Česká developerská společnost poskytující světové služby

Najít poctivou developerskou společnost, na kterou se můžete za každých okolností spolehnout, může být často velmi těžký úkol. Pokud i vy chcete využít služby developerů, vsaďte na jistotu a obraťte se na společnost Passerinvest Group. Naše ryze česká developerská společnost vám totiž nabízí kvalitní developerské služby již od roku 1991. Přesně tak víme, co si úspěšná developerská činnost žádá a nabízíme vám zkušenosti a vysokou úroveň služeb, vstřícný přístup a také zodpovědnost vůči životnímu prostředí a společnosti.

Česká developerská společnost poskytující světové služby

Realizované projekty mluví za nás

O tom, jaké přednosti má naše developerská společnost, bychom mohli mluvit celé hodiny. My se ale nesoustředíme na prázdné fráze, my se raději prezentujeme odvedenou prací. Důkazem, že developerská činnost je to, čemu v Passerinvest Group skutečně rozumíme, tak může být například úspěšně realizované BB Centrum v Praze 4. Toto multifunkční centrum je totiž nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým developerským projektem. Naše developerská společnost si tak právě tímto projektem získala jméno nejen v tuzemsku, ale i na mezinárodní scéně.

Chcete být i vy součástí BB Centra? Využijte naše developerské služby

BB Centrum, které najdete v Praze 4 – Michli, se rozkládá na území 20ha. Kromě mnoha obchodů, kaváren a zábavních center tak nabízí také řadu administrativních prostor. Hledáte prostory pro svou novou firmu, nebo kancelář? Pak je pro vás BB Centrum tou pravou volbou. Strategická poloha centra, snadná dostupnost a moderní interiéry totiž poskytnou absolutní komfort vám i vaším klientům. Developerská společnost Passerinvest Group vám navíc nabízí hned několik administrativních budov, takže nemusíte dělat žádné ústupky a vybrat si místo pro kancelář přesně dle vašich představ. K dispozici jsou vám administrativní budovy DELTA, ALPHA, G, nebo budova H. Všechny budovy jsou kompletně zařízené a nabízí dostatek míst k parkování i další vybavení.

Developerská společnost Passerinvest Group se postará i o vaše bydlení

Developerská činnost společnosti Passerinvest Group to ale není pouze BB Centrum, zrealizovali jsme také řadu jiných projektů. Jedním z nich je například nový obytný areál Rezidenční park Baarova, který vám umožní zrealizovat vaše sny o dokonalém bydlení. Pokud tak hledáte byt, který bude dostatečně prostorný, moderní a bude se nacházet v klidném a malebném prostředí, které je ale zároveň snadno dostupné z centra Prahy, Rezidenční park Baarova vám má co nabídnout.

Uvažujete i vy o pronájmu bytu, kanceláře nebo jiných prostor? Kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky. Dozvíte se zde, co naše developerská činnost obnáší a také podrobnosti o jednotlivých objektech. Developerská společnost Passerinvest Group je to nejlepší, co na českém trhu najdete, přesvědčte se o tom na vlastní kůži.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.passerinvest.cz

Vydáno 17.04.2015
121 Zhlédnutí
Topováno 29.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte vhodné místo pro své podnikání? Potřebujete kancelář, kontaktní centrum, výdejnu e-shopu nebo obchod?

Hledáte vhodné místo pro své podnikání? Potřebujete kancelář, kontaktní centrum, výdejnu e-shopu nebo obchod?
Podívejte se na možnosti, které nabízí areál BB Centra na Praze 4. Není jednoduché začít budovat vlastní firmu, nebo ji zvětšovat a zajišťovat všechno potřebné k jejímu chodu. Ať už začínáte nebo se rozrůstáte, vždy k tomu potřebujete správné prostory.

PASSERINVEST GROUP je developerská a investiční společnost, která stojí za rozvojem multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 a administrativní části budovy Nová Karolina Park v Ostravě.

PASSERINVEST GROUP je developerská a investiční společnost, která stojí za rozvojem multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 a administrativní části budovy Nová Karolina Park v Ostravě.
Přední česká developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s. nabízí pronájem administrativních a obchodních prostor v Praze a Ostravě.

BB Centrum: unikátní multifunkční areál v Praze 4 - Michli

BB Centrum: unikátní multifunkční areál v Praze 4 - Michli
BB Centrum není jen obyčejným developerským projektem. Je to největší multifunkční areál v České republice, který nabízí veškerou občanskou vybavenost a spoustu pracovních příležitostí. Najdete zde nejen administrativní budovy, obchody a byty, ale také například fitness a wellness centrum Balance ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PASSERINVEST GROUP, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
PASSERINVEST GROUP, a.s.
www.passerinvest.cz
Adresa

Adresa

Želetavská 1525/1
Praha 4 140 00

info@passerinvest.cz
+420 221 582 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha