Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO

Máte problém s vašimi zaměstnanci, kteří neplní své povinnosti? Máte špatný odhad na lidi a často se při výběru kandidátů spálíte? Pak přenechejte nábor zaměstnanců na odbornících. Personální agentura ADECCO je největší na světě a v oboru působí už více než 55 let. Na naše zkušenosti a znalosti o personálním managementu se tedy můžete spolehnout.

Personální agentura nabízí mnohé služby z oblasti řízení lidských zdrojů

Koncept Temporary Help pomáhá firmám nejen v letním období

Personální agentura ADECCO nabízí širokou paletu personálních služeb jak pro malé, tak pro korporátní společnosti. Potřebujete jen sehnat záskok za kolegy v době letních prázdnin? Pak vám pomůže koncept Temporary Help. Nevíte si rady s hledáním kandidáta na důležitou pozici? Řešení najdete v našem personálním systému Permanent Placement. Nebo chcete vložit odpovědnost za personální a mzdovou agendu do jiných rukou? Pak si přečtěte o naší nabídce Payroll. Nabídky naší práce jsou zkrátka tak komplexní, že si z nich vybere každý.

Podívejte se na služby, které nabízí naše personální agentura


Stálý recruiting po nových členech týmu ADECCO

Zaujala vás naše nabídka naší personální agentury? Pak jste možná právě vy vhodným kandidátem o práci v našem týmu. Co je k získání místa potřeba? Stačí, pokud si stáhnete mobilní aplikaci Jobs in Česko. Ve vašem mobilu si potom už jednoduše dohledáte, jaké volné pozice právě nabízíme. Další možností je zjistit si nabídky práce na stránkách ADECCO. Stačí kliknout na odkaz dole a vyplnit jednoduchý formulář. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na naši spolupráci.

Nábor zaměstnanců snadno a rychle


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.adecco.cz/

Vydáno 13.09.2016
103 Zhlédnutí
Topováno 20.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu

Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu
Ať už sháníte pět nebo pět tisíc zaměstnanců, nikdy se v této oblasti neumíte pohybovat tak, jako to dovedou personální agentury. V případě, že hledáte vhodné zaměstnance do své firmy, je nejlepší obrátit se na takovou, která má vysoké nasazení, odborné kontakty, velkou databázi a spolehlivé ...

Adecco: Personální agentura s lidským přístupem

Adecco: Personální agentura s lidským přístupem
Poskytneme vám pomocnou ruku při výběru práce či zaměstnanců. Jsme personální agentura Adecco, která v České republice pomáhá zaplňovat pracovní trh už od roku 1992. V naší databázi na vás čeká mnoho volných míst nebo ideálních zaměstnanců. Tak na co ještě čekat?

Jak na pracovní příležitosti: Stáže ve firmách jsou skvělou možností praxe

Jak na pracovní příležitosti: Stáže ve firmách jsou skvělou možností praxe
Není tajemstvím, že dostatek praxe včetně třeba absolvování stáže ve firmách, jsou velmi podstatným kritériem pro získání pracovní příležitosti. Bez praxe to dnes zkrátka nejde a absolventi, byť prestižních škol, se v určité chvíli často dostávají do nelehké situace – zaměstnavatelé o ně jednoduše ...
PODSTRÁNKY

Personální agentura

Personální agentura
Největší personální agentura v ČR, služby v oblasti lidských zdrojů

Pracovní agentura

Pracovní agentura
Pracovní a personální agentura ADECCO nabízí volné pracovní pozice

Personální poradenství

Personální poradenství
Personální poradenství v personální agentuře ADECCO v Praze
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ADECCO spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ADECCO spol.s r.o.
www.adecco.cz
Adresa

Adresa

Štětkova 18 - QUBIX 4 Praha
Praha 4 140 00

privacypolicy@adecco.cz
+420 724 611 621


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha