Sluníčka VAL6 vysuší a vytopí stejně jako skutečné slunce na obloze!

Bodové vytápění je vhodné pro přímý ohřev i sušení kdekoliv a kdykoliv. Infračervená topidla tento systém využívají a jsou proto velmi vhodná ve všech oblastech průmyslu. Přestože na trhu najdete širokou nabídku infračervených topidel, originál je pouze jeden, a to VAL6 - "Sluníčko" s nejdelší tradicí a největší propracovaností. Zastoupením těchto topidel pro náš trh je společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje, která nám poskytla informace níže...

Sluníčko VAL6

VAL 6 je nejefektivnějším průmyslovým topidlem na našem trhu

Jeho využití je skutečně široké. Ať už je potřeba vytápět nebo vysoušet, infračervené topidlo je vždy vynikající volbou. Oceňují jej lidé ve stavebnictví, výrobních podnicích, dílnách, servisech, skladech a dokonce i v zemědělství. Je plně mobilní, takže není problém využít ho na rozličných místech.


Úsporný provoz infračervených topidel

V provozu jsou infračervená topidla během několika málo vteřin a během chvilky mohou dosáhnout svou maximální účinnost. Stejně rychle je možné jejich provoz také ukončit a díky tomu ušetřit náklady spojené se zahříváním či naopak chladnutím topidel. Další úspora je spojená s faktem, že "Sluníčka" VAL6 nemají žádné úniky tepla do okolního prostředí. To je neocenitelné zejména při venkovním využití. Žádné teplo se neztratí ani v případě chladného či větrného počasí, v dešti ani na sněhu.

Jedná se zkrátka o bodové vytápění, jehož výhodou je, že se zahřívají pouze plochy, na které se zamíří. Teplo k nim sálá přímočaře, což je velká výhoda proti u teplovzdušnému vytápění, kde teplo stoupá až ke stropu a dochází tak ke značným ztrátám. Infračervené topidlo VAL6 funguje stejně dobře jako slunce - světlo a teplo z něj proniká rovnoměrně přímo do povrchu.


Přátelské prostředí při využití infračerveného topení

Dalšími výhodami je příjemné prostředí při použití infračervených průmyslových topidel - nedochází k pohybu vzduchu ani prašnosti. Systém spalování je navíc tak dokonalý, že neprodukuje zápach ani kouř. Případné výfukové plyny stoupají přirozeně nahoru a nijak neobtěžují obsluhu.


Nabízené typy Sluníček VAL6

Z celé řady topidel VAL6 si můžete vybrat pro Vás to nejvýhodnější - upřednostníte menší výkon nebo větší výkon a menší nádrž nebo větší výkon a velkou nádrž?

Nejpokročilejší a nejpropracovanější jsou dnes modely EPX a MPX. V základní výbavě mají celou řadu příslušenství a bezpečnostních prvků jako např. zabudovaný termostat, bezpečnostní spínač proti přehřátí a přepětí, spínač převržení a předehřev paliva. Obě disponují také možností přepínání plného nebo sníženého výkonu a mají velkou nádrž, která Vám zajistí nepřetržitý provoz až po dobu 15 hodin.

Nabízené typy Sluníček VAL6


Nezapomínejte také na příslušenství k topidlům

Dbejte také na bezpečnost a používejte nehořlavou podložku, abyste zabránili požáru nebo poškození podlahových ploch. V nabídce společnosti Zdeněk Vorlický - stavební stroje naleznete tuto podložku ze směsi skelné tkaniny a hliníkové folie v rozměrech 4×1.200×1.200 mm, která plně splňuje požadavky většiny uživatelů infračervených průmyslových topidel.

V případě zájmu o bližší informace k infračervenému topení nebo zakoupení kvalitního Sluníčka kontaktujte společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje, oficiální zastoupení těchto originálních topidel pro český trh!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/clanek-1830-infracervene-prumyslove-topidlo-alias-slunicko-chtejte-original-val6

Vydáno 10.10.2014
351 Zhlédnutí
Topováno 04.11.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební stroje všeho druhu - kamenná prodejna, půjčovna a servis Praha, e-shop celorepublikově

Stavební stroje všeho druhu - kamenná prodejna, půjčovna a servis Praha, e-shop celorepublikově
Představujeme Vám společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje se sídlem v Praze, která prodává, půjčuje a opravuje stavební stroje všeho druhu. Její zákazníci nejvíce oceňují individuální přístup a poradenství, které jim pomáhá vybrat ten nejlepší stroj, a tak šetřit čas i peněženku.

Motorové kolečko od firmy Zdeněk Vorlický, stavební stroje usnadní přepravu materiálu

Motorové kolečko od firmy Zdeněk Vorlický, stavební stroje usnadní přepravu materiálu
Stavíte a potřebujete přepravovat materiál? Obraťte se na firmu Zdeněk Vorlický, stavební stroje. Od roku 1993 se zabýváme dovozem, prodejem, servisem i pronájmem malé stavební mechanizace, ručního nářadí a podobně. Jistě vás zaujmou například naše motorová kolečka.

Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha

Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha
Kvalitní profesionální hliníkové lešení a věže včetně sestav do terénu se schody s rychlým systémem montáže a demontáže najdete nově v prodejně a půjčovně stavebních strojů Zdeněk Vorlický z Prahy.

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha
Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský ...
PODSTRÁNKY

Teplovzdušná topidla a závěsné ventilátory

Teplovzdušná topidla a závěsné ventilátory
Teplovzdušná topidla, závěsné podávací ventilátory, doplňky a příslušenství

Ruční řezačky, diamantové pily Battipav

Ruční řezačky, diamantové pily Battipav
Ruční řezačky obkladů a dlažby, diamantové pily Battipav včetně příslušenství

Míchačky a lešení

Míchačky a lešení
Kvalitní stavební míchačky Belle Group, hliníková lešení UTS
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje Praha stavební míchačky e-shop
WEBOVÁ STRÁNKA
ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje
www.vorel-praha.cz
Adresa

Adresa

Švábky 2
Praha 8 180 00

info@vorel-praha.cz
+420 284 823 348


Najdete nás také zde:

www.naftova-topidla.czARES
captcha