Nerezové trubky bezešvé přesné

Schwer Fittings, s.r.o. nerezové hydraulické šroubení Plzeň

Nerezové trubky bezešvé přesné

Měřicí technika, šroubení a armatury z nerezi pro hydrauliku a pneumatiku

Automobilový průmysl, strojírenství, lakovací technika či stavba průmyslových zařízení - ve všech těchto odvětvích najdou své uplatnění produkty z našeho sortimentu pro hydrauliku a pneumatiku. Vybírat můžete z bohaté nabídky nerezových šroubení, fitinků, spojek, rychlospojek, trubek, hadic, armatur či měřicí a regulační techniky. Vše ve vysoce kvalitním provedení a široké škále variant a parametrů.

Nerezová šroubení hydraulická

Šroubení, fitinky, trubkové spojky a rychlospojky

Nerezové šroubení nabízíme v mnoha variantách - od letovacího šroubení na kouli a lemovacího šroubení JIC s kónusem 37° přes šroubení na zářezný prstenec až po push-in a poush-on nástrčková šroubení. Nechybí však ani převlečné matice, mezikroužky a další příslušenství. Sortiment fitinků nabízí závitové, svářecí i pájecí tvarovky, stejně tak jako trubková šroubení. V oblasti spojek a rychlospojek pak můžete vybírat z nízkotlakých, plošně těsnicích vysokotlakých a pákových rychlospojek, či z trubkových spojek s progresivním těsnicím a kotvicím efektem.

Široký sortiment nerezového šroubení od Schwer Fittings, s.r.o.


Nerezové trubky a hadice, upevňovací objímky na trubky

Trubky vyrábíme z nerezavějicích ocelí v bezešvém, svařovaném i kapilárovém provedení, na přání zákazníka však dokážeme flexibilně přizpůsobit sílu stěn, hloubku, hrubost či povrchovou úpravu. Dodáváme také upevňovací objímky na trubky. Naše nabídka hadic pak zahrnuje kompletně slisované hadice PTFE, vlnité hadice z ušlechtilé oceli, hydraulické a smršťovací hadice, hadice z termoplastu, hadice pro pitnou vodu, stejně tak jako pro oleje a pohonné látky.

Hadice z oceli, PVC, silikonu a dalších materiálů


Armatury, příruby, kulové uzávěry, kohouty a hydraulické adaptéry

Do míst se silnými vibracemi a velkým mechanickým zatížením jsou vhodné příruby - ty pro zvýšení flexibility nabízíme v široké škále variant a velikostí. Zakoupíte však u nás také armatury, kulové kohouty, nerezové zpětné ventily, jehlové ventily, kulové uzávěry se servopohonem či hydraulické adaptéry 60°.

Nerezové kulové uzávěry, zpětné a jehlové ventily


Měřicí a regulační přístroje, teploměry, tlakoměry a průtokoměry

Ke správnému fungování hydraulických a pneumatických zařízení patří také kvalitní měřicí a regulační technika, která slouží ke kontrole tlaku a vysokotlakých, nízkotlakých i podtlakových systémů. Proto v naší nabídce naleznete také ukazatele průtoku, plovákové a elektronické hlásiče průtoku, stejně tak jako měřicí přípojky, trubicové manometry a bimetalové teploměry.

Měřicí a regulační technika, měření tlaku, průtoku i teploty


PODSTRÁNKY

Hydraulika a pneumatika

Hydraulika a pneumatika
Měřicí technika, šroubení a armatury z nerezi pro hydrauliku a pneumatiku

Instrumentation

Instrumentation
Fitinky pro orbitální svařování, šroubení a instrumentační adaptéry

Sanitary

Sanitary
Lisovací a letovací fitinky pro sanitární využití
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Schwer Fittings, s.r.o. nerezové hydraulické šroubení Plzeň
WEBOVÁ STRÁNKA
Schwer Fittings, s.r.o.
www.schwer.com
Adresa

Adresa

Líšťanská 499
Město Touškov 330 33

info@schwer.cz
+420 377 923 030


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha