Potrubí pro pitnou a užitkovou vodu - výroba v ČR - trubky jsou nehrdlované a hladké

LUNA PLAST a.s.

Potrubí pro pitnou a užitkovou vodu - výroba v ČR - trubky jsou nehrdlované a hladké

Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

Sháníte výrobce a dodavatele PE plastových trubek pro venkovní tlakové rozvody pitné a užitkové vody, kanalizační systémy, domovní přípojky, uložení kabelů či pro napájení studní? Pak Vám doporučujeme obrátit se na společnost LUNA PLAST a.s., českého výrobce plastového potrubí s tradicí již od roku 1998. Jedná se o specialistu výhradně na tento obor s vlastní zkušební laboratoří, která plastové trubky vyrábí na nejmodernějších strojích.

LUNA PLAST a.s., Mělník: Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

Široké spektrum vyráběného potrubí

Jak už jsme uvedli v úvodu tohoto článku, výrobní program společnosti LUNA PLAST a.s. je velmi široký - zahrnuje více než 80 produktů. Jedná se o vysoce kvalitní trubky z vysokohustotního a středněhustotního polyethylénu (PE40, PE80, PE100, PE100RC), které mohou být využity zejména pro rozvody pitné a užitkové vody, ale také například pro ukládání kabelů. Další skupinu výrobků tvoří spojovací materiál, ať už se jedná o elektrotvarovky (elektro kolena, redukce, sedla, spojky a víčka), tvarovky na tupo či mechanické spojky.

Moderní technologie výroby plastového potrubí

Kvalita vyráběných PE plastových trubek je dosahována v prvé řadě díky modernímu výrobnímu prostředí a používaných strojům. Již od založení společnosti je kladen důraz do průběžných investicí do technologií. Firma má proto k dispozici vysoce automatizované výrobní linky, které mají velmi nízkou chybovost. Přesto je ale celý výrobní proces ještě kontrolován a probíhá pod dohledem autorizované osoby.

Kontrola kvality PE trubek probíhá průběžně ve vlastní laboratoři

Aby byly vyráběné trubky kvalitní a splňovaly veškeré požadavky zákazníků a dostupné normy, disponuje firma LUNA PLAST moderní laboratoří, která je situována přímo ve výrobních prostorách. Operativně tak může stanovit vlastnosti vyráběných polyethylenových trubek. Průběžně také kontroluje veškeré parametry během vlastní výroby, což je dalším významných kontrolním prvkem.

Vysoká flexibilita, krátké dodací lhůty

Nespornou výhodou společnosti LUNA PLAST je také její vysoká flexibilita, která se projevuje možností výroby PE plastových trubek podle přání zákazníků a dodávky prakticky kamkoliv v rámci Evropy. Nejčastěji žádané potrubí je vyráběno také na sklad, takže je zákazníkům k dispozici prakticky okamžitě.

Výroba PE plastových trubek z důrazem na ekologii

Závěrem pár slov k filozofii firmy. Společnost LUNA PLAST a.s. zakládá svou činnost zejména na vysoké kvalitě výrobků dosahované díky profesionalitě všech jejích zaměstnanců a následném spolehlivém servisu. Velmi důležitý je také důraz na ekologii, který se promítá do firemního know-how, díky němuž umožňuje zpracovávat i recyklované plasty do trubek a profilů. To má také vliv na výborný poměr ceny a kvality.

 

V případě zájmu o kvalitní PE plastové trubky tedy neváhejte a obraťte se na společnost

 

LUNA PLAST a.s.

Hořín 93 , 276 01 Mělník

tel. 315626322; 737282726
e-mail: info@lunaplast.cz

www.lunaplast.cz

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.lunaplast.cz

Vydáno 15.06.2015
420 Zhlédnutí
Topováno 30.08.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.
Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky, novinku pro rok 2018 v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.

Potrubí z polyethylenu od českého výrobce Luna Plast a.s. na výstavách

Potrubí z polyethylenu od českého výrobce Luna Plast a.s. na výstavách
Kvalitní potrubí z polyethylenu vyrábí tradiční česká společnost Luna Plast a.s. Pro představení vyráběných trubek je nutné účastnit se výstav a realizovat prezentace přímo u odběratelů.

Plastové trubky Luna plast - novinky v sortimentu

Plastové trubky Luna plast - novinky v sortimentu
Naše společnost Luna plast se zabývá zpracováním plastů vytlačováním a vstřikováním, jde zejména o plastové trubky. Vyrábíme různé plastové trubky z vysokohustotního a nízkohustotního polyetylénu, které mají využití zejména jako tlakové rozvody pitné vody, tlakové a podtlakové kanalizační systémy, ...
PODSTRÁNKY

Potrubí pro rozvody vody, kanalizace, plynu

Potrubí pro rozvody vody, kanalizace, plynu
Plastové potrubí pro rozvod pitné vody, kanalizační systémy a rozvod plynu

Spojovací materiál

Spojovací materiál
Plastový spojovací materiál k potrubí – tvarovky, oblouky, fitinky, spojky

Ochranné a drenážní trubky

Ochranné a drenážní trubky
Chráničky kabelů – plastové trubky k ochraně kabelů, drenážní perforované trubky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LUNA PLAST a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
LUNA PLAST a.s.
www.lunaplast.eu
Adresa

Adresa

Hořín 93
Mělník 276 01

info@lunaplast.cz
+420 315 626 322


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha