Barvy, laky, fasádní barvy i probarvené omítky všech odstínů

Barvy, laky, interiérové barvy, probarvené fasádní omítky, fasádní barvy, lazurovací laky, vosky, tmely a emaily nejrůznějších odstínů najdete u naší společnosti ABC barvy v Opavě. Namícháme Vám také Vaše oblíbené barvy na počkání, přesně podle Vašich představ na profesionálních tónovacích automatických strojích. Nevíte-li si rady s volbou správných malířských či lakýrnických potřeb, naši odborní zaměstnanci Vám vždy ochotně poradí a pomohou.

Barvy, laky, fasádní barvy i probarvené omítky všech odstínů

Vše pro malování a lakování od A do Z

V našem sortimentu najdete velké množství nejrůznějších malířských a lakýrnických potřeb. Nabízíme Vám nejen osvědčenou klasiku, ale i horké novinky na trhu. Součástí našich služeb je také prodej profesionální stříkací techniky, tónování barev na počkání, návrhy interiérů i fasád, barevné studio a dokonce i rozvoz zboží.

Prodej profesionální stříkací techniky


Sortiment tak široký, že zahrnuje veškeré barvy, laky, fasádní barvy i omítky

Ať už hledáte zajímavou fasádní barvu či netradiční probarvené fasádní omítky, interiérové barvy přesně podle svých představ, anebo laky pro úpravu vašich kutilských i profesionálních výrobků, všechno to najdete v nabídce ABC barvy na Bochenkové ulici v Opavě (vedle pracáku). Prodáváme interiérové malířské barvy, penetrace, tmely, stěrky, tónovací přípravky, syntetické krycí barvy, vodou ředitelné krycí barvy, lazury a napouštědla na dřevo, laky, vosky a oleje, omítkové směsi, probarvené fasádní omítky, stříkací techniku, ředidla a technické kapaliny, průmyslové barvy (epoxidy, polyuretany, akryláty) i barvy na beton.


Fasádní barvy, akrylátové i silikonové

Akrylátové fasádní barvy Mistral jsou vysoce odolné, prodyšné, omyvatelná a otěruvzdorné nátěrové hmoty nejen na fasády, ale i na vnitřní omítky. Tyto fasádní barvy mají perfektní krytí a můžete je použít nejen na omítky, ale i sádrokarton, zdivo, břízolit, beton, a dokonce i papírové a sklolaminátové tapety. Obrovskou výhodou této fasádní barvy Mistral je také výběr barev. Naši odborní zaměstnanci Vám totiž dokážou natónovat více než 20000 barevných odstínů barvy Mistral. I fasádní barvy Caparol na bázi akrylátové disperze navíc zesílené siloxanem mají skvělé vlastnosti a širokou škálu odstínů. Chcete-li pak pro svou fasádu něco opravdu speciálního, zvolte matné fasádní barvy s pojivem na bázi silikonové pryskyřice Caparol. I tady jsou široké možnosti tónování barev, takže naši pracovníci Vám zaručeně dovedou namíchat odstín, který si zamilujete. V těch nejsytějších odstínech Vám můžeme namíchat omítky Carbopor vyztuženou uhlíkovými vlákny, které se vyznačují vynikající světlostálostí a životností fasády.

Akrylátové fasádní barvy Mistral


Probarvená fasádní omítka, která se čistí sama? I to najdete ve firmě ABC barvy

Samočistící vlastnosti jednosložkové vodou ředitelné probarvené fasádní omítky na bázi silikonu ocení zkrátka každý. Můžete jí zkrášlit zateplovací systém svého domu a vytvořit jedinečný vzhled fasády. I tyto probarvené fasádní omítky Mistral mají skvělé vlastnosti – odolnost vůči oděru, hydrofobnost, algicidní a fungicidní nastavení, prodyšnost pro vodní páry i odolnost vůči klimatu.


Probarvené fasádní omítky a fasády bez jediné chybičky díky našim produktům špičkové kvality

Pro bezchybné omítky a fasády nabízíme omítkový podklad Mistral, což je matový, disperzní a vodou ředitelný univerzální penetrační nátěr pro vnitřní i vnější povrchy zejména používaný jako penetrace pod vrchní pastovité omítky.

Hledáte-li skutečné kvalitní probarvené fasádní omítky, pak je jistě skvělou volbou prvotřídní silikonová probarvená fasádní omítka Caparol Carbopor se strukturou zrno na zrno pro zhotovení probarvených omítek se skvělou odolností proti povětrnostním vlivům. Caparol má také ve svém sortimentu pigmentovanou speciální základní barvu, která je vhodná pro strukturované omítky v exteriéru i interiéru. Po dohodě Vám omítku dovezeme přímo na místo určení.


Prvotřídní výrobky za příjemné ceny

V naší společnosti ABC barvy dbáme především na to, abyste od nás odcházeli vždy spokojení s fasádní barvou, probarvenou fasádní omítkou, barvami či laky namíchanými přesně podle vašich představ. Pomáháme Vám vybrat to nejlepší v rámci vašich finančních možností. S našimi kvalitními fasádními barvami, probarvenými fasádními omítkami, barvami a laky jde celá práce snadněji a její výsledky navíc vždy vypadají skvěle a profesionálně. Mohou s nimi pracovat profesionálové i domácí kutilové a výsledek bude vždy prvotřídní.

Naši prodejnu ABC barvy najdete v Opavě.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.abcbarvy.cz

Vydáno 23.04.2015
604 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Interiérové barvy, fasádní barvy i lazury pod jednou střechou v Opavě

Interiérové barvy, fasádní barvy i lazury pod jednou střechou v Opavě
Malování interiéru domu je záležitost opakující se jednou za několik let, v případě fasády třeba jen jednou, maximálně dvakrát za život. I z těchto důvodů bychom měli interiérové i fasádové barvy vybírat velmi pečlivě. Budeme se s nimi setkávat v našich domovech každý den a přece chceme, aby nám ...

Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny

Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny
Potřebnou barvu vám poskytnou a v případě potřeby i namíchají, díky jejich speciálně vybavenému tónovacímu centru Abc barvy, které sídlí na ulici Bochenkova 2 v Opavě. Tato firma poskytuje kompletní sortiment interiérových a fasádních barev.

Tónovací centrum barev Opava – míchání barev na počkání

Tónovací centrum barev Opava – míchání barev na počkání
Malujete a sháníte barvy? Nevíte si rady s výběrem barvy vhodné do interiéru nebo exteriéru? Potřebujete namíchat vámi požadovaný odstín? Navštivte prodejnu a tónovací centrum barev ABC Barvy s.r.o. Opava, kde vám se vším poradíme, pomůžeme vybrat správnou barvu a na počkání namícháme potřebný ...
PODSTRÁNKY

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy
Interiérové malířské barvy a barvy pro nátěry fasád, fasádní omítky

Barvy, laky, oleje na dřevo

Barvy, laky, oleje na dřevo
Lazurovací barvy, interiérové laky, impregnace, oleje, vosky a balzámy na dřevo

Tónovací centrum

Tónovací centrum
Míchání barevných odstínů interiérových, fasádních a průmyslových barev
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ABC barvy s.r.o. Barvy laky komplet
WEBOVÁ STRÁNKA
ABC barvy s.r.o.
www.abcbarvy.cz
Adresa

Adresa

Bochenkova 2578/2
Opava 746 01

abc.barvy@seznam.cz
+420 553 730 730


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha