Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

jivko.compani@email.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 774 515 555

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Josefa Němce 107
Praha-Běchovice 190 11

Váš partner pro kvalitní a rychlé stavební práce

Pokud hledáte firmu, která vám zajistí kvalitní a rychlé provedení veškerých stavebních prací malého i většího rozsahu, pak je JIVKO Company s.r.o. se sídlem v Praze tou pravou volbou pro vás. V rámci své činnosti se zabývá stavebními pracemi, včetně rekonstrukcí a výstavby RD, realizací půdních vestaveb a vodo-topo-elektroinstalačními pracemi. Dále nabízí také pokládku obkladů, dlažeb a zámkové dlažby, stavbu a opravy plotů, úpravy terénu nebo odvoz sutě a odpadů, úklidové služby a další. Působí především v Praze a Středočeském kraji, ale v případě potřeby je schopna realizovat větší zakázky v rámci celé České republiky.

Široká škála služeb v rámci stavební činnosti

Nabízí širokou škálu služeb, které pokrývají všechny fáze stavebního procesu. Mezi její hlavní činnosti patří stavba a rekonstrukce bytů, rodinných domů a půdních vestaveb, včetně rekonstrukcí koupelen a nebytových prostor; opravy, renovace a zateplení fasád a zednické, obkladačské a sádrokartonářské práce. Dále také provádí kompletní elektrikářské, instalatérské a topenářské práce a v neposlední řadě nabízí zemní práce, včetně pokládky zámkových dlažeb, úpravy terénu a zajištění odvozu sutě a odpadů.

Komplexní stavební činnost v Praze a Středočeském kraji

Spolehlivost, profesionalita a široká nabídka služeb

Firma JIVKO vznikla v roce 1995 jako fyzická osoba, která však od roku 2014 působí jako JIVKO Company s.r.o. Díky dlouholetým a bohatým zkušenostem ve stavebnictví se může pochlubit spoustou spokojených zákazníků, kteří oceňují její profesionalitu, flexibilitu a férové ceny. Současně disponuje kvalifikovaným a zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou schopni zvládnout i ty nejnáročnější projekty a spolupracuje s renomovanými dodavateli stavebních materiálů a techniky tak, aby zajistila nejvyšší standard kvality a bezpečnosti.

Novostavby i rekonstrukce dle vašich potřeb a přání

JIVKO Company s.r.o. je připravena splnit vaše požadavky a představy a vytvořit pro vás stavbu, která bude odpovídat vašim potřebám a přáním. Ať už se jedná o novostavbu, rekonstrukci, přístavbu nebo úpravu nabídne vám řešení na míru za rozumnou cenu. Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte ji kontaktovat. Její zaměstnanci vám rádi poskytnou více informací o svých službách, zpracují pro vás nezávaznou cenovou nabídku a domluví si s vámi schůzku. JIVKO Company s.r.o. je spolehlivý partner pro vaše stavby.

Stavební činnost na profesionální úrovni


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Elektroinstalační práceIzolační práceObkladačské prácePokrývačské a klempířské práceSádrokartonářské práceTopenářské práceTruhlářské práceVodoinstalatérské práceZednické práceRekonstrukce a revitalizace

Kontakty

JIVKO Company s.r.o.
Josefa Němce 107
Praha-Běchovice 190 11
GPS: 50°4′47.53″ N, 14°36′58.64″ E

50°4′47.53″ N, 14°36′58.64″ E

QR kód firmy JIVKO Company s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA JIVKO Company s.r.o.
Adresa

Adresa

Josefa Němce 107
Praha-Běchovice 190 11

jivko.compani@email.cz
+420 774 515 555

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Josefa Němce 107
Praha-Běchovice 190 11

GPS50°4′47.53″ N, 14°36′58.64″ E

Plánování trasy

Josefa Němce 107 Praha-Běchovice 19011

Prospekty

Certifikát kvality firmy