SUM, s.r.o.
Elektrické zařízení nonstop servis Praha
Stejnosměrné DC zdroje dodávané firmou SUM s.r.o., údržba a revize

Dodáváme stejnosměrné DC zdroje pro zajištění napájení v případě dlouhodobé poruchy. DC zdroje jsou nezbytné například v oblasti telekomunikací. Zajišťujeme správnou montáž, revizi a údržbu, která je nezbytná pro správné a dlouhodobé fungování DC zdrojů.

DC zdroj CellD 300

DC zdroje, řešení při výpadku elektrického proudu

SUM s.r.o. dodává stejnosměrné DC zdroje, které zajistí napájení v případě dlouhodobé poruchy. V oblasti telekomunikací jsou na napájení závislé tisíce uživatelů a v případě dlouhodobé poruchy tak může dojít k obrovským ztrátám. Při přítomnosti síťového napětí je zařízení napájeno ze zdroje, který zároveň dobíjí bezúdržbové záložní baterie vhodným nabíjecím proudem. Při výpadku sítě je zařízení napájeno ze záložní baterie. Přechod ze síťového napájení na provoz z baterie probíhá okamžitě a bez výpadku napájení.

Nabídka vnitřních DC systémů


Revize DC zdrojů, údržba a servis pro správné fungování

U DC zdrojů je důležitá především jejich správná montáž a následná údržba. Ve společnosti SUM Praha - Holešovice vám zajistíme kompletní služby v oblasti revize a údržby DC zdrojů. Nabízíme nepřetržitý servis po celé ČR 24 hodin denně. Pravidelný servis zajišťuje správné a dlouhodobé fungování DC zdrojů.Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

UPS zdroje, dodávka, údržba a revize

UPS zdroje, dodávka, údržba a revize

Záložní zdroje UPS, typy zdrojů, montáž, údržba a revize

DC zdroje, údržba a revize

DC zdroje, údržba a revize

Stejnosměrné DC zdroje dodávané firmou SUM s.r.o., údržba a revize