Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

sebek@albody.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 603 541 786

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

čp. 276
Libouchec 403 35

Valníkové a skříňové nástavby pro efektivní a bezpečnou přepravu zboží a materiálů

Pokud provozujete dopravní nebo logistickou firmu, jistě víte, jak důležité je mít kvalitní, spolehlivá a přizpůsobená vozidla pro vaše potřeby. Ať už převážíte zboží nebo jakýkoliv materiál, chcete mít jistotu, že vaše vozidla jsou schopná zvládnout jakoukoli situaci. Jedním ze způsobů, jak dosáhnout tohoto cíle, je investovat do valníkových a skříňových nástaveb pro vaše užitkové vozy. Tyto nástavby vám umožní využít maximální prostor a nosnost vašich vozidel, a zároveň zajistit jejich stabilitu, bezpečnost a komfort.

Valníkové a skříňové nástavby, odolné, praktické a všestranné řešení pro vaše podnikání

Valníkové a skříňové nástavby jsou navrženy tak, aby odolávaly různým povětrnostním podmínkám, mechanickému opotřebení a nárazům. Navíc jsou vybaveny různými doplňky, jako jsou sklápěcí čela, jeřáby, tažná zařízení, nebo prodejní stánky, které vám usnadní manipulaci s nákladem a rozšíří vaše možnosti služeb. Nečekejte a zlepšete si svůj vozový park s valníkovými a skříňovými nástavbami od firmy Pavel Šebek - Albody. Uvidíte, že to bude jedna z nejlepších investic, kterou jste kdy udělali pro svůj podnik.

Nástavby na užitkové vozy

Valníkové nástavby pro vaši bezpečnou a efektivní dopravu

Valníkové nástavby se vyznačují širokou variabilitou provedení a vysokou úrovní dílenského zpracování a použitého materiálu. Valník může být s bočnicemi, bez bočnic nebo plachta s plachtovou konstrukcí, kterou je možné dodat se shrnovacím mechanismem jednoho či obou boků, střechy až kompletním shrnutí střechy a boků současně. Reklamní potisk plachy na přání. Další doplňky pro valníkové nástavby se řídí Vyhláškou 341/2001 Sb.

Kvalitní valníkové nástavby v různých provedeních

Skříňové nástavby pro zvýšení kapacity a ochrany vašeho nákladu

Skříňové nástavby se nabízejí v mnoha variantách, které si můžete vybrat podle vašich potřeb. Můžete si zvolit jednoplášťovou prachotěsnou skříň, skříň z PUR panelů, se shrnovacími boky, chladírenskou skříň, servisní skříň nebo food truck. Pokud potřebujete zvedat nebo spouštět náklad, můžete si zvolit skříň s hydraulickým čelem, které vám usnadní práci. Pro propagaci svého podniku můžete využít reklamní potisk skříně.

Skříňové nástavby v různých variantách


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:AutobazaryKompletní opravy autMotorová vozidla užitkováZámečnické prácePovrchové úpravy kovůAutodíly a autopříslušenství

Podstránky

Nástavby na užitkové vozy

Valníkové, skříňové, odtahové, sklápěcí nástavby na užitkové vozy Ústecký kraj

Na nástavby a přestavby užitkových vozidel se specializuje společnost Albody z Ústeckého kraje. Díky mnohaletým zkušenostem poradíme a navrhneme optimální řešení nástavby vašeho vozidla. Umíme zhotovit a namontovat nástavby skříňové, valníkové, odtahové a sklápěcí včetně příslušenství, jako například montáž hydraulického jeřábu nebo hydraulického čela, tažného zařízení, střešního spoileru, přídavného vzduchového pérování.

Přestavby, servis, opravy nástaveb vozů

Přestavby, úpravy, opravy, servis nástaveb užitkových vozidel Ústecký kraj

Nejen výroba a montáž nástaveb, ale i přestavby, úpravy, opravy, servis nástaveb užitkových vozidel je široká nabídka profesionálních služeb společnosti Albody z Ústeckého kraje. Realizujeme individuální požadavky zákazníka při potřebě přestavby nevyhovující nástavby užitkového vozidla, provádíme úpravy a opravy nástaveb na vozech, návěsech, přívěsech, zajišťujeme pravidelné servisní prohlídky námi vyrobených nástaveb užitkových automobilů i mimozáruční servis nástaveb jiných výrobců.

ND, doplňky nástaveb, bazar

Prodej a montáž náhradních dílů, doplňků, příslušenství nástaveb užitkových vozů

Výroba a montáž nástaveb, doplňků a příslušenství užitkových automobilů patří ke stěžejním činnostem společnosti Albody na Ústecku. Navíc máme skladové zásoby náhradních dílů a běžných komponentů nástaveb. Provozujeme rovněž bazarový prodej ojetých užitkových a osobních automobilů.


AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Pavel Šebek - Albody
čp. 276
Libouchec 403 35
GPS: 50°45′40.46″ N, 14°3′12.67″ E

50°45′40.46″ N, 14°3′12.67″ E

QR kód firmy Pavel Šebek - Albody
WEBOVÁ STRÁNKA Pavel Šebek - Albody Nástavby a přestavby užitkových vozidel
Adresa

Adresa

čp. 276
Libouchec 403 35

sebek@albody.cz
+420 603 541 786

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Nástavby na užitkové vozy

Nástavby na užitkové vozy

Přestavby, servis, opravy nástaveb vozů

Přestavby, servis, opravy nástaveb vozů

ND, doplňky nástaveb, bazar

ND, doplňky nástaveb, bazar

Kde nás najdete

čp. 276
Libouchec 403 35

GPS50°45′40.46″ N, 14°3′12.67″ E

Plánování trasy

čp. 276 Libouchec 40335

Prospekty

Certifikát kvality firmy