Manipulační technika Balcancar pomáhá polské armádě i maďarským tramvajím

Manipulační technika Balcancar, to jsou nejenom nízkozdvižné či vysokozdvižné vozíky nebo plošinové vozíky, ale také celá řada dalších specializovaných strojů pro manipulaci s náklady. Tím vším a také službami spojenými s kvalitními dodávkami manipulační techniky, jako je například bezproblémová doprava či záruční i pozáruční servis a pochopitelně také prodej příslušenství manipulační techniky, se zabývá společnost Balkancar. Vznikla již v roce 1962 a o kvalitách tohoto dodavatele v oboru manipulační technika svědčí mimo jiné také řada dobrých referencí nejen v České republice, ale také dalších evropských zemích.

BALKANCAR CZ s.r.o.: plošinové vozíky

Vysokozdvižné vozíky Balkancar pro polskou armádu zvládají práci v náročném terénu

O kvalitách výrobků a služeb společnosti Balkancar v oblasti manipulační technika jistě leccos vypovídá například fakt, že jsme vyhráli velmi zajímavý tendr pro polskou armádu, na který jsme náležitě hrdí. Podle požadavků představitelů armád NATO jsme vyvinuli inovativní řadu vysokozdvižných vozíků, které jsou určeny zejména pro práci v náročném a těžko dostupném terénu.

Pro potřeby polské armády Balkancar dodává terénní vysokozdvižné vozíky o nosnosti do 8 tun, a to v celkovém počtu 10 kusů. Tyto vysokozdvižné vozíky jsou vybaveny hydrostatickým pohonem a náhonem 4 x 4. Speciálně upravený podvozek těchto vysokozdvižných vozíků bez jakýchkoli obtíží zajišťuje možnost provozu ve vodě, a to dokonce až do hloubky 80 cm. Vysokozdvižné vozíky pro polskou armádu jsou schopné při plném zatížení pracovat i v terénu se sklonem až do 30 stupňů.


Manipulační technika Balkancar v Maďarsku: Plošinový vozík pro tramvaje v Miskolci

Miskolc je krásné severomaďarské město, ve kterém jezdí tramvaje už od roku 1897. A proč vám o tom píšeme v článku o manipulační technice? Protože křemičitý písek potřebný pro provoz nízkopodlažních tramvají právě v Miskolci bude nyní doplňovat plošinový vozík Balkancar. Pro tyto účely byl náš plošinový vozík osazen speciální nástavbou, kterou dodala společnost GIFOS.


Plošinové vozíky pro ZZV MACHINERY

Zpět ale do českých luhů a hájů. V poslední době jsme se v rámci České republiky podíleli například na obměně parku plošinových vozíků pro ZZV MACHINERY, společnost zabývající se kompletními návrhy a dodávkami zařízení či jejich celků pro vzduchotechniku a strojní výrobu. Při své činnosti hojně využívá plošinové vozíky, a protože bylo třeba některé kusy obměnit, vybrala si tato společnost pro spolupráci právě Balkancar. Dodali jsme tak nový typ plošinového vozíku s polokabinou a bočnicemi, a to v počtu dvou kusů. Společnost si vybrala tyto plošinové vozíky v červené barvě.


Rozvoz manipulační techniky Balcancar poznáte na první pohled

Protože se snažíme, aby nás naši zákazníci poznali i na dálku, v rámci drobných inovací jsme se kromě samotné práce pro naše klienty zaměřili také na náš autopark sloužící pro rozvoz manipulační techniky k našim zákazníkům. Naše nákladní vozy tak získaly zcela nový kabát v podobě autoplachet s novým designem. Teď už poznáte na první pohled, že vaše vysokozdvižné vozíky či jiná manipulační technika jsou na cestě k vám!

Dozvěděli byste se rádi o manipulační technice společnosti Balcancar více? Nebo potřebujete vypracovat kalkulaci pro vaši manipulační techniku? Neváhejte navštívit webové stránky společnosti. Najdete zde nejen veškeré kontakty, ale také zajímavosti, které se nám do tohoto článku už nevešly. Kdykoli nás můžete kontaktovat také na naší zelené lince 800 220 020.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/balkancar

Vydáno 27.02.2014
514 Zhlédnutí
Topováno 12.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plnicí stanice CNG přináší snadnou manipulaci i úsporu času

Plnicí stanice CNG přináší snadnou manipulaci i úsporu času
Vysokozdvižné vozíky, poháněné palivem CNG, jsou v současné době velmi populární. Přináší totiž až 50% úspory na náklady za pohonné hmoty a také tichý a bezproblémový provoz. Firmy, které disponují touto technikou, však musí vyřešit základní požadavek – tankování. Nejideálnějším řešením je možnost ...

Vysokozdvižné i plošinové vozíky usnadní manipulaci

Vysokozdvižné i plošinové vozíky usnadní manipulaci
Kompletní logistická řešení přímo na míru jsou snem každého skladníka, pracovníka u velkých firem a dalších. Sen se stává skutečností díky společnosti BALKANCAR CZ, která se zabývá výrobou a prodejem manipulační techniky, zejména plošinových vozíků a vysokozdvižných vozíků.

Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika

Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika
Nejen vysokozdvižné vozíky, ale také další typy manipulační techniky jsou důležitou součástí mnoha provozů. Své uplatnění nachází manipulační technika téměř všude – v logistice, stavebnictví, lesnictví a mnoha dalších oblastech. Na spolehlivosti manipulační techniky pak často závisí mnohé. Pořídit ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BALKANCAR CZ s.r.o. vysokozdvižná a manipulační technika
WEBOVÁ STRÁNKA
BALKANCAR CZ s.r.o.
balkancar.webnode.cz
Adresa

Adresa

areál Cargo
Vrbičany (okres Litoměřice) 411 21

bazar@balkancar.net
+420 737 213 318


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha