Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

havel.sanace@tiscali.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 605 474 276

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Koterovská 290/9
Plzeň 326 00

Sanace vlhkého zdiva a dodatečná hydroizolace staveb

Pokud potřebujete zbavit svůj dům nebo byt, či jakoukoli jinou stavbu vlhkosti a plísně, zlepšit jeho tepelnou pohodu a prodloužit životnost, obraťte se na společnost EZK SANACE STAVEB, s.r.o. se sídlem v Plzni, která se specializuje na sanace vlhkého zdiva starších objektů, dodatečné hydroizolace staveb, krémové injektážní clony pro doplnění chybějící nebo vyžilé hydroizolace ve zdivu a další. Působí především v okresech Plzeň a Rokycany. V případě požadavku zákazníka je schopna poskytnout své služby i dále, a to do cca. 100 km od Plzně.

Krémové injektážní clony pro doplnění chybějící hydroizolace

EZK SANACE STAVEB je zavedená firma s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi se specializací na sanace zdiva různých typů objektů, jako jsou například rodinné a bytové domy, rekreační objekty, průmyslové stavby i budovy ve správě obcí a měst a další. Provádí především dodatečné izolace domů, ať už jde o vodorovné nebo svislé izolace, či izolace podlah. Klíčovým prvkem jsou šetrné krémové injektážní clony, které jsou variabilní a ohleduplné k budovám. Tato metoda využívá speciální krém, který obsahuje silan-siloxan s hydrofobními vlastnostmi s 80% účinné látky, které odpuzují vodu. Clony jsou založeny na na moderních chemických metodách a doplňují chybějící nebo vyžilou hydroizolaci ve zdivu šetrným způsobem.

Sanace bytových a rodinných domů a staveb občanské vybavenosti

Realizace doplňkových metod sanace zdiva

Kromě injektážních clon nabízí i doplňkové metody sanace zdiva, jako jsou sanační omítkové systémy, hydroizolační stěrky, drenážní systémy pro odvodnění staveb a opravy svislé izolace zdiva s odkopem rýhy podél objektu. Používá moderní stěrkové systémy s ochranou extrudovaným polystyrénem nebo kvalitní nopovanou fólií ukončenou lištou na terénu. Kromě těchto metod je důležité také správné odvodnění objektu, aby se předešlo akumulaci vody v okolí základů, což může vést k problémům s vlhkostí. Všechny práce provádí odborně, s důrazem na detail a dodržování předepsané technologie, aby byla zajištěna dlouhodobá funkčnost izolace. Zaměstnává tým zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oboru, kteří vám ochotně poradí a navrhnou optimální řešení pro váš objekt.

Spolehlivý partner v boji proti vlhkosti

Pokud hledáte řešení, jak efektivně a dlouhodobě ochránit svůj dům nebo jiný objekt před vlhkostí a plísněmi, společnost EZK SANACE STAVEB, s.r.o. je tu pro vás. Své služby nabízí v okresech Plzeň a Rokycany a v případě potřeby i v širším okolí do vzdálenosti 100 km od Plzně. Díky svým znalostem, zkušenostem a modernímu vybavení je ideálním partnerem pro realizaci projektů v oblasti sanace vlhkého zdiva a dodatečné hydroizolace staveb a je připravena nabídnout své služby a stát se vaším partnerem v boji proti vlhkosti a problémům s hydroizolacemi.

Spolehlivý partner v boji proti vlhkosti staveb


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Izolační práceVysoušení a sanaceProjektové práce ve stavebnictví

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

EZK SANACE STAVEB, s.r.o.
Koterovská 290/9
Plzeň 326 00
GPS: 49°44′30.12″ N, 13°23′18.78″ E

49°44′30.12″ N, 13°23′18.78″ E

QR kód firmy EZK SANACE STAVEB, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA EZK SANACE STAVEB, s.r.o.
Adresa

Adresa

Koterovská 290/9
Plzeň 326 00

havel.sanace@tiscali.cz
+420 605 474 276

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Koterovská 290/9
Plzeň 326 00

GPS49°44′30.12″ N, 13°23′18.78″ E

Plánování trasy

Koterovská 290/9 Plzeň 32600

Prospekty

Certifikát kvality firmy