BALKANCAR CZ s.r.o.
vysokozdvižná a manipulační technikaVysokozdvižné vozíky a manipulační technika

Nejen vysokozdvižné vozíky, ale také další typy manipulační techniky jsou důležitou součástí mnoha provozů. Své uplatnění nachází manipulační technika téměř všude – v logistice, stavebnictví, lesnictví a mnoha dalších oblastech. Na spolehlivosti manipulační techniky pak často závisí mnohé. Pořídit si kvalitní manipulační techniku, jako například vysokozdvižný vozík, tak má rozhodně smysl. Spolehněte se proto také vy na profesionály z Balkancar, kteří se zabývají manipulační technikou od A do Z.

vysokozdvižný vozík

Manipulační technika Balcancar s padesátiletou tradicí

Balkancar je společnost zabývající se oborem manipulační technika, a to jak její výrobou, tak i prodejem a opravami. Své služby a výrobky dodává již více než 50 let, přesněji od roku 1962. Kromě samotné manipulační techniky také distribuuje související náhradní díly a spotřební materiál a disponuje autorizovaným servisem manipulační techniky. Zabývá se však například také lisováním hydraulických hadic či pneumatikami – od jejich lisování přes prodej až po přezouvání pneumatik.


Vysokozdvižný vozík či ještěrka? To a další manipulační technika u Balcancar

Z oboru manipulační technika dodáváme kvalitní stroje, jako jsou vysokozdvižné vozíky, nízkozdvižné vozíky, skladovací technika, tahače nebo plošinové vozíky s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG), diesel, LPG i AKU. K manipulační technice dodáváme také veškeré možné příslušenství, jako například katalyzátory, nosné vidlice, nabíječe, trakční baterie, produkty pro monitoring baterií či sedačky do vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky. U veškerého příslušenství manipulační techniky je u nás samozřejmostí jejich odborná montáž a zaškolení vašeho personálu, jak dané produkty příslušenství manipulační techniky obsluhovat.


Bazar manipulační techniky online

Balkancar však nabízí také bazar manipulační techniky. Přímo na webových stránkách si tak můžete vybrat kousky použité a stále výborně sloužící manipulační techniky za ještě výhodnější ceny. Najdete zde obvykle například vysokozdvižné vozíky po repasi i po celkové generální opravě. Stejně jako produkty z bazaru vysokozdvižné techniky na náš web umisťujeme také akční nabídky na manipulační techniku, kterou momentálně nabízíme za zvýhodněných podmínek. Pokud na našem webu zrovna nenajdete přesně to, co hledáte, neváhejte svého specialistu na manipulační techniku kdykoli kontaktovat mailem nebo volejte zdarma zelenou linku Balkancar 800 220 020.


Doprava i servis manipulační techniky

Ať už si u Balkancar vyberete jakýkoli výrobek z oblasti manipulační techniky, vždy se vám pokusíme vyhovět také s dopravou vašeho vysokozdvižného vozíku či jiného produktu až přímo k vám. Ceny za dopravu přitom účtujeme férově, a proto se nemusíte bát zbytečných výdajů navíc. Balkancar poskytuje samozřejmě také servis manipulační techniky. Provádíme tak veškeré servisní prohlídky, technické kontroly dle norem, revize plynových zařízení, záruční i pozáruční opravy manipulační techniky a další služby spojené s bezproblémovým provozem nejen vašich vysokozdvižných vozíků. Jako naši zákazníci navíc máte možnost získání servisní smlouvy na dobu neurčitou, což v sobě zahrnuje ještě výhodnější podmínky pro servis manipulační techniky i například slevu na náhradní díly či provozní náplně.

Pro více informací o vysokozdvižných vozících, plošinových vozících a dalších výrobků z oblasti manipulační technika od společnosti Balcancar navštivte webové stránky společnosti, na kterých najdete kromě naší zelené linky 800 220 020 také veškeré další kontakty na naše pracovníky a oddělení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/balkancar

FIREMNÍ ČLÁNKY


Plnicí stanice CNG přináší snadnou manipulaci i úsporu času

Plnicí stanice CNG přináší snadnou manipulaci i úsporu času

Vysokozdvižné vozíky, poháněné palivem CNG, jsou v současné době velmi populární. Přináší totiž až 50% úspory na náklady za pohonné hmoty a také tichý a bezproblémový provoz. Firmy, které disponují touto technikou, však musí vyřešit základní požadavek – tankování. Nejideálnějším řešením je možnost umístění plnicích stanic přímo v areálu firmy. Pořízení plnicích stanic CNG však není levnou záležitostí, to si uvědomuje i společnosti BALKANCAR CZ s.r.o., která nabízí jejich pronájem.

Vydáno 31.07.2015
Vysokozdvižné i plošinové vozíky usnadní manipulaci

Vysokozdvižné i plošinové vozíky usnadní manipulaci

Kompletní logistická řešení přímo na míru jsou snem každého skladníka, pracovníka u velkých firem a dalších. Sen se stává skutečností díky společnosti BALKANCAR CZ, která se zabývá výrobou a prodejem manipulační techniky, zejména plošinových vozíků a vysokozdvižných vozíků.

Vydáno 17.09.2014
Manipulační technika Balcancar pomáhá polské armádě i maďarským tramvajím

Manipulační technika Balcancar pomáhá polské armádě i maďarským tramvajím

Manipulační technika Balcancar, to jsou nejenom nízkozdvižné či vysokozdvižné vozíky nebo plošinové vozíky, ale také celá řada dalších specializovaných strojů pro manipulaci s náklady. Tím vším a také službami spojenými s kvalitními dodávkami manipulační techniky, jako je například bezproblémová doprava či záruční i pozáruční servis a pochopitelně také prodej příslušenství manipulační techniky, se zabývá společnost Balkancar. Vznikla již v roce 1962 a o kvalitách tohoto dodavatele v oboru manipulační technika svědčí mimo jiné také řada dobrých referencí nejen v České republice, ale také dalších evropských zemích.

Vydáno 27.02.2014Vydáno 27.02.2014
276 Zhlédnutí
Topováno 02.04.2016