Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.
Pohřební služby a balzamace

Pohřební služby a balzamace

Pohřební služby, kremace, církevní obřady, balzamace a estetické úpravy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých, asistenční služby, kremace a pohřeb v zahraničí

Pohřební zboží

Pohřební zboží

Pohřební zboží, nabídka rakví a uren, vazba květin a věnců, potisk smutečních stuhVydáno 19.11.2014
167 Zhlédnutí
Topováno 04.12.2017

Pohřební služba s pochopením, respektem a úctou

Smrt blízkého není nic jednoduchého. Ať už emočně, nebo organizačně. Kromě obrovského smutku, který cítíte, musíte také nebožtíkovi vzdát úctu uspořádáním důstojného pohřbu. Naštěstí jsou tu lidé, kteří udělají maximum, aby vám pomohli. Pracují v pohřebním ústavu Auriga, jehož hlavní sídlo najdete v Litoměřicích.


Ochota našich zaměstnanců je nekonečná

Každý, kdo už někoho blízkého ztratil, ví, jak těžké časy pozůstalí zažívají. Obrovský stres se mísí se zármutkem a starostmi o zařizování pohřbu. Pohřební ústav Auriga je tu pro vás, aby vám pomohla se zařizováním důstojného posledního rozloučení. Veškeré potřebné náležitosti vyřídíme za vás. Pohřeb zorganizujeme přesně podle vašich připomínek. Pohřební ústav Auriga nabízí všechny druhy rozloučení:

  • zpopelnění bez obřadu
  • smuteční rozloučení v obřadní síni (naší, nebo libovolné), v kapli, kostele
  • zpopelnění nebo uložení zesnulého do hrobu či hrobky
  • rozloučení přímo u hrobu, opět s uložením ostatků

Naši zaměstnanci vynaloží maximum úsilí, aby obřad probíhal bez problémů. Pohřební ústav Auriga nabízí také mezinárodní převozy zemřelých - nebožtíky převážíme do České republiky, ale také do zahraničí. Při úmrtí v domě nabízíme nepřetržitou službu odvozu zemřelého.

Na detailech záleží

Pohřební ústav Auriga sídlí v Litoměřicích. Pobočky však najdete rozmístěné tak, aby byly našim zákazníkům co nejblíže. Sídlíme proto také v dalších městech: Lovosice, Libochovice, Ústí nad Labem, Praha. Několik poboček, ale přístup stále stejný - snaha co nejvíce vám usnadnit trápení. Nabízíme proto celou sadu služeb, díky kterým obřad proběhne perfektně a s grácií. Zajišťujeme:

  • zhotovení a tisk smutečního oznámení
  • květinová výzdoba, tisk stuh
  • široká nabídka rakví, ozdobných obalů na urny, hřbitovního zboží
  • kopání hrobu
  • církevní a doplňkové služby
  • balzamování zesnulých

Jdeme s dobou, proto našim zákazníkům nabízíme možnost objednání zboží z domu prostřednictvím internetu. V našem e-shopu můžete vybírat věnce a partery, urny, kytice nebo rubáše.

I výběr místa pohřbu je důležitý

Pohřební ústav Auriga disponuje několika vlastními obřadními síněmi, které jsou důstojným místem posledního rozloučení se zesnulým. Litoměřice slouží jako základna našeho pohřebního ústavu. Najdete zde vlastní květinářství, ve kterém najdete už navázané věnce, nebo po objednání vytvoříme květinu přesně podle vašich představ. V Litoměřicích najdete také naši obřadní síň. Další obřadní síň pohřebního ústavu Auriga najdete v Lovosicích. V Libochovicích využíváme k pohřbům místní kostel, v Ústí nad Labem zase krematorium nebo kapli. Další místa pro poslední rozloučení najdete v Třebenicích nebo v Úštěku.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pohrebni-auriga.cz