Ruční paletový vozík BT Lifter  - snadné používání

Toyota Material Handling CZ s.r.o. Manipulační skladová technika Praha

Ruční paletový vozík BT Lifter - snadné používání

Automatizovaný vozík BT Autopilot v praxi

Využití moderní manipulační techniky umožňuje práci ve skladech zrychlit a zefektivnit. V neposlední řadě vede k rapidnímu snížení provozních nákladů. Příkladem moderní manipulační techniky v pravém slova smyslu je automatizovaný vozík BT Autopilot z dílny Toyota Material Handling.

Toyota Material Handling CZ s.r.o., Praha: manipulační technika, automatizovaný vozík

Manipulační technika Toyota – od návrhu po realizaci

Společnost Toyota Material Handling má více než 60 letou praxi v oblasti materiálové manipulace a vývoje manipulační techniky. Nezabývá se přitom jen vývojem manipulační techniky jako takové, nabízí široké a kompletní portfolio produktů a služeb v dané oblasti. O kompletní logistiku se pak postarají v Centru logistických řešení. Důkazem modernosti a technologické vyspělosti nabízených řešení je automatický vozík BT Autopilot, jenž dokáže obstarat řadu úkonů bez využití personálu.

Manipulační techniky


BT Autopilot v praxi od roku 2013

Automatické vozíky a zakladače BT Autopilot jsou ideální do skladů, kde probíhají opakující se operace přepravy zboží či zakládání. Výsadou systému je bezobslužný provoz, v případě potřeby však lze automatický vozík využít i manuálně. Od roku 2013 je BT Autopilot využíván v plném provozu navijárny elektromotorů společnosti Siemens, s.r.o. Jde o první automatizovaný vozík v celé střední i východní Evropě. K aplikaci nejmodernější manipulační techniky mohlo dojít jen díky dobrým vztahům a dlouholetému partnerství Toyoty a Siemensu.


Výhody provozu automatizovaného vozíku

Provoz manipulační techniky BT Autopilot byl zahájen již před nějakou dobou. Hlavními důvody k investicím do moderní manipulační techniky byly narůstající nároky různého typu. Díky systému automatizovaných vozíku je možné navýšit výrobu při zachování stejného počtu pracovníků. Systém BT Autopilot také nevyžaduje tak velké nároky na prostor, uličky se mohly zmenšit a práce s prostorem se výrazně zefektivnila. Podstatným pozitivem automatizovaného vozíku je také plynulejší a rychlejší provoz a v neposlední řadě i snížení provozních nákladů. Využití systému BT Autopilot je výhodnější také z oblasti bezpečnosti – nevyskytuje se lidský faktor a odpadá riziko bourání či ohrožování chodců vybočováním.

O všech výhodách systému se můžete dozvědět zde


Po fázi ladění a testování je systém BT Autopilot soběstačný

Ačkoliv společnost přiznává, že fáze ladění a testování byly náročné a daly spoustu práce, dnes je automatizovaný vozík BT Autopilot takřka soběstačný. V současnosti vyžaduje jen běžnou kontrolu a průběžný dohled, ve skladu se stal rutinou každého dne. Díky provozním úsporám se předpokládá návratnost počáteční investice do tří let. Díky dobrým vztahům obou společností je tak nejmodernější systém manipulační techniky využívám právě v České republice. Toyota Material Handling přitom patří mezi nejerudovanější a nejzkušenější společnosti v oboru.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://toyota-forklifts.cz/

Vydáno 16.04.2015
88 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Manipulační technika do každého pracovního odvětví

Manipulační technika do každého pracovního odvětví
Manipulační technika je v dnešním světě všem dobře známá. Používá se v různých odvětvích, firmách, skladech a na dalších průmyslových místech či v různých provozovnách. Existují jednoduché typy strojů až po ty složitější a náročnější nebo vytvořené dle Vašich požadavků.
PODSTRÁNKY

Automatizované skladové vozíky

Automatizované skladové vozíky
Automatizované skladové vozíky s přesným laserovým naváděním

Bezpečnost manipulace

Bezpečnost manipulace
Bezpečnostní technologie pro spolehlivý provoz manipulační techniky

Služby a řešení

Služby a řešení
Servis manipulační techniky, školení řidičů a pronájem použitých vozíků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Toyota Material Handling CZ s.r.o. Manipulační skladová technika Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Toyota Material Handling CZ s.r.o.
toyota-forklifts.cz
Adresa

Adresa

K Vypichu 1049
Rudná u Prahy 252 19

info@cz.toyota-industries.eu
+420 311 651 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha