Šetříme vaše peníze, přesná váha znamená velké úspory.

Každý rozumný člověk se snaží najít úspory a proto je každému zřejmé, že je třeba minimalizovat plýtvání a to jak v rodině, ve firmě ale i ve státní sféře.

Vážení nákladních vozidel - Kadlec

Jaký je význam slov váha, vážení?

Váha, vážení znamená měření hmotnosti těles a materiálu. Vážení, tento faktor porovnávání hmotnosti, provází lidstvo od dávných časů. Již pravěký člověk podvědomě kontroloval a hlídal, zda při dělení potravy dostal právě on těžší kus masa než jeho společník a mnoho sporů, svárů vznikalo z těchto příčin.
Se vznikem a rozšířením výměnného obchodu se potřeba kontroly váhy daného zboží prudce zvyšovala a člověk dospěl k názoru, že pokud nebude své zboží, výrobky přesně vážit, bude si škodit především sám sobě.
V dnešní doby zaujímá vážní hospodářství důležitý post v moderních firmách a firmy toto místo obsazují speciálními vyškolenými zaměstnanci, jejichž hlavním úkolem je jednak dozorovat metrologické vlastnosti a stav vah používaných ve výrobě a expedici, ale také kompletní kontrolu pohybu zboží a materiálů ve firmě a ve svých závěrech odhalit oblasti, místa, případně výrobní operace, kde dochází ke ztrátám.
Jedině touto cestou odhalení rezerv, ztrát je možno nalézt a zavést opatření ve firmě, které zlepší a zefektivní hospodaření firmy a zajistí zvýšení hospodárnosti a zlepšení výsledku firmy.

Profesionální váhy od KADLEC, spol s.r.o.


Jsme tady, abychom vám pomohli.

Přesné vážení vám zajistí firma Kadlec, spol. s r.o.– váhy Opava, která byla založena 13.5.1993 a jedná se o výhradně českou společnost.

Stěžejním zaměřením firmy je obchodní a výrobní činnost v oboru průmyslové váhy a s tím související služby. Firma je držitelem certifikátu ISO9001:2008. Je bezpochybně zřejmé, že na trhu může uspět jen ten, který nabízí vysoce kvalitní výrobky s komplexním programem služeb za zajímavou a výhodnou cenu.
Sortiment váh firmy je opravdu velice široký a různorodý, pomohou vám s váhami od 150 gramů do 200 tun. V jejich sortimentu naleznete automobilové váhy, plničky BIG BAG, podlahové a paletové váhy, počítací vážní systémy, vážní systémy zabudované do nákladních vozidel, vagonové váhy, průmyslové vážní mosty, paletové vozíky s váhou, ale i laboratorní váhy, zlatnické váhy, čili váhy skutečně všech typů a dnešních potřeb.
Pro potřeby firem je zajištěn i pronájem a krátkodobé zápůjčky všech druhů vah od počítacích vah (pro inventury) až po jeřábové váhy do 40 000 kg.
Společnost Kadlec, spol. s r.o je tu proto, abyste zvážili vše, co nejpřesněji. Vždyť platí staré přísloví, že i jedno zrnko vychýlí misky vah.

Různé druhy vah


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vahy.net/

Vydáno 19.11.2012
216 Zhlédnutí
Topováno 28.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Váhy všeho druhu KADLEC: Když vše potřebujete ještě řádně zvážit

Váhy všeho druhu KADLEC: Když vše potřebujete ještě řádně zvážit
Važte své produkty spolehlivě a přesně. Používejte váhy, kterým můžete věřit, od firmy, na jejíž odbornost se můžete spolehnout. Firma KADLEC, která se již mnoho let zaměřuje výhradně na váhy, je tou nejlepší volbou. Ať podnikáte v jakémkoli oboru, tyto váhy vám usnadní práci - zváží totiž úplně ...

Průmyslové plnicí váhy zajistí přesné plnění velkoobjemových pytlů

Průmyslové plnicí váhy zajistí přesné plnění velkoobjemových pytlů
Tzv. BIG BAGy – velkoobjemové pytle – se používají v mnoha průmyslových odvětvích. Jsou vhodné na sypký materiál, chemikálie a především na zemědělské produkty. Při průmyslovém využití těchto pytlů je třeba technologicky zajistit jejich rychlé, bezproblémové a přesné plnění. Firma KADLEC VÁHY ...

Veškeré průmyslové váhy od firmy KADLEC, spol. s r.o.

Veškeré průmyslové váhy od firmy KADLEC, spol. s r.o.
Každý jistě zná klasickou domácí osobní váhu. Mnoho žen z ní nemá zrovna dvakrát velkou radost, ale mnohým usnadňuje život, protože váha je věcí, která je zkrátka zapotřebí a to již po hodně dlouhou dobu. V dnešním světě předpisů to platí dvojnásob.

Šetřete i při vážení díky nejnovějším vahám firmy KADLEC spol. s r.o.

Šetřete i při vážení díky nejnovějším vahám firmy KADLEC spol. s r.o.
Hledáte místo, kde přesnému vážení skutečně rozumí? Pak navštivte firmu KADLEC spol. s r.o. z Opavy. Již od roku 1993 vám nabízíme nejrůznější váhy a vážící technologie. Získat u nás můžete přesné laboratorní váhy, přístroje pro vážení vozidel a nově také váhy mobilní, které šetří životní prostředí ...
PODSTRÁNKY

Váhy do výbušného prostředí

Váhy do výbušného prostředí
Váhy stolní, podlahové, jeřábové a paletové do výbušného EEx prostředí dle ATEX

Váhy do nákladních automobilů

Váhy do nákladních automobilů
Mobilní váhy, vážicí nástavby do nákladních vozidel pro svoz odpadů a materiálů

Váhy na míru

Váhy na míru
Sestavení váhy na míru podle potřeb zákazníka, speciální vážní aplikace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KADLEC, spol. s r.o. průmyslové váhy Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
KADLEC, spol. s r.o.
www.vahy.net
Adresa

Adresa

Pekařská 1639/79A
Opava - Kateřinky 747 05

info@vahy.net
+420 553 713 573


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha