Vchodové stříšky – ochrana před nepřízní počasí i dokonalý designový prvek

Stříšky nad vchodové dveře mají hned několik funkcí. Nejen, že ochrání vás i vaše návštěvy před nepřízní počasí, ale také prodlouží trvanlivost vašich vchodových dveří tím, že je částečně chrání před intenzivním poledním UV zářením. Navíc jsou vhodným designovým prvkem, který tento prostor zajímavým způsobem ozvláštní a dodá mu netradiční vzhled.

Vchodové štříšky s lištou - Anděl CZ

Velká variabilita – možnost výběru přesně na míru

Prostor u vašich vchodových dveří by měl být vhodným způsobem chráněn před nepřízní počasí. Ovšem tak, aby to nenarušilo ráz domu, a tedy celkový dojem. K tomu jsou vhodné různé typy stříšek, které se přizpůsobí přesně vašemu vchodovému prostoru. Vhodně zvolená stříška ochrání nejen vás například ve chvíli, kdy se v prudkém lijáku vracíte domů a potřebujete odložit deštník, aby bylo možné najít klíče, ale také vaše příchozí návštěvy. Přístřešky ke vchodu také mohou efektivně prodloužit životnost vašich vchodových dveří. Budou chráněny před nepřízní počasí, ale také částečně i proti intenzivnímu UV záření. Výhodou moderních vchodových předstříšek je jejich velká variabilita. Mohou se přizpůsobit prakticky libovolné šířce i výšce vchodu. Stačí jen vhodně zvolit velkost jednotlivých dílů. Vchodové stříšky mohou také nenásilným způsobem ozvláštnit vchodový prostor vašeho domu. Jsou totiž navržené a vyrobené v moderním designu s použitím vysoce kvalitních materiálů. K těm patří především sklo a ušlechtilá nerezavějící ocel. Další výhodou je i možnost zvolit si barvu skla. Základem je sklo čiré.

Vchodové stříšky, přístřešky ke vchodu


Vysoká kvalita – stálá životnost

Variant vchodových stříšek je celá řada. Jednou z možností je Vchodová stříška závěsná (2,7x1,5 m) s pěti táhly. Na výrobu tohoto produktu se využívá bezpečnostní lepené sklo VSG/ESG, tloušťka 10,8 mm. Jedná se o čiré sklo po obvodě broušené. Jestliže máte zájem o jiný odstín a sílu, pak bude sklo složeno na míru. Přístřešek je k fasádě kotven šesti kotvícími body. Oproti hliníkovým typům s akrylátovými a polykarbonátovými plexiskly mají tyto produkty stálou životnost. Využitím ESG skla, které vyniká vysokou kvalitou, bude zajištěna výborná průsvitnost. Dalším produktem je Vchodová stříška závěsná (1,5x1,0 m) s dvěma táhly. I u této varianty je na výrobu použito čiré tvrzené sklo ESG o tloušťce 10 mm a lze si vybrat z několika barevných variant. Přístřešek je kotven k fasádě šesti kotvícími body. Designovou dokonalost dotváří okrasné matice. Jinou možností je Vchodová stříška závěsná (1,7x1,3 m) s třemi táhly nerez s tvrzeným bezpečnostním sklem. Přístřešek je k fasádě kotven devíti kotvícími body a disponuje třemi sadami nastavitelných táhel. Tyto typy přístřešků nejsou však pochozí, a tudíž nesnesou náraz velkého množství sněhu z vysokých střech. Další možností, jak zdokonalit vchodový prostor, přinášejí přístřešky závěsné s lištou 1,4 m) ze skla a nerezu. Variant je skutečně velké množství a stačí si jen vybrat podle dispozic vašeho domu.

Předstříšky skleněné na táhlech, pultové přístřešky


Pultové přístřešky

Kromě uvedených typů je také možné zakomponovat do prostoru nade dveřmi pultové přístřešky. K těmto produktům se řadí například Vchodová stříška dřevěná (model d 1,7 m) s použitím čirého tvrzeného skla ESG, tl.10 mm. I v tomto případě si můžete zvolit vhodnou variantu skla. K dispozici je sklo čiré tvrzené ESG, sklo čiré tvrzené lepené nebo sklo matné mléčné tvrzené lepené. Další možností je sklo matné tvrzené pískované či sklo čiré bronzové tvrzené kouřové. Různé možnosti nabízí také Vchodový přístřešek s výřezem (model K 2,4 m) a typ zesílený. Tento model má rovný konec ramen stříšky. Je ale také možné zvolit si vypouklý nebo kulatý kocen ramen stříšky. Bezpečnostní sklo ESG je po obvodě leštěné a povrch je jemně broušený. Přístřešek má dvě ramena, jejichž konce si zvolíte dle výběru. Jiné možnosti přináší Vchodová stříška (model H hranatý 2,4 m). Bezpečnostní sklo, silné 10 mm, je po obvodě leštěné a je možné si vyžádat jiný odstín skla s fólií.
• Možnosti jsou však daleko širší a záleží na vašem výběru a na konstrukčních možnostech vašich vchodových dveří.
• Pokud si nejste jisti výběrem vhodného typu, pak není problém poradit se s odborníkem.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.andelcz.cz

Vydáno 01.06.2020
390 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nerezové zábradlí – dokonalý designový prvek

Nerezové zábradlí – dokonalý designový prvek
Zábradlí je důležitým bezpečnostním prvkem nejen u schodišť. Jestliže se rozhodneme pro možnost mít ve svém interiéru zakomponované například francouzské okno, měli bychom také myslet na bezpečnost obyvatel bytu. Zejména v případě, pokud se zde pohybují děti. Zábradlí by mělo být také odolné a ...

Zahradní hliníkové pergoly pro ochranu před slunečními paprsky i deštěm

Zahradní hliníkové pergoly pro ochranu před slunečními paprsky i deštěm
Přemýšlíte o pořízení zahradní pergoly, která je ideálním místem pro setkávání s rodinou a přáteli, kde budete chráněni před přímými slunečními paprsky i deštěm? Firma Anděl CZ nabízí kvalitní hliníkové pergoly od renomovaných výrobců za výhodné ceny, jejichž montáž zvládne i méně zkušený uživatel.

Kvalitní protiskluzové rohože pro interiéry i venkovní použití

Kvalitní protiskluzové rohože pro interiéry i venkovní použití
Protiskluzové rohože slouží pro odstranění hrubých nečistot i jako ochrana před úrazem a poškozením majetku ve veřejných prostorách. Vyrábí se jak pro použití v interiéru, tak i jako venkovní rohože sloužící například pro zatravnění namáhaných ploch. Firma Anděl CZ dodává pestrý sortiment ...
PODSTRÁNKY

Komponenty a příslušenství zábradlí

Komponenty a příslušenství zábradlí
Komponenty a příslušenství k zábradlí z nerezu i masivu v e-shopu

Vchodové stříšky, přístřešky

Vchodové stříšky, přístřešky
Vchodové stříšky, přístřešky ke vchodům včetně LED osvětlení

Zábradlí na francouzská okna

Zábradlí na francouzská okna
Nerez zábradlí na francouzská okna s různou výplní v e-shopu
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Anděl CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Anděl CZ, s.r.o.
www.andelcz.cz
Adresa

Adresa

Údolní 255
Jemnice 675 31

eshop@andelcz.cz
+420 603 952 026


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha