Jak na pracovní příležitosti: Stáže ve firmách jsou skvělou možností praxe

Není tajemstvím, že dostatek praxe včetně třeba absolvování stáže ve firmách, jsou velmi podstatným kritériem pro získání pracovní příležitosti. Bez praxe to dnes zkrátka nejde a absolventi, byť prestižních škol, se v určité chvíli často dostávají do nelehké situace – zaměstnavatelé o ně jednoduše nestojí z důvodu nedostatku praktických zkušeností. Personální agentura Adecco se proto rozhodla přispět svou „troškou do mlýna“ a podpořit uplatnitelnost uchazečů o volné pracovní pozice v rámci svého projektu Way To Work. Jak to všechno funguje?

ADECCO spol. s r.o., Praha: stáže ve firmách, pracovní agentura, personální poradenství, vyhledávání zaměstnanců pracovníků

Adecco Way To Work – stáže ve firmách i cenné rady pro vaši kariéru

Personální agentura Adecco chce nejen absolventům usnadnit cestu k práci. Snažíme se proto rozdávat užitečné rady, které by vám mohly při hledání pracovní příležitosti pomoci, a také předat co nejvíce zkušeností s nastartováním kariéry. Proč to vlastně všechno děláme? Například proto, že bychom vám rádi pomohli s uskutečněním vašich pracovních snů a chceme uplatnit své profesionální know-how v oblasti personalistiky tak, abychom byli prospěšní. Proto pořádáme celou řadu akcí v rámci projektu Way To Work, jako je například oblíbená soutěž CEO for 1 Month nebo další praxe a stáže ve firmách v rámci tzv. Adecco experience.

Práce v personální agentuře Adecco


CEO for 1 Month aneb šéfem personální agentury Adecco na zkoušku

Jednou z možností velmi zajímavé praxe, a tím i snadnějšího získání pracovní příležitosti, je CEO for 1 Month, čili možnost práce v personální agentuře Adecco formou stáže na pozici nejvyšší – přímo ve vedení. Letošním českým CEO for 1 Month pro rok 2015 se stala Marie Lusková, která dříve v rámci jiné stáže působila například několik měsíců na personálním oddělené Evropského Parlamentu v Lucemburku.


„Vnímejte pracovní příležitosti v mezinárodním měřítku,“ říká Lusková

V rámci své pozice, kterou momentálně zastává ve vedení společnosti Adecco, se Marie Lusková účastní porad týkajících se strategie společnosti, schází se s vedoucími manažery všech částí portfolia HR služeb společnosti Adecco a podobně. Dle svých vlastních slov by se ráda nejvíce věnovala podpoře a motivaci mladých lidí. „Ráda bych je inspirovala a pomohla jim vnímat jejich pracovní příležitosti i v mezinárodním prostředí tak, jako se to podařilo mně,“ říká dvaadvacetiletá studentka oboru Sociologie a andragogika na Univerzitě Palackého v Olomouci Marie Lusková.

Stáže ve firmách vás posunou dál


Street Day aneb jak hledat práci

Další z aktivit personální agentury ADECCO je například takzvaný Street Day, který se vždy koná v Březnu. Během tohoto dne naši pracovníci vyráží v příznačně červených tričkách do ulic a radí mladým lidem, jak hledat práci. Doslova „na potkání“ rozdávají informační materiály s tipy a triky, jak si správně sestavit profesní životopis nebo jak dobře zapůsobit na pracovním pohovoru. Street Day probíhá ve všech městech, kde sídlí pobočky ADECCO. V Česku se tedy kromě Prahy a Brna jedná o Ústí nad Labem, Plzeň, Hradec Králové, České Budějovice a Ostravu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.adecco.cz/

Vydáno 10.09.2015
256 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu

Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu
Ať už sháníte pět nebo pět tisíc zaměstnanců, nikdy se v této oblasti neumíte pohybovat tak, jako to dovedou personální agentury. V případě, že hledáte vhodné zaměstnance do své firmy, je nejlepší obrátit se na takovou, která má vysoké nasazení, odborné kontakty, velkou databázi a spolehlivé ...

Adecco: Personální agentura s lidským přístupem

Adecco: Personální agentura s lidským přístupem
Poskytneme vám pomocnou ruku při výběru práce či zaměstnanců. Jsme personální agentura Adecco, která v České republice pomáhá zaplňovat pracovní trh už od roku 1992. V naší databázi na vás čeká mnoho volných míst nebo ideálních zaměstnanců. Tak na co ještě čekat?

Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO

Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO
Máte problém s vašimi zaměstnanci, kteří neplní své povinnosti? Máte špatný odhad na lidi a často se při výběru kandidátů spálíte? Pak přenechejte nábor zaměstnanců na odbornících. Personální agentura ADECCO je největší na světě a v oboru působí už více než 55 let. Na naše zkušenosti a znalosti o ...
PODSTRÁNKY

Personální agentura

Personální agentura
Největší personální agentura v ČR, služby v oblasti lidských zdrojů

Pracovní agentura

Pracovní agentura
Pracovní a personální agentura ADECCO nabízí volné pracovní pozice

Personální poradenství

Personální poradenství
Personální poradenství v personální agentuře ADECCO v Praze
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ADECCO spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ADECCO spol.s r.o.
www.adecco.cz
Adresa

Adresa

Štětkova 18 - QUBIX 4 Praha
Praha 4 140 00

privacypolicy@adecco.cz
+420 724 611 621


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha