Pohřební ústav EXCELENT s.r.o.
Pohřební služby Sokolov
Pohřební ústav s lidským přístupem

Odchod blízkého člověka je vždy těžkou životní zkouškou. V takové chvíli by pozůstalí měli mít čas se se svými blízkými důstojně a podle svých představ rozloučit. Od toho je tu pohřební ústav EXCELENT, který citlivě a taktně obstará vše potřebné.

Pohřební ústav EXCELLENT zajistí důstojný pohřeb

Důstojný pohřeb: Pomůžeme vám vyrovnat se se ztrátou blízkých

Pohřební služba EXCELENT funguje už více jak 25 let. Ani za tu dobu jsme ale nezměnili některé hodnoty, kterými se řídíme. V první řadě je to Kodex cti, podle kterého jednají naši zaměstnanci. To znamená, že se ke všem pozůstalým chováme ohleduplně a snažíme se jim v tak těžkém životním okamžiku podat pomocnou ruku.

Dále se vždy snažíme našim klientům vyjít vstříc a splnit každé jejich přání ohledně rozloučení s blízkým – a to, ať už se týká jakékoli části pohřbu.

Náš pohřební ústav vyřídí veškeré formality


Pohřební služba zajistí i převoz ze zahraničí

Naší velkou výhodou je komplexnost služeb. V první řadě zajistíme veškeré papírování, dále citlivě vykonáme převoz těla, vybereme vhodné umístění blízkého na hřbitově, či jeho rozptyl a mnoho dalších nezbytností.

Samozřejmostí je také dodání smutečních oznámení, květin, hudby na obřad či čehokoliv, co si naši klienti přejí. Smuteční obřad chápeme jako velmi citlivou a osobní událost, a proto tomuto okamžiku náš pohřební ústav vše přizpůsobuje.

Splníme každé vaše přání ohledně pohřbu
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pohřební ústav EXCELENT zařídí poslední rozloučení s úctou a grácií

Pohřební ústav EXCELENT zařídí poslední rozloučení s úctou a grácií

Smrt milovaného člověka představuje největší životní krizi a ztrátu. Je normální, že v takové situaci truchlíte, cítíte se opuštění, zoufalí a bezmocní. Nejste na to sami. Jsme tady, abychom vám pomohli. Pohřební ústav EXCELENT pro vás zajistí to poslední, co můžete v takové chvíli udělat – důstojné rozloučení s vaším zemřelým.

Vydáno 12.02.2015Vydáno 21.09.2016
327 Zhlédnutí
Topováno 24.03.2017

Pohřební služby

Pohřební služby

Nadstandardní pohřební služby, výběr hřbitovních doplňků

Rozloučení se zesnulým

Rozloučení se zesnulým

Rozloučení se zesnulým – kremace, pohřby, vsypy, rozptyly, uložení urny

Mezinárodní převozy zesnulých

Mezinárodní převozy zesnulých

Mezinárodní převozy - repatriace zesnulých pohřebními vozy, letadlem