Vyhledávání a nábor zaměstnanců pro brigády i trvalé úvazky Praha

ADECCO spol.s r.o.

Vyhledávání a nábor zaměstnanců pro brigády i trvalé úvazky Praha

Největší personální agentura v ČR, služby v oblasti lidských zdrojů

O zajištění kvalitních zaměstnanců od dělníků, techniků, administratvních pracovníků, přes vedoucí pozice až po ředitelská místa se postará personální agentura ADECCO spol. s r.o. Praha, která patří mezi největší celosvětové personální agentury s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti lidských zdrojů, včetně nadstandardních služeb Temporary Help, Try & Hire, Permanent Placement, Executive Search, Assessment Centers, Recruitment Support, Payroll, Outsourcing, Xpert testing.

Personální agentura Adecco spol. s r.o. Praha - služby v oblasti lidských zdrojů

Obsáhlá databáze uchazečů o zaměstnání, databáze firem hledající zaměstance

Hledáte vhodné zaměstnance do trvalého pracovního poměru nebo jen na kratší časové období? Využijte našich profesionálních služeb v oblasti lidských zdrojů. Doporučíme vám vhodné pracovní síly ať už se jedná o administrativní sféru, technické obory, průmyslová odvětví, hotelnictví a gastronomii, oblast financí, výrobní činnost či zdravotnictví. Při hledání nových zaměstnanců se spoléháme na profesionální metody výběru, na naše dlouholeté zkušenosti i osobní přístup. Disponujeme obsáhlou databází uchazečů o zaměstnání i databází společností, které aktuální hledají vhodné pracovní síly. Hoďte Vaše starosti na naši hlavu!

Personální a pracovní agentura Adecco


Výběr vhodných zaměstnanců do trvalého pracovního poměru nebo jen na určitou dobu

Firmy hledající nové pracovníky, mohou využít naší nabídky speciálních služeb. Službou Temporary Help zajišťujeme pracovníky v období dovolené, sezónních prací, nemocenské. Try & Hire umožňuje napřed pracovníka vyzkoušet, než jej firma přijme do trvalého pracovního poměru. Objednáním služby Permanent Placement Vám najdeme vhodné kandidáty pro obsazení stálých pracovních míst.


Vyhledání top manažerů a úzce specializovaných odborníků

Využitím služby Executive Search vyhledáme pro Vaši společnost vyhledání top manažery a úzce specializované odborníky. Službou Assessment Centers Vám pomůžeme v celkovém hodnocení uchazečů na danou pozici. Podpůrnou činnost při výběru pracovníků do trvalého pracovního poměru Vám zajistí naše služba Recruitment Support.

Služby personální agentury Adecco


Kompletní vedení personální a mzdové agendy, podpůrné činnosti

Službou Payroll si od nás zajistíte kompletní vedení personální a mzdové agendy. Objednáte-li si Outsourcing, soustředíte se na hlavní podnikatelské aktivity a vedlejší činnosti kompletně obstaráme my. Potřebujete-li prověřit schopnosti budoucích nebo stávajících zaměstnanců, nabídneme Vám službu Xpert testing.


PODSTRÁNKY

Personální agentura

Personální agentura
Největší personální agentura v ČR, služby v oblasti lidských zdrojů

Pracovní agentura

Pracovní agentura
Pracovní a personální agentura ADECCO nabízí volné pracovní pozice

Personální poradenství

Personální poradenství
Personální poradenství v personální agentuře ADECCO v Praze
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ADECCO spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ADECCO spol.s r.o.
www.adecco.cz
Adresa

Adresa

Štětkova 18 - QUBIX 4 Praha
Praha 4 140 00

info.cz@adecco.com
+420 251 001 411


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha