Vítr, mráz ani opravy vedení vás už nepřekvapí. Záložní zdroj UPS vám dodá elektřinu za každých okolností

Elektrická energie je v dnešní době běžnou součástí našich životů. Elektřinu potřebujeme v práci, domácnosti i při trávení volného času. Nečekaný výpadek elektrické energie je proto vždy nepříjemný, obzvláště pro velké podniky s drahými zařízeními pak může dlouhodobý výpadek představovat velký problém a finanční ztráty. Ve společnosti SUM proto máme řešení. Nabízíme vám spolehlivé záložní zdroje UPS, které vám zajistí elektrickou energii za každých okolností.

Záložní zdroje UPS 1kVA až 800kVA, dodávka a montáž Praha

Zdroje UPS mohou hrát při výpadku proudu rozhodující roli

Nemocnice, velké počítačové firmy i průmyslové výrobny jsou plné zařízení, která nesmí být neočekávaně vypnuta. V takovém případě je totiž ohrožena nejen funkce přístroje, ale často i lidské zdraví. Záložní zdroj UPS tak v podobných případech může být velmi užitečný, zařídí totiž souvislou dodávku energie i během výpadku proudu. Máte tak dostatek času na situaci zareagovat a všechny přístroje bezpečně vypnout či pozastavit.

Záložní zdroj UPS zaskočí přesně tehdy, kdy je ho nejvíce potřeba

Velkou výhodou záložního zdroje UPS je to, že pracuje pouze, když je třeba. Pokud není dodávka energie přerušena, je udržován v nabitém stavu, v případě potřeby je pak ihned k dispozici a zastoupí funkci veřejné sítě na potřebnou dobu. Při krátkodobém výpadku vám tak ušetří mnoho komplikací, v případě delšího odříznutí elektrické energie vám zase poskytne dostatek času na přípravu.

Prodejem záložních zdrojů to u nás nekončí. Nabízíme montáž, servis i pomoc při projektování

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru víme, že každá budova je jiná. K projektování záložního napájení proto přistupujeme vždy individuálně a nabízíme vám hned několik druhů záložních zdrojů UPS od méně výkonných po ty, co vydrží napájet celou firmu i několik hodin. Přesně vám tak poradíme, jaký druh záložního napájení je pro vás ten pravý a vytvoříme detailní projektovou studii včetně všech potřebných dokumentů. Ať už tedy budujete novou firmu, nebo chcete záložní napájení po letech renovovat, my vám poradíme, jak na to.

To ale není vše. Nejen výběr, ale také správná montáž a následná péče je u záložních zdrojů UPS velmi důležitá. Nabízíme proto dodávku i kompletní montáž záložních zdrojů od 1kVA až po 800 kVA. Také následný servis i preventivní kontroly obstaráme za vás. Stačí nás kontaktovat a my vás provedeme celým procesem od počátečního technického plánování až po poslední úpravy. Se společností SUM budete vždy o krok napřed a nečekané výpadky elektřiny vás už nikdy nepřekvapí.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sumenergo.cz

Vydáno 08.03.2015
160 Zhlédnutí
Topováno 01.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Servis a údržba záložních zdrojů napájení, diesel agregátů či UPS

Servis a údržba záložních zdrojů napájení, diesel agregátů či UPS
Záložní zdroje napájení a další podpůrná zařízení slouží k zamezení či úplnému vyloučení výpadku elektrického proudu. I tato zařízení však vyžadují pravidelný servis a údržbu, díky čemuž budou spolehlivá a provozuschopná za jakékoliv situace. Společnost SUM se zabývá dodávkou a servisem záložních ...

Záložní zdroje UPS mohou zamezit citelným ztrátám

Záložní zdroje UPS mohou zamezit citelným ztrátám
Stoupající požadavky na dodávku elektrické energie sebou nesou i větší nároky na zabezpečení v podobě záložních zdrojů UPS (Uninterruptible Power Systems = zdroje nepřerušovaného napájení), dříve využívaných hlavně ve výpočetní technice pro zálohování dat.

Záložní zdroje UPS vás při výpadku proudu na holičkách nenechají

Záložní zdroje UPS vás při výpadku proudu na holičkách nenechají
Záložní zdroj UPS je nedocenitelným pomocníkem především všude tam, kde případné výpadky elektrického napětí mohou způsobit škody nebo problémy. Cílem společnosti SUM je zajistit, aby takovéto výpadky neměly na odběratele a jeho činnost vliv. Díky svým službám tedy zajišťuje nejen spolehlivé, ale i ...
PODSTRÁNKY

Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize
Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

UPS zdroje, dodávka, údržba a revize

UPS zdroje, dodávka, údržba a revize
Záložní zdroje UPS, typy zdrojů, montáž, údržba a revize

DC zdroje, údržba a revize

DC zdroje, údržba a revize
Stejnosměrné DC zdroje dodávané firmou SUM s.r.o., údržba a revize
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SUM, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SUM, s.r.o.
www.sumenergo.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Veletržní 404/6
Praha 7 - Holešovice 170 00

info@sumenergo.cz
+420 603 250 378


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha