SUM, s.r.o.
Elektrické zařízení nonstop servis Praha
Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

Nabízíme montáž, údržbu a servis mobilních a záložních dieselových agregátů. Pravidelným servisem předcházíme ucpání palivového a chladicího systému a dalším nežádoucím poruchám. Opravíme a zkontrolujeme váš dieselagregát, aby byl opět plně funkční a pomohl vám ve chvíli blackoutu.

SUM - specialista na údržbu a montáže

Dieselové agregáty, princip fungování, služby SUM s.r.o.

SUM s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti záložních a mobilních dieselových agregátů, které se používají k napájení zařízení elektrickou energií v místech, kde není možné využít pevné elektrické sítě, například při stavebních pracích, na festivalech a podobně. Záložní dieselagregáty se používají tam, kde by mohl výpadek proudu způsobit škody na zdraví či majetku, například v nemocnicích.


MONTÁŽ, ÚDRŽBA A REVIZE DIESELOVÝCH AGREGÁTŮ

Zajišťujeme montáž a odborný dohled při přemisťování dieselových agregátů. Zajišťujeme revizi a servis agregátů, včetně dekarbonizace, středních a generálních oprav, kompletní seřízení motoru a nastavení spalovacích a kompresních tlaků. Pravidelný servis předchází ucpání palivového a chladicího systému, špatnému mazání olejem a dalším nežádoucím poruchám.

Servs a údržba dieselových agregátůDieselové agregáty, montáž, údržba a revize

Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

Dieselové agregáty, montáž, údržba a revize

UPS zdroje, dodávka, údržba a revize

UPS zdroje, dodávka, údržba a revize

Záložní zdroje UPS, typy zdrojů, montáž, údržba a revize

DC zdroje, údržba a revize

DC zdroje, údržba a revize

Stejnosměrné DC zdroje dodávané firmou SUM s.r.o., údržba a revize