Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch trading, logistics

Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
trading, logistics



Hodnota společnosti Toyota Tsusho neustále roste

Hledáte spolehlivého a osvědčeného prodejce automobilů? Rádi byste používali vůz od značky, která je na trhu úspěšná a ekonomicky stále vzrůstá? Odpovědí je společnost Toyota Tsusho, které se v posledních letech mimořádně daří.

Hodnota společnosti Toyota Tsusho neustále roste

Z malé firmy velkým koncernem

Firma Toyota Tsusho Corporation vznikla v roce 1968. Za dobu více než 45 let se přeměnila ve velký mezinárodní koncern, který má pobočky po celém světě. Najdete nás v Itálii, Německu, Francii, Polsku a v mnoha dalších zemích. Od té doby se neustále rozvíjíme, o čemž svědčí mnohá ocenění. Možná si nás pamatujete z let 2012 a 2013, kdy jsme získali prestižní ocenění Firma roku v oblasti automobilového průmyslu. Ocenění, které uděluje Sdružení automobilového průmyslu ČR, pro nás bylo potvrzením, že naši práci děláme dobře.


Tržba deset miliard korun za rok

Dalším ujištěním, že kráčíme správným směrem, je fakt, že jsme se v roce 2013 vyšplhali na 54. místo v pořadí největších firem v České republice. Nejinak úspěšný byl pro nás poslední rok, kdy naše roční tržby sahaly k 10 miliardám korun. Čím je to dané? Toyota Tsusho se neorientuje pouze na automobilový průmysl, naše podnikání jsme v průběhu let zacílili i do dalších oblastí. Jedná se například o následující obory:

· oblast plastů a chemikálií
· obchod s železem a neželeznými kovy
· obchod s elektronickými čipy a další elektronikou
· zpracování odpadu

Naše portfolio nabízených služeb je tedy více než bohaté!


Rozšiřujeme v České republice

A jak je to s postavením v České republice? Toyota Tsusho měla v Česku až do nedávna tři logistické areály. Nedávno však investovala do jejich rozšíření. Zdvojnásobili jsme skladovací plochu na pobočce v Kolíně. Na další pobočce, která se nachází v Jirnech, jsme také pronajali několik tisíc metrů další plochy. Díky rozšiřování se nám daří dlouhodobě snižovat nezaměstnanost v České republice. Za poslední roky jsme vytvořili několikanásobně více pracovních míst než v minulých letech. Další vývoj v České republice bude záležet na úspěšnosti našeho podnikání v nových projektech.


Špičkové vedení je základ

A kdo že je tváří Toyota Tsusho Europe? Generálním ředitelem pro Českou republiku a Maďarsko je Libor Šteffek. Na okraj zmiňme, že absolvoval studium MBA na Business School Netherlands a dále navštívil mnoho manažerských kurzů například v Japonsku nebo Singapuru. Je tedy zásluhou nejen Libora Šteffka a dalších manažerů, ale také řadových zaměstnanců, že hodnota značky Toyota Tsusho neustále roste!



Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ttesa.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.

Vydáno 23.02.2016
Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

V chemické a syntetické oblasti šplhají stále výš, podnikli nové obchodní aktivity. Zprostředkovávají kompozitní materiály pro automobilový průmysl a spotřební elektroniku. V oblasti robotiky řeší veškeré problémy, konzultace, plánování, vývoj technologií, řízení kvality. Řeší zařízení pro veškerá odvětví.

Vydáno 27.04.2017



Vydáno 12.08.2015
181 Zhlédnutí
Topováno 05.08.2019