Pohřební ústav EXCELENT zařídí poslední rozloučení s úctou a grácií

Smrt milovaného člověka představuje největší životní krizi a ztrátu. Je normální, že v takové situaci truchlíte, cítíte se opuštění, zoufalí a bezmocní. Nejste na to sami. Jsme tady, abychom vám pomohli. Pohřební ústav EXCELENT pro vás zajistí to poslední, co můžete v takové chvíli udělat – důstojné rozloučení s vaším zemřelým.

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o

Rady pro pozůstalé

Chápeme, že prožíváte hluboký zármutek, proto k vám v pohřebním ústavu EXCELENT přistupujeme nanejvýš citlivě a profesionálně. Dokážeme si představit, čím vším teď procházíte, proto vám nabízíme celou řadu pohřebních služeb pro bezproblémový průběh vašeho smutečního rozloučení. Nepodlehněte nepoctivým pohřebním službám. Zasloužíte si to nejlepší. Zvolte kvalitu a profesionalitu – a my vám to nabízíme. Pohřební ústav, který zajistil převoz zesnulého, není jediným možným zprostředkovatelem pohřebních služeb.

Pokud jste si vybrali služby pohřebního ústavu EXCELENT, děkujeme. Je to pro nás velký závazek důvěry. Pohřební ústav EXCELENT je tady s vámi a pro vás. Nabízíme vám např. možnost sjednání pohřbu přímo u vás doma, nemusíte vůbec jezdit do naší kanceláře. Tato služba je bezplatná a spolehlivá. Pokud jste příliš zasaženi žalem a nemáte sílu k organizaci posledního rozloučení, požádejte o pomoc někoho, komu důvěřujete. Pohřeb může objednat prakticky kdokoliv – rodina, známí, zaměstnavatel, sousedé apod.

Svěřte nám vaše starosti. Připravte jen oblečení, ve kterém si přejete vašeho blízkého pochovat. Zbytek už zařídíme my. Na základě vašeho přání zařídíme přesně takový pohřeb, jaký by si zemřelý přál. Připravíme rozloučení v obřadní síni nebo v kostele. Zajistíme veškeré druhy posledního rozloučení – kremaci (s obřadem i bez), uložení do hrobu či hrobky, uložení ostatků zesnulého na vsypové loučce.

Pobočky pohřebního ústavu EXCELENT najdete v těchto městech:

  • Sokolov
  • Kraslice
  • Chodov
  • Kynšperk

 

Vyřídíme také veškeré formality spojené s převozem a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Můžete nám důvěřovat – pohřební ústav EXCELENT je nositelem znaku kvality Sdružení pohřebnictví v ČR a je také členem Evropské federace pohřebních služeb (EEFS).

Pokud si to budete přát, připravíme i výstavu zemřelého v otevřené rakvi, včetně předchozího kosmetického ošetření. Naše nabídka pohřebních služeb je opravdu široká. Podívejte se na webové stránky pohřebního ústavu EXCELENT, kde kromě seznamu služeb naleznete další cenné rady.

 

V těžkých chvílích jsme tu s vámi a pro vás. Pohřební ústav EXCELENT s.r.o.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.excelentt.cz

Vydáno 12.02.2015
163 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohřební ústav s lidským přístupem

Pohřební ústav s lidským přístupem
Odchod blízkého člověka je vždy těžkou životní zkouškou. V takové chvíli by pozůstalí měli mít čas se se svými blízkými důstojně a podle svých představ rozloučit. Od toho je tu pohřební ústav EXCELENT, který citlivě a taktně obstará vše potřebné.
PODSTRÁNKY

Pohřební služby

Pohřební služby
Nadstandardní pohřební služby, výběr hřbitovních doplňků

Rozloučení se zesnulým

Rozloučení se zesnulým
Rozloučení se zesnulým – kremace, pohřby, vsypy, rozptyly, uložení urny

Mezinárodní převozy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých
Mezinárodní převozy - repatriace zesnulých pohřebními vozy, letadlem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. Pohřební služby Sokolov
WEBOVÁ STRÁNKA
Pohřební ústav EXCELENT s.r.o.
www.excelentt.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

K. H. Borovského 1020/50
Sokolov 356 01

excelentt@volny.cz
+420 800 100 670


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInTwitterARES
captcha