REMS Česká republika s.r.o.
Praha
Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...

Představujeme Vám praktický a užitečný produkt společnosti REMS Česká republika s.r.o, výrobce profesionálního nářadí pro instalatéry, topenáře a plynaře. Jedná se o přístroj REMS Multi-Push SL/SLW, určený k čištění a proplachování trubek a pro tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí. Funkčnost přístroje a jednoduchost jeho ovládání překvapí profesionály i amatéry...

REMS Multi-Push SL/SLW

Přemýšlíte proč využít právě REMS Multi-Push SL/SLW?

Hlavním důvodem je ušetřený čas i náklady díky komplexnosti tohoto přístroje! Má totiž zabudovaných více než 10 programů k čištění, proplachování a provádění tlakových zkoušek pomocí stlačeného vzduchu nebo vody u rozvodů pitné vody a instalací topení. Celý proces je permanentně sledován a zaznamenáván. Výsledky programů proplachování a zkoušek se ukládají ve zvoleném jazyce společně s datem, časem a číslem protokolu, který je možné přes USB-rozhraní ihned vytisknout nebo stáhnout do počítače. Protokol o provedení tlakové zkoušky potrubí je tak k dispozici okamžitě po dokončení práce.


Vysoká přesnost měření a kvalita proplachování potrubí podle platných norem

Přístroj REMS Multi-Push SL/SLW odpovídá všem dostupným normám - Evropské normě pro montáž vnitřních vodovodů EN 806-4:2010 a návodům T 84-2004 („Proplachování, dezinfekce a uvedení rozvodů pitné vody do provozu“) a T 82-2011 („Kontrola těsnosti rozvodů pitné vody“) německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topení a klimatizace.

REMS Multi-Push SL / SLW


Vyčištěné potrubí je zbavené i bakterii Legionella

Vyčištění rozvodů vody pomocí přístroje REMS Multi-Push SL/SLW je natolik kvalitní, že dokáže efektivně zničit veškeré nečistoty v pitné vodě, včetně bakterie Legionelly, jejíž nebezpečnost pro lidský organizmus byla již mockrát prokázána. Přesto se kontroly a proplachování rozvodů pitné vody v bytových domech pravidelně neprovádějí. S tímto přístrojem je čištění trubek otázkou chvilky, náklady jsou zanedbatelné a prevence tím získaná nevyčíslitelná. Přístroj může být využíván také v nemocnicích, sanatoriích či ústavech, školních či závodních jídelnách, kde jsou požadavky na hygienu velmi vysoké.


Pohodlné řešení pro všechny instalatéry

Co dodat závěrem? Máte-li rádi pohodlná a jednoduchá řešení, pořiďte si přístroj REMS Multi-Push SL/SLW. Tento jediný přístroj Vám umožní:
- proplachování rozvodů pitné vody pomocí vody nebo směsi vody a vzduchu s impulzním dodáváním stlačeného vzduchu
- dezinfekce rozvodů pitné vody
- tlakové zkoušky a kontrolu těsnosti pomocí stlačeného vzduchu
- tlakové zkoušky a kontrolu těsnosti pomocí vody (SLW).

V případě zájmu o bližší informace o přístroji REMS Multi-Push SL/SLW, popř. jiném nářadí pro instalatéry a topenáře navštivte www stránky www.rems.de.
nebo kontaktujte společnost
REMS Česká republika s.r.o.
Nádražní 271, Hostivice,
tel. 220982880; 721510534
e-mail: cze@rems.deVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.rems.de

FIREMNÍ ČLÁNKY


Tlakové zkoušky, proplachování a dezinfekce vodovodního potrubí - zkušenosti s použitím přístroje REMS MULTI - PUSH

Tlakové zkoušky, proplachování a dezinfekce vodovodního potrubí - zkušenosti s použitím přístroje REMS MULTI - PUSH

Evropskou normu EN 806-4 berou u nás mnozí stále na lehkou váhu. Norma se týká ve velké míře i vodovodních potrubí uvnitř budov, tedy i bytových domů. Zahrnuje nejen dodavatele vody, ale i správce a vlastníky bytů. V praxi je po každém zásahu do vodovodních potrubí (rekonstrukce bytového jádra, budovy, nebo po dokončení stavby), povinností provozovatele vodovodní potrubí podrobit tlakové zkoušce a bezprostředně před uvedením potrubí do provozu toto vodovodní potrubí propláchnout pitnou vodou a případně ho dezinfikovat. Zajímalo nás, jaké jsou od zavedení nové normy na podzim 2010, zkušenosti z praxe.

Vydáno 05.11.2014
Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.

Vydáno 12.11.2017
Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.

Vydáno 04.12.2015
Elektrický odvlhčovač vzduchu REMS Secco 80 – novinka firmy REMS Česká republika

Elektrický odvlhčovač vzduchu REMS Secco 80 – novinka firmy REMS Česká republika

Havárie topení, prasklý vodovod, záplavy nebo jen zatuchlé sklepy či vlhké zdivo. To všechno jsou situace, kdy je potřeba prostor důkladně odvlhčit a vysušit. Poslouží k tomu elektrický odvlhčovač vzduchu a stavební vysoušeč REMS Secco 80, který je novinkou v sortimentu firmy REMS Česká republika.

Vydáno 21.11.2016
Řemeslníci, podnikejte efektivně! Na profesionální nářadí REMS se můžete spolehnout

Řemeslníci, podnikejte efektivně! Na profesionální nářadí REMS se můžete spolehnout

Stále hledáte kvalitní pracovní nástroje a nářadí? Spolehněte se na REMS, předního světového výrobce špičkového nářadí pro profesionální instalatéry, topenáře, plynaře a další řemeslníky. Již od svého založení na začátku 20. století má na svědomí výrobky, které lze doslova označit za špičku technologického pokroku v oblasti nářadí pro profesionály. Ať už se bude jednat o nástroje pro řezání, ohýbání, lisování, pájení, čištění trubek nebo další úkoly, zaručeně vás nezklamou.

Vydáno 15.01.2014Vydáno 17.02.2014
2846 Zhlédnutí
Topováno 17.07.2020

Lisovací přístroje

Lisovací přístroje

Radiální lisovací nástroje s nuceným chodem a elektrický lis s vypínacím signálem

Závitořezná technika

Závitořezná technika

Elektrické nástroje pro řezání závitů REMS, výroba obvodových drážek

Nástroje na ohýbání trubek

Nástroje na ohýbání trubek

Univerzální elektrické a ruční nástroje na ohýbání trubek značky REMS