Anděl CZ, s.r.o.

CZKKomponenty a příslušenství zábradlí

Komponenty a příslušenství zábradlí

Komponenty a příslušenství k zábradlí z nerezu i masivu v e-shopu

Vchodové stříšky, přístřešky

Vchodové stříšky, přístřešky

Vchodové stříšky, přístřešky ke vchodům včetně LED osvětlení

Zábradlí na francouzská okna

Zábradlí na francouzská okna

Nerez zábradlí na francouzská okna s různou výplní v e-shopu


Zábradlí na míru

Firma Anděl CZ, s.r.o., která sídlí v Jemnici, provozuje e - shop s výrobky z nerezu. Zakoupíte u nás nerezové komponenty na zábradlí, vchodové stříšky nebo zábradlí pro okna. V našem e-shopu si vyberete z mnoha produktů nejlepší kvality a moderního designu.

Co se týče nerezových komponentů na zábradlí,
zakoupíte u nás kompletní sortiment, a to od sloupků zábradlí pro držáky výplní. Sloupky mají boční nebo vrchní kotvení a mají různý počet držáků. Sloupky jsou kulaté nebo hranaté a tvoří stavebnicové zábradlí pro jednoduchou montáž. Výplně pak máme k dispozici buď ve variantě kruhové tyčové nerezové nebo skleněné či dřevěné šprušle. Madla si můžete vybrat nerezová nebo dřevěná, a to v kulaté nebo hranaté verzi. K dispozici máme i díly pro nerezová a dřevěná madla, jako jsou koncovky, záslepky a také držáky konzolky madel. Samozřejmostí je prodej spojovacího materiálu.

Vchodové stříšky - přístřešky nad vchod - jsou vyrobeny ze skla a ušlechtilé nerezové oceli. Brava skla je zpravidla čirá, ale na Váš požadavek lze barvu skla změnit. Na našem e-shopu zakoupíte závěsné stříšky, závěsné stříšky s lištou, pultové stříšky se sklem či přístřešky opatřené LED světlem. K dispozici máme i pultové stříšky s polykarbonátem a boční stěny.

Na e-shopu prodáváme i zábradlí pro francouzská okna. Ta jsou vyrobena z nerezu a jsou určena pro montáž na fasádu. Disponují buďto vodorovnou nebo svislou výplní. Jako výplň zábradlí je možné zvolit i sklo.

Náš internetový obchod je pro Vás otevřený 24 hodin denně 7 dní v týdnu. V případě, že nemůžete najít konkrétní produkt, obracejte se prosím na telefonní číslo 604 362 263 od pondělí do pátku v čase od 9:00 do 15:00 hodin.


Katalog firem:    

Bytové doplňky

,  

Kovová vrata a ploty

,  

Spojovací materiál

,  
Štítky:

výrobky z nerezu, komponenty na zábradlí, vchodové stříšky, zábradlí pro okna