Pohřební služba s pochopením, respektem a úctou

Smrt blízkého není nic jednoduchého. Ať už emočně, nebo organizačně. Kromě obrovského smutku, který cítíte, musíte také nebožtíkovi vzdát úctu uspořádáním důstojného pohřbu. Naštěstí jsou tu lidé, kteří udělají maximum, aby vám pomohli. Pracují v pohřebním ústavu Auriga, jehož hlavní sídlo najdete v Litoměřicích.

Pohřební ústav Auriga

Ochota našich zaměstnanců je nekonečná

Každý, kdo už někoho blízkého ztratil, ví, jak těžké časy pozůstalí zažívají. Obrovský stres se mísí se zármutkem a starostmi o zařizování pohřbu. Pohřební ústav Auriga je tu pro vás, aby vám pomohla se zařizováním důstojného posledního rozloučení. Veškeré potřebné náležitosti vyřídíme za vás. Pohřeb zorganizujeme přesně podle vašich připomínek. Pohřební ústav Auriga nabízí všechny druhy rozloučení:

  • zpopelnění bez obřadu
  • smuteční rozloučení v obřadní síni (naší, nebo libovolné), v kapli, kostele
  • zpopelnění nebo uložení zesnulého do hrobu či hrobky
  • rozloučení přímo u hrobu, opět s uložením ostatků

Naši zaměstnanci vynaloží maximum úsilí, aby obřad probíhal bez problémů. Pohřební ústav Auriga nabízí také mezinárodní převozy zemřelých - nebožtíky převážíme do České republiky, ale také do zahraničí. Při úmrtí v domě nabízíme nepřetržitou službu odvozu zemřelého.

Na detailech záleží

Pohřební ústav Auriga sídlí v Litoměřicích. Pobočky však najdete rozmístěné tak, aby byly našim zákazníkům co nejblíže. Sídlíme proto také v dalších městech: Lovosice, Libochovice, Ústí nad Labem, Praha. Několik poboček, ale přístup stále stejný - snaha co nejvíce vám usnadnit trápení. Nabízíme proto celou sadu služeb, díky kterým obřad proběhne perfektně a s grácií. Zajišťujeme:

  • zhotovení a tisk smutečního oznámení
  • květinová výzdoba, tisk stuh
  • široká nabídka rakví, ozdobných obalů na urny, hřbitovního zboží
  • kopání hrobu
  • církevní a doplňkové služby
  • balzamování zesnulých

Jdeme s dobou, proto našim zákazníkům nabízíme možnost objednání zboží z domu prostřednictvím internetu. V našem e-shopu můžete vybírat věnce a partery, urny, kytice nebo rubáše.

I výběr místa pohřbu je důležitý

Pohřební ústav Auriga disponuje několika vlastními obřadními síněmi, které jsou důstojným místem posledního rozloučení se zesnulým. Litoměřice slouží jako základna našeho pohřebního ústavu. Najdete zde vlastní květinářství, ve kterém najdete už navázané věnce, nebo po objednání vytvoříme květinu přesně podle vašich představ. V Litoměřicích najdete také naši obřadní síň. Další obřadní síň pohřebního ústavu Auriga najdete v Lovosicích. V Libochovicích využíváme k pohřbům místní kostel, v Ústí nad Labem zase krematorium nebo kapli. Další místa pro poslední rozloučení najdete v Třebenicích nebo v Úštěku.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pohrebni-auriga.cz

Vydáno 19.11.2014
273 Zhlédnutí
Topováno 15.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

THANATOPRAXE – moderní zaopatření těl zemřelých

THANATOPRAXE – moderní zaopatření těl zemřelých
Po celé lidské dějiny bylo zapatření těl zemřelých v různých formách a podle rituálních pravidel běžné a praktikované podle místních podmínek, zvyklostí a rituálů ve všech jejich rozmanitostech.

Pohřební ústav AURIGA – profesionální balzamování zesnulých

Pohřební ústav AURIGA – profesionální balzamování zesnulých
Při zařizování pohřbu musíte myslet na spoustu věcí. Pokud tak chcete, aby poslední rozloučení proběhlo důstojně a bez komplikací, spolehněte se na skutečné profesionály z pohřebního ústavu AURIGA. Kompletní služby nabízíme pozůstalým po celé České republice již od roku 1991, díky získaným ...

V životě nás potkají i méně příjemné situace, jednou z nich je i pohřeb

V životě nás potkají i méně příjemné situace, jednou z nich je i pohřeb
Situace, která není nikomu příjemná. Každý z nás se s ní v životě potká, ať už u rodinných příslušníků nebo svých blízkých či známých přátel. Náš pohřební ústav Auriga působí po celé České Republice. Zařizujeme vše potřebné, abyste neměli navíc žádné starosti.
PODSTRÁNKY

Pohřební služby a balzamace

Pohřební služby a balzamace
Pohřební služby, kremace, církevní obřady, balzamace a estetické úpravy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých
Mezinárodní převozy zesnulých, asistenční služby, kremace a pohřeb v zahraničí

Pohřební zboží

Pohřební zboží
Pohřební zboží, nabídka rakví a uren, vazba květin a věnců, potisk smutečních stuh
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. Mezinárodní převozy, pohřby, kremace
WEBOVÁ STRÁNKA
Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.
www.pohrebni-auriga.cz
Adresa

Adresa

Boženy Němcové 1052/1
Litoměřice 412 01

info@pohrebni-auriga.cz
+420 800 183 254


Najdete nás také zde:

ARES
captcha