Výroba reklamy

K tomu, aby mohla být reklama účinná, musí být také dostatečně originální a na viditelném místě. Venkovní prostory, kterými jsou výlohy, jsou k tomuto účelu ideální. Stejně jako Váš firemní automobil, který zaveze reklamu na celou řadu míst. To ale rozhodně nejsou všechny možnosti, které nabízíme.

Polepy aut - Stillus Břeclav

Finančně nenáročná, a přitom účinná možnost propagace

Současná doba poskytuje mnoho možností, jak umístit svou reklamu ve venkovních prostorách. K těmto účelům se využívá takzvaný velkoformátový tisk. Velice využívané jsou v této oblasti bannery. Tento prvek, sloužící k umístění reklamy, je výhodný hned z několika hledisek. Je například výhodná i pro teprve začínající firmy, které ještě nemají dostatek prostředků na náročnou propagaci svých produktů. Jedná se totiž o finančně nenáročnou investici. Dalším pozitivním přínosem je možnost přenášení reklamního banneru podle momentální potřeby. Reklamní banner se jednoduše složí a rozloží opět na dalším místě. Dalším prvkem, který využívají v hojné míře především prodejci, je možnost polepu výloh a prodejen. Podle odborníků na propagaci je tento způsob velice přínosný zejména ve větších městech, kde je většinou velká konkurence. Pokud Vaše prodejna oblékne nový a zajímavý kabát, pak jistě kolem neprojde jediný potencionální zákazník bez povšimnutí.


Cedule, značky a atmosférické tapety

Ve velkých nákupních centrech, na veletrzích nebo i v komerčních budovách, je důležitým prvkem vhodné značení. Cedule a značky mohou pomoci vašim klientům, obchodním partnerům nebo zákazníkům v orientaci. Je opravdu důležité. Žádný obchodník nechce, aby přišel o zákazníka jen proto, že ten hned u vchodu nevěděl, kudy se dál vydat. Vhodným prvkem v areálu každé firmy jsou atmosférické tapety. Tato malá umělecká díla mohou zajímavým způsobem ozvláštnit Vaše vnitřní prostory a dodat neotřelý efekt. Pro dokonale provedenou výrobu všech reklamních prostředků jsou nejdůležitější dvě hlediska. Kreativní a sehraný tým. Špičková strojová základna. Naše firma dala plnou důvěru moderní tiskárně EPSON SureColor S-80610. Tento tiskařský stroj je oblíben zejména pro svou flexibilitu a vybavenost. Díky použité technologii vyniká tištěná plocha hloubkou barevného spektra s ostrým, vysoce detailním rozlišením. Není pro nás také problém vytisknout větší formát, nežli je běžně používaný rozměr A3. Co tedy můžete od nás očekávat? Billboardy bannery plachty – podlahovou grafiku – reklamní desky s polepem – reklamní desky s přímým potiskem – prezentační systémy (roll-ups, pop-up stěny) – reklamní stánky – polepy dopravních prostředků – tapety a obrazy – reklamní a informační tabule a návěstidla – speciální dopravní značení.

Velkoformátový tisk


Polepy automobilů

Polepy automobilů řezanými foliemi jsou efektivním a cenově přijatelným řešením reklamy pro Vaši firmu. Poradíme Vám, jestli je ve Vašem případě dobré polepit celé auto anebo pro dokonalý výsledek postačí jen dveře či kapotu. V některých případech je vhodné řešit reklamu celopolepy. Navrhneme Vám pro tento účel vizuálně atraktivní a jedinečný design, který bude přesně sedět Vaší firmě a Vašemu vozu slušet. Pokud už máte svůj ideální design, pak jej pomůžeme aplikovat. Na polepy oken Vašich firemních vozů používáme homologované fólie, u kterých je k dispozici certifikát pro technickou kontrolu. Jestliže chcete jen ochránit lak automobilu před poškozením, pak použijeme ultra čiré ochranné fólie, které zabrání poškrábání od kamínků nebo větví. Využít firemní automobil jako reklamní plochu je velice výhodné. Reklamní plocha je v tomto případě zcela zdarma a díky mobilitě se dostane do povědomí velkého množství potencionálních zákazníků. Čím vynikají naše polepy? Pochopitelně krásou a originalitou. Kromě toho jsou také marketingově velice výhodné. Při poškození automobilu stačí po jeho opravě pouze nanést nová samolepící fólie se stejným designem a Váš vůz bude vypadat opět jako před nehodou. U všech polepů vozů máte u nás jistotu vysoce kvalitních litých fólií, které jsou určené právě pro tento typ reklamy.

Polepy automobilů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stillus.cz/

Vydáno 28.05.2020
97 Zhlédnutí
Topováno 13.01.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dopřej svojí značce péči

Dopřej svojí značce péči
Jedním ze základů úspěšnosti každé firmy je investice do kvalitní a účinné reklamy. Proto svým klientům nabízíme vytvoření kompletního reklamního servisu pod jednou střechou. Díky tomu budou jednotlivé prvky v dokonalé souhře a reklama přinese efektivní výsledky.

Výroba 3D reklamy

Výroba 3D reklamy
Moderní 3D reklamy vynikají vysokou efektivitou při vynaložení nízkých pořizovacích nákladů. Jedná se tedy o propagační formát, do kterého se rozhodně vyplatí investovat. Jednou z možností jsou například reklamní boxy, které najdou své uplatnění na mnoha frekventovaných místech. Použitím LED ...

Dobré víno nestačí

Dobré víno nestačí
K tomu, aby si milovník dobrého vína svůj oblíbený nápoj skutečně vychutnal, je zapotřebí naprostá souhra i těch sebemenších detailů. Kvalitní víno prostě patří pouze do designově dokonalé sklenice nebo jiné vhodné nádoby. Jen tak vynikne jeho dokonalost. A pro návštěvníky Vaší vinařské akce máme ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA STILLUS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STILLUS s.r.o.
www.stillus.cz
Adresa

Adresa

Lanžotská 1A
Břeclav 690 02

info@stillus.cz
+420 725 871 611


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha