Sprejová svítilna – obranný prostředek, který obstojí i za tmy

Na trhu nalezneme velké množství obranných prostředků. Nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším je přitom klasický pepřový sprej, který najdeme jak ve výbavě celé řady ozbrojených složek, tak v kabelkách mnoha žen. Slabinou běžných pepřových sprejů je ale jejich obtížné použití v horších světelných podmínkách. Přitom až v 80 % případů je třeba použít obranný prostředek právě za tmy. Tento problém je elegantně vyřešen sprejovou svítilnou, která splňuje všechny požadavky na moderní obranný sprej.

Euro Security Products s.r.o., Praha: sprejová svítilna POLICE TORNADO

Sprejová svítilna POLICE TORNADO pro profesionály

Sprejová svítilna se vyrábí ve dvou provedeních. První, pod označením POLICE TORNADO, je určena především ozbrojeným složkám, strážníkům a hlídačům. Hlavice umístěná na nádobce pepřového spreje je vybavena LED diodou s vysokou svítivostí. Hlavice disponuje krycím víčkem, které uživateli zabraňuje v nechtěném výstřiku látky. Díky LED diodě může tento obranný prostředek navíc sloužit také jako běžná kapesní svítilna. V případě potřeby je použití pepřového spreje otázkou vteřiny. Sprejová svítilna POLICE TORNADO se vyrábí v několika velikostech s různým objemem účinné látky – od 40 ml do 100 ml. Tyto profesionální sprejové svítilny se pyšní dostřikem až 4 metry.

Pouzdra na obranné prostředky

Vzhledem k tomu, že je sprejová svítilna POLICE TORNADO určená hlavně pro profesionální použití, počítá se s jejím celodenním nošením. Vhodným doplňkem se tak stávají odolná plastová pouzdra. Díky nim má uživatel okamžitý přístup k obrannému prostředku. Pro profesionální použití se hodí především rotační plastová pouzdra SHT. Umožňují velmi rychlé tasení spreje a mají navíc pojistku, která zajišťuje sprej pevně v pouzdře. Pro pohodlné nošení spreje lze využít také kvalitní nylonová pouzdra. Zakoupit si můžete také kombinované pouzdro, které umožňuje nošení sprejové svítilny spolu s dalším obranným prostředkem, např. obuškem.

Sprejová svítilna HURRICANE – ideální pro ženy

Hledáte-li kompaktní a nenápadný pepřový sprej, který bude vybaven svítilnou, model HURRICANE FLASHLIGHT pro vás bude jasnou volbou. Tento obranný prostředek se doporučuje především ženám, protože se vejde i do té nejmenší kabelky nebo kapsy. Dodává se v elegantní černé nebo výrazné růžové barvě, takže s vámi bude vždy ladit. Použití sprejové svítilny HURRICANE je velmi jednoduché. I přes své malé rozměry lze tento sprej použít až na vzdálenost 2 m. Výstřik má tvar paprsku, takže v každé situaci spolehlivě zasáhne útočníka.

 

Zmíněné sprejové svítilny, které jsou patentované v Evropě i v USA, vyrábí známá česká společnost Euro Security Products. Kompletní sortiment sprejových svítilen najdete v oficiálním e-shopu www.obrana.cz. Pořiďte si některý z těchto obranných prostředků ještě dnes. Výrazně tak zvýšíte své šance při obraně.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.obrana.cz

Vydáno 08.06.2015
331 Zhlédnutí
Topováno 06.01.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Euro Security Products – vybavení pro opravdové profesionály

Euro Security Products – vybavení pro opravdové profesionály
Začátky české firmy Euro Security Products s.r.o. (ESP), jednoho z největších světových výrobců vybavení pro bezpečnostní i policejní sektor, se datují již do roku 1992. Kolem 90 procent produkce je vyváženo do více než 30 zemí světa. Obranné prostředky ESP tak lze spatřit nejen v Evropě, USA a ...

Multifunkční teleskopický obušek ESP se postará nejen o vaše bezpečí

Multifunkční teleskopický obušek ESP se postará nejen o vaše bezpečí
Teleskopický obušek je v dnešní době častou součástí vybavení policie a jiných bezpečnostních složek, ale nosí jej také stále více lidí, pro které se stal součástí ochrany sebe samých i celé rodiny. Společnost Euro Security Products je významným světovým producentem obranných prostředků, mezi které ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Euro Security Products s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Euro Security Products s.r.o.
www.euro-security.info
Adresa

Adresa

Hyacintová 20
Praha 10 106 00

informace@eurosecurity.cz
+420 777 720 816


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeTwitterARES
captcha