Adecco: Personální agentura s lidským přístupem

Poskytneme vám pomocnou ruku při výběru práce či zaměstnanců. Jsme personální agentura Adecco, která v České republice pomáhá zaplňovat pracovní trh už od roku 1992. V naší databázi na vás čeká mnoho volných míst nebo ideálních zaměstnanců. Tak na co ještě čekat?

Personální agentura s lidským přístupem

Hledání ideálního zaměstnance na 100 způsobů

16 poboček, 3 500 zaměstnanců, 3 800 uchazečů o zaměstnání v databázi, více než 100 klientů-potenciálních zaměstnavatelů. Taková jsou aktuální čísla personální agentury Adecco. I když jsme globální společnost, zaměřujeme se na regionální trhy, díky čemuž známe jejich specifika a úspěšnost nalezení vhodného kandidáta nebo zaměstnance se zvyšují.

Najděte vhodného kandidáta na vaši pozici


Firmám nabízíme několik služeb

- Temporary Help – zajišťujeme pracovníky pro období nadměrného vytížení (zaměstnanci jsou na dovolené, nemocenské, sezónní špička, apod.).
- Recruitment Support – zajištění podpůrných aktivit pro efektivnější výběr nových zaměstnanců do trvalého pracovního poměru.
- Try & Hire – nejste rozhodnuti, jestli se vám vyplatí vytvořit trvalé pracovní místo? Vyzkoušejte si to.
- Payroll – vyřídíme za vás mzdovou a personální agendu.
- Permanent Placement – najdeme zaměstnance ideálního pro vámi nabízenou pozici.
- Outsourcing – zajistíme ucelenou část vašich aktivit tak, abyste se mohli věnovat důležitějším věcem vašeho podnikání.
- Executive Search – v naší společnosti najdete špičkové head huntery, tedy osoby, které jsou schopné vytipovat zaměstnance s ideálními vlastnostmi a zkušenostmi pro vámi nabízenou pozici. Jedná se tedy o cílené oslovení zkušeného kandidáta a jeho přesvědčení o tom, že by měl pracovat právě pro vaši společnost.
- Xpert testing – prověření schopností a dovedností vašich stávajících či potenciálních zaměstnanců.
- Assesment Centre – zhodnocení kandidátů nebo zaměstnanců podle osvědčených metod.


Snižujeme nezaměstnanost po celém světě

Cílem personální agentury Adecco je, aby při nalezení vhodného zaměstnance nebo zaměstnavatele byly spokojené obě strany. Klademe tedy důraz na profesionální metody výběru, ale i na osobní přístup. Lidé hledající práci se u nás nemusí cítit méněcenně. Právě naopak, my se o vás postaráme a pomůžeme vám najít vaše vysněné povolání. Na naše rady se můžete spolehnout, jsme profesionálové s letitými zkušenostmi. Pokud jste tedy uchazeč o zaměstnání, navštivte naše webové stránky, na kterých vám poskytneme spoustu důležitých rad a poznatků o napsání životopisu, ale i o chování na pohovoru. Vše vychází z osobních zkušeností nás i našich klientů. Odlište se od ostatních kandidátů a zvyšte tak svoje šance na úspěšné zvládnutí pracovního pohovoru. Personální agentura Adecco vám poradí, jak na to.

Pomůžeme vám s výběrem vhodného zaměstnance


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.adecco.cz/home-2/how-to-apply/

Vydáno 02.10.2014
723 Zhlédnutí
Topováno 19.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu

Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu
Ať už sháníte pět nebo pět tisíc zaměstnanců, nikdy se v této oblasti neumíte pohybovat tak, jako to dovedou personální agentury. V případě, že hledáte vhodné zaměstnance do své firmy, je nejlepší obrátit se na takovou, která má vysoké nasazení, odborné kontakty, velkou databázi a spolehlivé ...

Jak na pracovní příležitosti: Stáže ve firmách jsou skvělou možností praxe

Jak na pracovní příležitosti: Stáže ve firmách jsou skvělou možností praxe
Není tajemstvím, že dostatek praxe včetně třeba absolvování stáže ve firmách, jsou velmi podstatným kritériem pro získání pracovní příležitosti. Bez praxe to dnes zkrátka nejde a absolventi, byť prestižních škol, se v určité chvíli často dostávají do nelehké situace – zaměstnavatelé o ně jednoduše ...

Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO

Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO
Máte problém s vašimi zaměstnanci, kteří neplní své povinnosti? Máte špatný odhad na lidi a často se při výběru kandidátů spálíte? Pak přenechejte nábor zaměstnanců na odbornících. Personální agentura ADECCO je největší na světě a v oboru působí už více než 55 let. Na naše zkušenosti a znalosti o ...
PODSTRÁNKY

Personální agentura

Personální agentura
Největší personální agentura v ČR, služby v oblasti lidských zdrojů

Pracovní agentura

Pracovní agentura
Pracovní a personální agentura ADECCO nabízí volné pracovní pozice

Personální poradenství

Personální poradenství
Personální poradenství v personální agentuře ADECCO v Praze
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ADECCO spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ADECCO spol.s r.o.
www.adecco.cz
Adresa

Adresa

Štětkova 18 - QUBIX 4 Praha
Praha 4 140 00

privacypolicy@adecco.cz
+420 724 611 621


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha