Dobré víno nestačí

K tomu, aby si milovník dobrého vína svůj oblíbený nápoj skutečně vychutnal, je zapotřebí naprostá souhra i těch sebemenších detailů. Kvalitní víno prostě patří pouze do designově dokonalé sklenice nebo jiné vhodné nádoby. Jen tak vynikne jeho dokonalost. A pro návštěvníky Vaší vinařské akce máme navíc speciální taštičky.

Potisk skleniček - Stillus

Designové vinařské sklo

Víno je odjakživa nazýváno nápojem bohů. Proto by se s ním mělo také zacházet s patřičnou úctou. K jeho dokonalosti jistě přispívá i nádoba, ve které je prodáváno a poté podáváno. Každý vinař, který si na kvalitě svého produktu zakládá, investuje i do této součásti svého byznysu. Proto nabízíme široké vinařské veřejnosti i organizátorům akcí s tematikou vína komplexní služby v oblasti propagačních a ozdobných předmětů. Vinařské sklo, do kterého spadají sklenice, odlivky, karafy, džbány, koštýře, můžete využít na výstavách a přehlídkách vín i v otevřených sklepích. Vhodné jsou i na různé festivaly nebo reprezentační plesy. Designové a tematicky přizpůsobené sklo dokáže skvěle dotvořit atmosféru každé společenské akce. Velice se také v oblasti propagačních předmětů osvědčily dárkové obaly a tašky na víno. Víme, že každý detail je důležitý, a proto jsou naše výsledné produkty v dokonalé souhře funkčního a zároveň elegantního designu.

Skleničky s potiskem


Způsoby a technologické postupy dekorace skla

Dekorace skla a obalů probíhá prostřednictvím našich vlastních technologií. Jedná se o potisk s výpalem pískování, laserové gravírování a tamponový potisk.
Tamponový potisk
Tento technologický postup je výhodný především v tom, že umožní potisknout velké množství tvarově rozdílných předmětů. Další výhodou je schopnost přenést 2D návrh na 3D předmět z jakéhokoliv materiálu (sklo, kov, keramika, plast, papír, dřevo). Díky dvousložkovému systému barev, které umožňují výpal i při vysokých teplotách, jsou finální výrobky odolné vůči oděru, poškrábání a zachovávají si stálost barev i při mytí v myčkách. Testy ukázaly, že ani po 300 mycích programech nedochází k žádné změně. Doporučené barevné odstíny: imitace pískování (mléčná matná), zlatá, bronzová, platinová, bílá, černá, zelená, bordó.
Pískování
Tento tradiční způsob povrchové úpravy skla umožňuje ozdobit skleničky, láhve, hrnky a další i neskleněné povrchy. Motiv je na předmět „vybroušen“ tryskáním korundového písku. Využitím speciální fólie lze na skleničku přenést i složitější motivy. Problém není ani fotografie.
Gravírování laserem
Gravírování je technologie, která nahradila ruční rytí. Gravírovat je možné nejen sklo, ale také kovy, dřevo, kůži a další materiály (především organické). Laserové gravírování se od pískování odlišuje menší hloubkou motivu. V našich dílnách je výrobní kapacita 10 000 ks potisknutého skla za týden.
Naši dodavatelé skla
Sklárny Rona – Lednické Rovné (SK). Špičkový výrobce kvalitního sodno-draselného skla pro domácnost, hotely a restaurace. Svými prvotřídními výrobky patří mezi vyhledávané světové výrobce skla. Sklárny Crystalex – Nový Bor (CZ). Přední renomovaný výrobce užitkového bezolovnatého skla – krystalínu, který je svými optickými i mechanickými vlastnostmi srovnatelný s olovnatým křišťálem. 90% produkce míří do 70 zemí světa.
Nabídka skleniček
Z našich dílen vycházejí nejen skleničky na víno, ale také na sekt, nealkoholické nápoje a destiláty. Kromě těchto výrobků můžete získat i další vinařské potřeby, kterými jsou koštýře, džbány, džbánky a karafy. Důvodů, proč se obrátit právě na nás, je tedy celá řada. Nabízíme funkční a elegantní design, brilanci a transparentnost, progresivní výrobní technologie a odolnost při umývání.

Potisk skleniček


Taštičky na skleničky

Rozhodně se nejedná o obyčejné tašky, které najdete na každém kroku. Naše taštičky na skleničky jsou chytrou vychytávkou, díky které si každý návštěvník může vychutnat dobré víno bez obav, že si tento královský nápoj rozlije. Jedná se o textilní nosičku, která se zavěsí kolem krku. Vejde se do ní nejen sklenička, ale také leták s mapkou nebo informační brožura. Tím pádem má návštěvník obě ruce volné.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stillus.cz/

Vydáno 28.05.2020
113 Zhlédnutí
Topováno 23.02.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dopřej svojí značce péči

Dopřej svojí značce péči
Jedním ze základů úspěšnosti každé firmy je investice do kvalitní a účinné reklamy. Proto svým klientům nabízíme vytvoření kompletního reklamního servisu pod jednou střechou. Díky tomu budou jednotlivé prvky v dokonalé souhře a reklama přinese efektivní výsledky.

Výroba 3D reklamy

Výroba 3D reklamy
Moderní 3D reklamy vynikají vysokou efektivitou při vynaložení nízkých pořizovacích nákladů. Jedná se tedy o propagační formát, do kterého se rozhodně vyplatí investovat. Jednou z možností jsou například reklamní boxy, které najdou své uplatnění na mnoha frekventovaných místech. Použitím LED ...

Výroba reklamy

Výroba reklamy
K tomu, aby mohla být reklama účinná, musí být také dostatečně originální a na viditelném místě. Venkovní prostory, kterými jsou výlohy, jsou k tomuto účelu ideální. Stejně jako Váš firemní automobil, který zaveze reklamu na celou řadu míst. To ale rozhodně nejsou všechny možnosti, které nabízíme.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA STILLUS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STILLUS s.r.o.
www.stillus.cz
Adresa

Adresa

Lanžotská 1A
Břeclav 690 02

info@stillus.cz
+420 725 871 611


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha