Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.Plastové trubky Luna plast - novinky v sortimentu

Naše společnost Luna plast se zabývá zpracováním plastů vytlačováním a vstřikováním, jde zejména o plastové trubky. Vyrábíme různé plastové trubky z vysokohustotního a nízkohustotního polyetylénu, které mají využití zejména jako tlakové rozvody pitné vody, tlakové a podtlakové kanalizační systémy, zavlažovací systémy, systémy pro tepelná čerpadla či trubky pro ukládání silnoproudých, slaboproudých a optických kabelů.

Plastové trubky pro různá využití

Plastové trubky - novinky ve výrobním programu

Naše nabídka je opravdu široká. V poslední době jsme připravili dvě novinky, které mají celou řadu využití.

- Polyetylénové plastové trubky se závitem, který je novinkou, jakou u žádné jiné společnosti v ČR nepořídíte. Závity si můžete vybrat buď trapézové, nebo kónické, a nejlépe se hodí pro výstroje vrtů či výstroje netlakových aplikací.
- Krátké náviny trubek, které jsou nyní k sehnání i 25 a 50 bm, dříve byly k dispozici pouze jako 100 mb. Výhodou je také možnost zakoupení menšího balení.

Technologie výroby plastových trubek


Plastové trubky vysoké kvality

Díky mnohaletým zkušenostem, profesionálním pracovníkům i důrazu na ekologii si můžete být jisti, že plastové trubky od nás jsou tou správnou volbou. Využíváme speciální know-how, které nám umožňuje zpracovat i recyklované plasty do trubek a profilů. Výsledkem jsou plastové trubky s příznivým poměrem mezi kvalitou a cenou.


Dodání plastových trubek pro celou Evropu

Snažíme se neustále reagovat na poptávku, a proto dnes v naší nabídce najdete přes 80 různých výrobků, které vám rádi dodáme prakticky na libovolné místo v Evropě. Pokud hledáte plastové trubky, neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky, prostřednictvím mailu, nebo nejlépe osobně přímo v Mělníku.

Plastové trubky z polyetylénuVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.lunaplast.eu/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

Sháníte výrobce a dodavatele PE plastových trubek pro venkovní tlakové rozvody pitné a užitkové vody, kanalizační systémy, domovní přípojky, uložení kabelů či pro napájení studní? Pak Vám doporučujeme obrátit se na společnost LUNA PLAST a.s., českého výrobce plastového potrubí s tradicí již od roku 1998. Jedná se o specialistu výhradně na tento obor s vlastní zkušební laboratoří, která plastové trubky vyrábí na nejmodernějších strojích.

Vydáno 15.06.2015
Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky, novinku pro rok 2018 v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.

Vydáno 11.04.2018
Potrubí z polyethylenu od českého výrobce Luna Plast a.s. na výstavách

Potrubí z polyethylenu od českého výrobce Luna Plast a.s. na výstavách

Kvalitní potrubí z polyethylenu vyrábí tradiční česká společnost Luna Plast a.s. Pro představení vyráběných trubek je nutné účastnit se výstav a realizovat prezentace přímo u odběratelů.

Vydáno 05.03.2018Vydáno 29.04.2016
254 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2016