Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

jivko.compani@email.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 774 515 555

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Josefa Němce 107
Praha 9 - Běchovice 190 11

JIVKO Company s.r.o.: Dokonalá čistota a pořádek

Pokud hledáte firmu, která vám zajistí dokonalou čistotu a pořádek vašich domů, bytů, kanceláří či administrativních budov, je JIVKO Company s.r.o. tou pravou volbou pro vás. V rámci nabízených služeb se specializuje na kompletní úklidové práce, které poskytuje pro různé typy objektů. Sídlo firmy se nachází v Praze-Běchovicích.

Profesionální úklidové služby pro vaše byty, domy a kanceláře

JIVKO nabízí širokou škálu úklidových služeb, které pokrývají všechny potřeby a požadavky zákazníků. Mezi její hlavní činnosti patří například úklid bytů a domů, a to pravidelný nebo jednorázový úklid, včetně vysávání, utírání prachu, mytí oken, čištění koupelny a kuchyně, vynášení odpadků a dalších činností podle vašich přání. Současně také provádí pravidelný nebo jednorázový úklid kanceláří a nebytových prostor, včetně vysávání, utírání prachu, mytí oken, čištění toalet, doplňování hygienických potřeb a dalších činností podle požadavků objednatele.

Kompletní úklidové práce všech objektů

Důkladný a hloubkový generální úklid

Dále nabízí důkladný a hloubkový generální úklid, který zahrnuje odstranění nečistot, prachu, pavučin, plísní, mastnoty a dalších nežádoucích látek z všech povrchů, zařízení a zařízení. Generální úklid je vhodný pro případy, kdy je potřeba zvýšit úroveň hygieny a estetiky celého prostoru, například po rekonstrukci, stěhování, před prodejem nebo pronájmem, před nebo po akci nebo jen pro spokojenost zákazníka.

Speciální úklid po stavebních a malířských pracích

Současně provádí také speciální úklid po stavebních pracích, který odstraňuje veškeré stavební nečistoty, jako jsou sádra, cement, omítka, barva, lepidlo, prach a další materiály a je nezbytný pro zajištění bezpečnosti a pohodlí uživatelů prostoru. V neposlední řadě se postará o úklid po malování, který odstraňuje veškeré nečistoty, které zůstaly po malování, jako jsou barva, štětce, válečky, lepící pásky, noviny a další materiály a je důležitý pro zajištění kvality a vzhledu vašeho prostoru.

Pravidelné, jednorázové i generální úklidy

Špičková péče a profesionální úklid s důvěrou

JIVKO Company s.r.o. disponuje kvalifikovaným a zkušeným týmem úklidových pracovníků, kteří jsou schopni zvládnout i ty nejnáročnější úkoly. Spolupracuje také s renomovanými dodavateli úklidových prostředků a techniky, aby zajistila nejvyšší standard kvality a bezpečnosti. Zákazníci mohou být u úklidu přítomni nebo mohou, na základě dohody, svěřit klíče zaměstnancům firmy, kteří zajistí úklid v jejich nepřítomnosti.

JIVKO Company s.r.o.: Úklidová řešení na míru

Firma JIVKO Company s.r.o. je připravena splnit vaše požadavky a představy a vytvořit pro vás prostor, který bude čistý, uklizený a příjemný. Ať už se jedná o byt, dům, kancelář, sklad, garáž nebo jiný objekt, nabídne vám řešení na míru a za rozumnou cenu. Pokud máte zájem o spolupráci s firmou JIVKO Company s.r.o., neváhejte ji kontaktovat, ráda vám poskytne více informací o svých úklidových službách, zpracuje pro vás nezávaznou cenovou nabídku a domluví si s vámi schůzku.

Profesionální stavební a úklidové práce


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Elektroinstalační práceIzolační práceObkladačské prácePokrývačské a klempířské práceSádrokartonářské práceTopenářské práceTruhlářské práceVodoinstalatérské práceZednické práceRekonstrukce a revitalizace

Kontakty

JIVKO Company s.r.o.
Josefa Němce 107
Praha 9 - Běchovice 190 11
GPS: 50°4′47.53″ N, 14°36′58.64″ E

50°4′47.53″ N, 14°36′58.64″ E

QR kód firmy JIVKO Company s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA JIVKO Company s.r.o.
Adresa

Adresa

Josefa Němce 107
Praha 9 - Běchovice 190 11

jivko.compani@email.cz
+420 774 515 555

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Josefa Němce 107
Praha 9 - Běchovice 190 11

GPS50°4′47.53″ N, 14°36′58.64″ E

Plánování trasy

Josefa Němce 107 Praha 9 - Běchovice 19011

Prospekty

Certifikát kvality firmy