Interiérové barvy, fasádní barvy i lazury pod jednou střechou v Opavě

Malování interiéru domu je záležitost opakující se jednou za několik let, v případě fasády třeba jen jednou, maximálně dvakrát za život. I z těchto důvodů bychom měli interiérové i fasádové barvy vybírat velmi pečlivě. Budeme se s nimi setkávat v našich domovech každý den a přece chceme, aby nám zvolené odstíny dělaly radost dostatečně dlouho. Nemůžeme hledět ale jen na kvalitu estetickou, také musíme zvažovat kvalitu technickou. Aby barva držela, byla kvalitní, neodlupovala se a zachovala svůj původní vzhled. Interiérové barvy, ale třeba také lazury, můžete nakupovat u společnost ABC barvy v Opavě.

Interiérové barvy, fasádní barvy i lazury pod jednou střechou v Opavě

Vsaďte na kvalitu s barvami Caparol

Vybrat barvu vhodnou do exteriéru nebo interiéru není nikdy snadný úkol, obzvláště pro lajka. Jestliže se v tom ani vy sami nevyznáte, máme pro vás jednoduché řešení. Navštivte prodejnu ABC barvy v Opavě, kde vám všechny náležitosti vysvětlí. Musíte o celkovém prostoru přemýšlet jako celku a podle toho si dané barvy vybírat. U interiéru je důležitá velikost prostoru i to, jak je místnost osvětlená. Výběr samotného odstínu je už pak spíše o vašem pocitu, které barvy jsou vám příjemné. Vydejte se ale cestou vzájemně se doplňujících barev, pohybujících ve stejné barevné škále.

ABC barvy v Opavě


Výběr barvy

Výběr barvy samozřejmě nespočívá jen v odstínu, ale také ve vlastnostech. Interiérové barvy od společnosti ABC barvy jsou buďto klasické nebo disperzní. Můžete také vybírat podle speciálních vlastností – otěruvzdorné, omyvatelné, speciální nebo dekorační. Všechny tyto barvy jsou značky Caparol. Barvy Caparol jsou malířské barvy určené k nátěrům štuků, sádrokartonů, ale vhodné také ke stěrkám v interiéru.


Máme pro vás barvy silikonové i akrylátové

Barvy Caparol se samozřejmě nehodí pouze k výmalbě interiéru, ale také fasády. Společnost ABC barvy vám s výběrem ráda poradí. V jejich sortimentu můžete vybírat z akrylátových i silikonových barev této značky. Pokud vás zajímají jejich vlastnosti, pak akrylátová barva Caparol funguje na bázi Disperze a je zesílená siloxalem. Zatímco silikonová barva je matná a funguje na bázi silikonové pryskyřice. Jistě u obou druhů oceníte, že je možné je tónovat do široké škály odstínů. Záleží už jen na vás, jaký typ si vyberete, tým zkušených pracovníků společnosti ABC barvy vám vše vysvětlí a pomůže vám i s výběrem potřebných malířských potřeb. Bez těch se samozřejmě také neobejdete.


Dřevo touží po ochraně. Dopřejte mu lazuru

Interiér je vymalovaný, fasádní barvy máte taky vybrané, co tak doladit vše do detailu? Pomohou vám s tím jednoduše lazury, které poskytnou dokonalou ochranu všemu dřevu. Ve výběru společnosti ABC barvy najdete opět širokou paletu možností. Lazury rozpouštědlové nebo vodou ředitelné. Každý z nabízených produktů má svá specifika, se kterými je třeba při výběru seznámit. Vybrat lazuru tenkovrstvou nebo raději středně vrstvou? To je otázka, na kterou vám dají odpověď profesionálové z ABC barvy.
Vybírat interiérové barvy, fasádní barvy i lazury nebylo nikdy tak jednoduché. Se službami firmy ABC barvy vám to půjde samo.

Lazury od firmy ABC barvy


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.abcbarvy.cz

Vydáno 12.08.2015
204 Zhlédnutí
Topováno 09.01.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny

Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny
Potřebnou barvu vám poskytnou a v případě potřeby i namíchají, díky jejich speciálně vybavenému tónovacímu centru Abc barvy, které sídlí na ulici Bochenkova 2 v Opavě. Tato firma poskytuje kompletní sortiment interiérových a fasádních barev.

Barvy, laky, fasádní barvy i probarvené omítky všech odstínů

Barvy, laky, fasádní barvy i probarvené omítky všech odstínů
Barvy, laky, interiérové barvy, probarvené fasádní omítky, fasádní barvy, lazurovací laky, vosky, tmely a emaily nejrůznějších odstínů najdete u naší společnosti ABC barvy v Opavě. Namícháme Vám také Vaše oblíbené barvy na počkání, přesně podle Vašich představ na profesionálních tónovacích ...

Tónovací centrum barev Opava – míchání barev na počkání

Tónovací centrum barev Opava – míchání barev na počkání
Malujete a sháníte barvy? Nevíte si rady s výběrem barvy vhodné do interiéru nebo exteriéru? Potřebujete namíchat vámi požadovaný odstín? Navštivte prodejnu a tónovací centrum barev ABC Barvy s.r.o. Opava, kde vám se vším poradíme, pomůžeme vybrat správnou barvu a na počkání namícháme potřebný ...
PODSTRÁNKY

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy
Interiérové malířské barvy a barvy pro nátěry fasád, fasádní omítky

Barvy, laky, oleje na dřevo

Barvy, laky, oleje na dřevo
Lazurovací barvy, interiérové laky, impregnace, oleje, vosky a balzámy na dřevo

Tónovací centrum

Tónovací centrum
Míchání barevných odstínů interiérových, fasádních a průmyslových barev
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ABC barvy s.r.o. Barvy laky komplet
WEBOVÁ STRÁNKA
ABC barvy s.r.o.
www.abcbarvy.cz
Adresa

Adresa

Bochenkova 2578/2
Opava 746 01

abc.barvy@seznam.cz
+420 553 730 730


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha