Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

sebek@albody.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 603 541 786

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

čp. 276
Libouchec 403 35

Obložení dodávkových vozů pro zvýšení hodnoty a bezpečnosti vašeho vozu

Používáte dodávkový vůz k přepravě zboží? Pak byste měli vědět, že obložení dodávkových vozů může ochránit váš vůz i zboží před poškozením, zvýšit hodnotu a bezpečnost vašeho vozu a usnadnit vám údržbu a čištění.

Obložení dodávkových vozů ochrání váš vůz i zboží

Pokud používáte dodávkový vůz k přepravě zboží, jistě víte, jak důležité je chránit jeho nákladový prostor před poškozením. Ať už se jedná o nárazy, oděrky, vlhkost nebo nečistoty, každý z těchto faktorů může snížit životnost vašeho vozu a znehodnotit vaše zboží. Proto je vhodné investovat do kvalitního obložení dodávkových vozů, které zajistí ochranu a bezpečnost vašeho nákladu.

Obložení dodávkových vozidel

Obložte si dodávkový vůz a zajistěte ochranu a bezpečnost nákladu

Obložení dodávkových vozů je speciální vnitřní obložení nákladového prostoru, které se skládá z podlahy, krytů podběhů a panelů na obložení stěn. Obložení je vyrobeno z odolných a snadno čistitelných materiálů, jako je protiskluzová překližka, plast nebo plywood. Obložení je dodáváno již nařezané na přesný rozměr na CNC strojích, takže jeho montáž je rychlá a jednoduchá. Obložení může být doplněno také upevňovací lištou s rozpěrnou tyčí, která umožňuje fixovat zboží v nákladovém prostoru a zabránit jeho pohybu.

Dodávka a montáž vnitřního obložení dodávkových vozidel

Kvalitní a profesionální obložení dodávkových vozů

Spolehlivým dodavatelem obložení dodávkových vozů je firma Pavel Šebek – Albody. Nabízí obložení pro různé značky a typy dodávkových vozů, jako jsou například Fiat, Ford, Iveco, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Volkswagen a další. Také vám poskytnou odborné poradenství a individuální řešení podle vašich potřeb a požadavků.

Vnitřní obložení pro různé typy a značky dodávkových vozů


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:AutobazaryKompletní opravy autMotorová vozidla užitkováZámečnické prácePovrchové úpravy kovůAutodíly a autopříslušenství

Podstránky

Nástavby na užitkové vozy

Valníkové, skříňové, odtahové, sklápěcí nástavby na užitkové vozy Ústecký kraj

Na nástavby a přestavby užitkových vozidel se specializuje společnost Albody z Ústeckého kraje. Díky mnohaletým zkušenostem poradíme a navrhneme optimální řešení nástavby vašeho vozidla. Umíme zhotovit a namontovat nástavby skříňové, valníkové, odtahové a sklápěcí včetně příslušenství, jako například montáž hydraulického jeřábu nebo hydraulického čela, tažného zařízení, střešního spoileru, přídavného vzduchového pérování.

Přestavby, servis, opravy nástaveb vozů

Přestavby, úpravy, opravy, servis nástaveb užitkových vozidel Ústecký kraj

Nejen výroba a montáž nástaveb, ale i přestavby, úpravy, opravy, servis nástaveb užitkových vozidel je široká nabídka profesionálních služeb společnosti Albody z Ústeckého kraje. Realizujeme individuální požadavky zákazníka při potřebě přestavby nevyhovující nástavby užitkového vozidla, provádíme úpravy a opravy nástaveb na vozech, návěsech, přívěsech, zajišťujeme pravidelné servisní prohlídky námi vyrobených nástaveb užitkových automobilů i mimozáruční servis nástaveb jiných výrobců.

ND, doplňky nástaveb, bazar

Prodej a montáž náhradních dílů, doplňků, příslušenství nástaveb užitkových vozů

Výroba a montáž nástaveb, doplňků a příslušenství užitkových automobilů patří ke stěžejním činnostem společnosti Albody na Ústecku. Navíc máme skladové zásoby náhradních dílů a běžných komponentů nástaveb. Provozujeme rovněž bazarový prodej ojetých užitkových a osobních automobilů.


AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Pavel Šebek - Albody
čp. 276
Libouchec 403 35
GPS: 50°45′40.46″ N, 14°3′12.67″ E

50°45′40.46″ N, 14°3′12.67″ E

QR kód firmy Pavel Šebek - Albody
WEBOVÁ STRÁNKA Pavel Šebek - Albody Nástavby a přestavby užitkových vozidel
Adresa

Adresa

čp. 276
Libouchec 403 35

sebek@albody.cz
+420 603 541 786

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Nástavby na užitkové vozy

Nástavby na užitkové vozy

Přestavby, servis, opravy nástaveb vozů

Přestavby, servis, opravy nástaveb vozů

ND, doplňky nástaveb, bazar

ND, doplňky nástaveb, bazar

Kde nás najdete

čp. 276
Libouchec 403 35

GPS50°45′40.46″ N, 14°3′12.67″ E

Plánování trasy

čp. 276 Libouchec 40335

Prospekty

Certifikát kvality firmy