesmí se opotřebovávat, musí být vyroben pouze z těch nejkvalitnějších materiálů a musí výborně těsnit. Všechny tyto nároky splňují šroubení a spojovací prvky od společnosti Schwer Fittings.

Schwer Fittings, s.r.o. nerezové hydraulické šroubení Plzeň

Šroubení se svěracími prstenci a mnoho dalších

Výrobní portfolio společnosti Schwer Fittings je opravdu široké. Všechny výrobky však spojuje nejvyšší kvalita. Vlajkový výrobek našeho sortimentu tvoří šroubení se dvěma svěracími prstenci. Vyznačuje se tlumením rázů v potrubním systému díky funkci zadního svěracího prstence. Přední svěrací prstenec zase představuje dokonalé kruhovité těsnění mezi tělesem šroubení a trubkou, kterým nepronikne ani kapka. Perfektní upevnění a utěsnění trubky zase zaručuje zúžení, které vzniklo díky konusu v tělese šroubení, které deformuje prstenec.

Největší výhodou a předností výrobků společnosti je ale výchozí materiál. Ten tvoří kovaná či tažená austenitická ocel, která se vyznačuje dokonalými vlastnostmi. Jemný závit převlečné matice šroubení se dvěma svěracími prstenci je povrchově postříbřen a tím se zvyšuje možnost jeho vícenásobného použití.

V portfoliu Schwer Fittings ale nenajdete jen šroubení se dvěma prstenci, vyrábíme toho mnohem více. Žádná jiná firma nemá tak rozsáhlý sortiment. Vybírat tak můžete z velkého množství výrobků, jako: nízkotlaké třídílné šroubení, závitové fitinky, hydraulické šroubení, přivařovací a další součásti potrubí.

Zářezné prstence, svěrací prstence, matice


Prvotřídní kvalita spojovacích prvků

Naše výrobky jsou výjimečné nejenom kvůli tomu, z jakého materiálu jsou vyrobeny. Kvalita je u nás na prvním místě. Proto každý jednotlivý díl spojovacích prvků prochází několika kontrolami tak, aby byla zaručena prvotřídní jakost. Po splnění všech náročných kontrol označujeme výrobek symbolem "sf" a číslem zkušebního protokolu. K výrobkům dodáváme také certifikáty několika předních zkušeben.

Šroubení a spojovací prvky společnosti Schwer Fittings jsou vyráběny z kované či tažené austenitické oceli. Na přání zákazníka dodáváme šroubení také z materiálů hasteloy, titan a dalších. Naše výrobky nacházejí široké uplatnění v mnoha oblastech: medicína, farmacie, chemie, potravinářský průmysl, petrochemie, rozvody čistých plynů a tekutin, vysoké tlaky a vakuum.


Profesionální přístup se vyplácí

Společnost Schwer Fittings se zabývá výrobou a prodejem šroubení a spojovacích materiálů už více než dvacet let. Naší mateřskou firmou je Schwer Fittings GmbH se sídlem ve švábském Denkingenu, která působí ve 12 zemích Evropy. Našim zákazníkům nabízíme profesionální přístup, který se odráží nejenom při výrobě, ale také při expedici. Nejžádanější produkty ze skladu proto expedujeme obratem, aby mohly co nejdříve plnit svou funkci. I ostatní sortiment ale dodáváme ve velmi krátkých termínech.

Výrobky značky Schwer


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.schwer.com/cs_CZ

Vydáno 11.09.2014
314 Zhlédnutí
Topováno 24.02.2016
PODSTRÁNKY

Hydraulika a pneumatika

Hydraulika a pneumatika
Měřicí technika, šroubení a armatury z nerezi pro hydrauliku a pneumatiku

Instrumentation

Instrumentation
Fitinky pro orbitální svařování, šroubení a instrumentační adaptéry

Sanitary

Sanitary
Lisovací a letovací fitinky pro sanitární využití
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Schwer Fittings, s.r.o. nerezové hydraulické šroubení Plzeň
WEBOVÁ STRÁNKA
Schwer Fittings, s.r.o.
www.schwer.com
Adresa

Adresa

Líšťanská 499
Město Touškov 330 33

info@schwer.cz
+420 377 923 030


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha