Kvalitní protiskluzové rohože pro interiéry i venkovní použití

Protiskluzové rohože slouží pro odstranění hrubých nečistot i jako ochrana před úrazem a poškozením majetku ve veřejných prostorách. Vyrábí se jak pro použití v interiéru, tak i jako venkovní rohože sloužící například pro zatravnění namáhaných ploch. Firma Anděl CZ dodává pestrý sortiment protiskluzové ochrany a poradí s výběrem na základě individuální potřeby daného prostoru.

Protiskluzové rohože chrání před úrazem i nečistotami

Protiskluzové rohože se uplatní ve výrobě, zdravotnictví i sportu

Kvalitní rohože od prověřených výrobců obstojí i v těch nejnáročnějších provozech v mnoha odvětvích průmyslové výroby. Vynikají vysokou pevností, odolností, snadnou údržbou a podle zvoleného typu mohou splňovat i další parametry specifické pro konkrétní podmínky, jako je odolnost proti olejům, kyselinám a dalším chemikáliím. Protiskluzové rohože mají uplatnění také ve zdravotnických zařízeních pro bezpečnost pacientů, laboratořích, obchodních centrech nebo na sportovištích, kde je zvýšené riziko úrazu po pádu na nevhodném povrchu.

Kvalitní gumové rohože


Účinná protiskluzová ochrana na zem i pracovní plochu

Široký sortiment protiskluzových rohoží různých rozměrů, materiálů a vlastností zahrnuje také ochranu pracovních desek v provozech, kde se pracuje s křehkými a malými součástkami nebo je třeba plochu ochránit před nárazy nástrojů a zařízení. Protiskluzové rohože mají rovněž výborné zvukově izolační vlastnosti a dle vybraného typu mohou odolávat teplotám od –10 °C do +60 °C. Hodí se jak do výroby a pro jemné mechanické práce, tak například i jako součást vybavení domácí dílny.

Protiskluzové rohože


Pokládka protiskluzové rohože je snadná a rychlá

Protiskluzové rohože se instalují různými způsoby dle specifik konkrétního provozu. V mnoha případech stačí volné položení, některé rohože je však třeba lepit, umístit do hliníkového rámu a zajistit spojkami pro maximální bezpečnost nebo spojit pomocí zámkového systému. Vždy záleží na konkrétním typu protiskluzové rohože i velikosti plochy. S výběrem vhodného produktu mohou poradit odborníci z firmy Anděl CZ, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti.

Široký sortiment protiskluzových rohoží


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.andelcz.cz/

Vydáno 17.05.2023
10 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zahradní hliníkové pergoly pro ochranu před slunečními paprsky i deštěm

Zahradní hliníkové pergoly pro ochranu před slunečními paprsky i deštěm
Přemýšlíte o pořízení zahradní pergoly, která je ideálním místem pro setkávání s rodinou a přáteli, kde budete chráněni před přímými slunečními paprsky i deštěm? Firma Anděl CZ nabízí kvalitní hliníkové pergoly od renomovaných výrobců za výhodné ceny, jejichž montáž zvládne i méně zkušený uživatel.

Vchodové stříšky – ochrana před nepřízní počasí i dokonalý designový prvek

Vchodové stříšky – ochrana před nepřízní počasí i dokonalý designový prvek
Stříšky nad vchodové dveře mají hned několik funkcí. Nejen, že ochrání vás i vaše návštěvy před nepřízní počasí, ale také prodlouží trvanlivost vašich vchodových dveří tím, že je částečně chrání před intenzivním poledním UV zářením. Navíc jsou vhodným designovým prvkem, který tento prostor ...

Nerezové zábradlí – dokonalý designový prvek

Nerezové zábradlí – dokonalý designový prvek
Zábradlí je důležitým bezpečnostním prvkem nejen u schodišť. Jestliže se rozhodneme pro možnost mít ve svém interiéru zakomponované například francouzské okno, měli bychom také myslet na bezpečnost obyvatel bytu. Zejména v případě, pokud se zde pohybují děti. Zábradlí by mělo být také odolné a ...
PODSTRÁNKY

Komponenty a příslušenství zábradlí

Komponenty a příslušenství zábradlí
Komponenty a příslušenství k zábradlí z nerezu i masivu v e-shopu

Vchodové stříšky, přístřešky

Vchodové stříšky, přístřešky
Vchodové stříšky, přístřešky ke vchodům včetně LED osvětlení

Zábradlí na francouzská okna

Zábradlí na francouzská okna
Nerez zábradlí na francouzská okna s různou výplní v e-shopu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Anděl CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Anděl CZ, s.r.o.
www.andelcz.cz
Adresa

Adresa

Údolní 255
Jemnice 675 31

eshop@andelcz.cz
+420 603 952 026


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha