Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

SEFEN, spol. s r.o.

Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

SEFEN, spol. s r.o.
Nízkoenergetické novostavby, které vyhovují evropským směrnicím

Splnění norem, které nařídila evropská směrnice, nepřináší majitelům novostaveb jen samá negativa. Naopak. Do budoucna mají jistotu, že jejich dům bude fungovat v úsporném provozu. Sníží se totiž náklady na vytápění i ohřev užitkové vody.

Sefen - Servisní firma pro energie

Co vlastně nařizuje evropská směrnice o energetické náročnosti budov?

Evropská směrnice, která se zabývá oblastí výstavby nových domů a budov nařídila, aby rodinné domy, které se budou stavět, disponovaly nižší energetickou náročností, než tomu bylo před třiceti lety. Nové domy musejí splňovat normy pasivních neboli energeticky nulových staveb. Tyto směrnice byly stanoveny z důvodu snížení emisí vznikajících ze spotřeby energií (vytápění, spotřeba elektřiny, ohřev vody). Spotřeba energie se může rapidně snížit zateplením nebo výměnou oken a dveří.

Nízkoenergetické novostavby


Moderní systémy jsou řešením problému nejen s vytápěním a ohřevem

Moderní domy budou soběstačné při dodávání elektrické energie tím, že budou disponovat vlastními solárními panely nebo vlastními tepelnými čerpadly. Nízkoenergetické domy by měly mít maximální spotřebu cca 70–80 kWh/m2 ročně. Výběr vhodného zdroje vytápění a ohřívání teplé užitkové vody bude tedy základem. Nemusíte se ale obávat, že budete mít nařízeno, jestli tuto záležitost řešit tepelným čerpadlem, kotlem na pelety nebo pomocí solárních panelů. Výběr vhodného druhu i typu systému je zcela na vás. Záleží v podstatě jen na výsledku, a tudíž na dodržení norem. Zákony o novostavbách ale nepřinášejí jen samá negativa. Je zřejmé, že náklady na stavbu se zvýší, ale energeticky úsporné nemovitosti do budoucna přinesou nižší provozní náklady na bydlení.

Poraďte se s firmou SEFEN, spol. s.r.o. Frýdek-Místek


Počáteční náklady se v budoucnu vrátí

Některé firmy, které se zabývají otázkou systémů vytápění nebo větracími systémy, se přímo specializují na dodávky kombinovaných systémů elektrického vytápění pro bytové i nebytové prostory, které vyhovují požadavkům na energeticky úsporné domy s využitím obnovitelných zdrojů. Jednou ze společností je firma SEFEN, spol. s.r.o. Frýdek-Místek. Zde můžete využít možnost poradenství, návrh řešení, prodej, instalaci i následný servis. Do této nabídky spadají vzduchotechnická a rekuperační zařízení, které zpětně získává teplo z odpadního vzduchu. Ventilátorové systémy s rekuperací tepla se postarají o regulovaný přívod čerstvého vzduchu do celé budovy. Solární tepelné panely zajistí dostatek teplé vody za ekonomicky výhodných podmínek. Tepelná čerpadla vzduch/voda nebo čerpadla země/voda jsou určena k ekologickému vytápění a ohřevu vody. Ventilační jednotky s tepelným čerpadlem zajistí přívod vzduchu, včetně topení a ohřevu vody. Moderní systémy vynikají nejen úsporným provozem, ale také nenáročností na prostor. Kromě toho pracují bezobslužně a jejich designové zpracování nenarušuje ráz moderního domu.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sefen.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

Vytápění průmyslových hal, provozů a všech velkých prostorů vyžaduje při realizaci specifický přístup. Bude-li dodržen, vznikne moderní ekologický systém vytápění, který pomůže při úspoře energie. Společnost SEFEN spol. s r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku zajišťuje specializované dodávky průmyslového vytápění hal a veškerých velkoprostorových objektů, a to včetně regulace, programování a řízení. Postará se o to, aby byly dodrženy veškeré požadavky, které tyto specifické prostory vyžadují.

Vydáno 24.06.2016
Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.

Vydáno 15.05.2017
Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla

Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla

Mít moderní domácnost si přeje každý z nás. Toužíte také po moderním vybavení a nejkvalitnějších technických přístrojích, které jsou na dnešním trhu dostupné? V tom případě se obraťte na společnost SEFEN spol. s.r.o., která zajistí speciální systém vzduchotechniky, díky které budete moci větrat místnosti s pomocí rekuperace tepla.

Vydáno 19.04.2018Vydáno 05.03.2020
16 Zhlédnutí

El.vytápění nebytových prostor

El.vytápění nebytových prostor

Elektrická vytápěcí zařízení, průmyslová topidla, vzduchové clony

El. vytápění rodinných domů

El. vytápění rodinných domů

Elektrické vytápění rodinných domů, elektrická topidla, ohřívače, topné fólie a kabely

Energie z obnovitelných zdrojů

Energie z obnovitelných zdrojů

Solární panely, tepelná čerpadla a ventilátorové přístroje s rekuperací tepla