JIVKO Company s.r.o.


JIVKO Company s.r.o. je stavební firma, která nabízí širokou škálu služeb pro bytové i nebytové prostory. Ať už potřebujete rekonstruovat byt, rodinný dům, sklep, garáž nebo fasádu, Společnost JIVKO Company s.r.o. vám zajistí kvalitní a profesionální práci za rozumnou cenu.

Mezi služby, které JIVKO Company s.r.o. poskytuje, patří:

- Rekonstrukce bytů a RD - od bouracích prací stavebních jader, přes rekonstrukci koupelen, pokládku plovoucí podlahy, štukování a malování, až po výměnu oken a dveří.
- Údržba bytového fondu - instalatérské, zednické, klempířské, elektro a stolařské práce pro udržení vašeho bytu v dobrém stavu.
- Fasády - opravy, renovace a zateplení fasád pro zvýšení estetiky a úspory energie vašeho domu.
- Rekonstrukce nebytových prostor - rekonstrukce sklepů, skladů, garáží a dalších prostor pro vaše potřeby.
- Elektrikářské práce - elektroinstalační práce pro rekonstrukci nebo novou instalaci elektroinstalace v bytě nebo domě.
- Instalatérské práce - vodoinstalace pro rekonstrukci rozvodů, instalaci nebo výměnu vodovodních baterií, umyvadel, sprchových koutů, bojlerů, praček a dalších zařízení.
- Sádrokartonářské práce - snížení stropu, stropní podhledy, sádrokartonové příčky, předsazené stěny a půdní vestavby pro změnu dispozice nebo zvětšení prostoru vašeho bytu nebo domu.
- Topení a kanalizace - kompletní dodávky instalatérských a topenářských prací pro výměnu potrubí, montáž bojlerů, výměnu nebo montáž otopných těles, radiátorů a realizaci nebo rekonstrukci topných systémů v bytech i rodinných domech.
- Zednické práce - obkladačské práce pro obložení koupelen, pokládku dlažby, obložení schodů, balkónů, teras a dalších povrchů, stěrkování stěn a stropů pro vyhlazení povrchu, bourací práce pro odstranění nepotřebných konstrukcí, zateplení fasády pro zlepšení tepelné izolace domu, štukování pro vytvoření dekorativního efektu na stěnách nebo úprava zdí pro změnu tvaru nebo rozmístění místností.
- Půdní vestavby - realizace půdních vestaveb pro zvýšení užitné plochy vašeho domu.
- Statické zajištění budov - posouzení a provedení statických opatření pro zajištění stability vašeho domu.
- Výstavba RD - stavba rodinných domů na klíč podle vašich představ a požadavků.
- Venkovní práce - pokládka zámkové dlažby pro vytvoření chodníků, nájezdů, garážových stání, teras a dalších venkovních ploch, stavba a oprava plotů pro ohraničení vašeho pozemku, stavba bazénu pro zábavu a relaxaci, úprava terénu pro zlepšení vzhledu a funkčnosti vašeho pozemku, zajištění odvozu sutě a odpadů po stavebních pracích. úklidové práce pro udržení čistoty a pořádku.

JIVKO Company s.r.o. je firma, která se snaží splnit vaše přání a potřeby v oblasti stavebnictví. Má dlouholeté zkušenosti, kvalifikované pracovníky, moderní techniku a materiály. Pracuje rychle, spolehlivě a za férové ceny.

Společnost také zajišťuje kompletní úklidové práce všech objektů, jako například rodinné domy a byty, činžovní a bytové domy, kanceláře a firemní prostory i administrativní budovy.

Pokud hledáte firmu, která vám pomůže s rekonstrukcí nebo výstavbou vašeho bytu nebo domu, neváhejte kontaktovat JIVKO Company s.r.o. se sídlem Praha-Běchovice.
Budete spokojeni!

Štítky:

rekonstrukce, údržba bytového fondu, fasády, elektroinstalace, vodoinstalace, stavba RD

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA JIVKO Company s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JIVKO Company s.r.o.
www.stavbykovach.cz
Adresa

Adresa

Josefa Němce 107
Praha-Běchovice 190 11

jivko.compani@email.cz
+420 774 515 555


Najdete nás také zde:

ARES
captcha