Stavební stroje všeho druhu - kamenná prodejna, půjčovna a servis Praha, e-shop celorepublikově

Představujeme Vám společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje se sídlem v Praze, která prodává, půjčuje a opravuje stavební stroje všeho druhu. Její zákazníci nejvíce oceňují individuální přístup a poradenství, které jim pomáhá vybrat ten nejlepší stroj, a tak šetřit čas i peněženku.


Počátky společnosti ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Společnost vznikla na začátku roku 1993, kdy začala nabízet v té době revoluční výrobek - anglickou stavební míchačku Belle MINI 150 na 220V. V té době nikdo nevěřil, že by míchačka s motorem na 220V mohla fungovat. Dnes je to zcela běžná věc.

Stavební stroje od renomovaných výrobců

Aby mohla společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, začala postupně rozšiřovat svůj sortiment. Pečlivě vybírá ty nejlepší dodavatele a uzavírá s nimi obchodní spolupráci. Jedná se o evropské renomované výrobce malé stavební techniky. Díky tomu je dnes schopna nabídnout technické vybavení od malého ručního nářadí až po menší stavební techniku pro zemní práce.

Zastupuje řadu výrobců jako např. anglickou firmu Belle Group vyrábějící téměř veškerou malou stavební mechanizaci, francouzskou firmu Haemmerlin, která vyrábí lyžinové výtahy, stavební a  zahradní kolečka s více než 100 letou tradicí, italského výrobce diamantových pil a ručních řezaček obkladů a dlažeb Battipav, velkého italského výrobce průmyslových topidel, tlakových myček, průmyslových odvlhčovačů a průmyslových úklidových strojů Biemmedue, dánskou firmu Euroshatal vyrábějící vibrační, řezací a hutnící techniku, známého španělského výrobce stavebních vrátků Wiskehr´s a v letošním roce nově uzavřela smlouvu na výhradní zastoupení anglické firmy Muck-truck, která vyrábí motorová kolečka (minidumper). Tato firma u nás získala již mnoho spokojených zákazníků a to nejen ve stavebnictví.

Prodej použité stavební techniky

Společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje, stále reaguje na vývoj trhu a snaží se uspokojit požadavky svých zákazníků. Proto se v posledních několika letech, kdy stavební průmysl zasáhla krize a chuť firem utrácet za nové strojní vybavení, které je často velmi finančně náročné, silně poklesla, zaměřila i na prodej použité stavební techniky jako vibrační pěchy a desky, mininakladače, minibagry a další. Tuto techniku před vlastním prodejem řádně zkontroluje a provede kompletní servis tak, aby zákazník dostal stroj se kterým bude moci okamžitě začít pracovat.

Servis stavebních strojů a dodávka náhradních dílů

Jednou z nejdůležitějších částí činnosti firmy je servis stavební mechanizace pro zákazníka - jedná se o opravy prakticky všech spalovacích motorů, především značek Honda, Subaru/Robin, Briggs a Straton, Hatz, Yanmar, Kubota a další. Samozřejmostí je také dodávka náhradních dílů pro stavební nářadí a mechanizaci.

KOUPIT, PŮJČIT, OPRAVIT TO JSOU NAŠE SLUŽBY

Aby byla nabídka skutečně kompletní, zabývá se společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje jak maloobchodem pro konečné zákazníky, tak velkoobchodem přes síť prodejců, aby si každý zákazník mohl koupit požadovaný produkt v místě své činnosti. V posledních letech může využít také náš e-shop na adresách: http://www.teplovzdusna-topidla.cz/ nebo http://www.michacky-belle.cz/

Dosti slov, pojďte jednat

Potřebujete-li opravit či zakoupit jakýkoliv stavební stroj, neváhejte se obrátit na společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje, Švábky 2, Praha 8, tel: 284 823 348, e-mail: info@vorel-praha.cz nebo navštivte www stránky: www.vorel-praha.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vorel-praha.cz

Vydáno 01.11.2013
1014 Zhlédnutí
Topováno 29.05.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Motorové kolečko od firmy Zdeněk Vorlický, stavební stroje usnadní přepravu materiálu

Motorové kolečko od firmy Zdeněk Vorlický, stavební stroje usnadní přepravu materiálu
Stavíte a potřebujete přepravovat materiál? Obraťte se na firmu Zdeněk Vorlický, stavební stroje. Od roku 1993 se zabýváme dovozem, prodejem, servisem i pronájmem malé stavební mechanizace, ručního nářadí a podobně. Jistě vás zaujmou například naše motorová kolečka.

Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha

Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha
Kvalitní profesionální hliníkové lešení a věže včetně sestav do terénu se schody s rychlým systémem montáže a demontáže najdete nově v prodejně a půjčovně stavebních strojů Zdeněk Vorlický z Prahy.

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha
Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský ...

Sluníčka VAL6 vysuší a vytopí stejně jako skutečné slunce na obloze!

Sluníčka VAL6 vysuší a vytopí stejně jako skutečné slunce na obloze!
Bodové vytápění je vhodné pro přímý ohřev i sušení kdekoliv a kdykoliv. Infračervená topidla tento systém využívají a jsou proto velmi vhodná ve všech oblastech průmyslu. Přestože na trhu najdete širokou nabídku infračervených topidel, originál je pouze jeden, a to VAL6 - "Sluníčko" s nejdelší ...
PODSTRÁNKY

Teplovzdušná topidla a závěsné ventilátory

Teplovzdušná topidla a závěsné ventilátory
Teplovzdušná topidla, závěsné podávací ventilátory, doplňky a příslušenství

Ruční řezačky, diamantové pily Battipav

Ruční řezačky, diamantové pily Battipav
Ruční řezačky obkladů a dlažby, diamantové pily Battipav včetně příslušenství

Míchačky a lešení

Míchačky a lešení
Kvalitní stavební míchačky Belle Group, hliníková lešení UTS
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje Praha stavební míchačky e-shop
WEBOVÁ STRÁNKA
ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje
www.vorel-praha.cz
Adresa

Adresa

Švábky 2
Praha 8 180 00

info@vorel-praha.cz
+420 284 823 348


Najdete nás také zde:

www.naftova-topidla.czARES
captcha