Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch trading, logistics

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.

zpracování kovů

Nejen automobilový průmysl, ale i zpracování kovů

Jednou z divizí v České republice je oddělení zpracování kovů. Dodává ocelové produkty, jako jsou tyče, dráty a výrobky různých rozměrů a provedení podnikům po celém světě. Díky vlastní výrobě v České republice a Turecku zajistíme také příčné a podélné dělení oceli, ohýbání, kování, sváření, pěchování, obrábění a kvalitní povrchové úpravy materiálu. Ocelové tyče a ocelové dráty tak zákazníkům dodáme v libovolném množství i úpravě.

Pobočky Toyota Tsusho Europe v České republice


Výroba strojů, elektronických komponentů i plastů

Divize strojů a projektového řízení se zaměřuje na prodej, dovoz a instalaci strojů, ale i na celkový management projektů. Vyrábíme zejména textilní a průmyslové stroje, komunikační zařízení, elektronické komponenty a součásti automobilů. V oblastech strojního zařízení se staráme o komplexní technicko-konzultační služby a výběr, instalace, úpravy a údržby zařízení. Poskytujeme plnou oporu různým průmyslovým oborům souvisejícím se strojním zařízením a elektronikou. Nabízíme také náhradní díly a spotřební materiál pro výrobu.

Kromě toho máme v České republice také například divizi chemického zpracování a elektroniky. Staráme se tak o distribuci plastů a prodej chemikálií a léčiv.

Stroje a elektronické komponentyVydáno 23.02.2016
391 Zhlédnutí
Topováno 19.02.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení
V chemické a syntetické oblasti šplhají stále výš, podnikli nové obchodní aktivity. Zprostředkovávají kompozitní materiály pro automobilový průmysl a spotřební elektroniku. V oblasti robotiky řeší veškeré problémy, konzultace, plánování, vývoj technologií, řízení kvality. Řeší zařízení pro veškerá ...

Hodnota společnosti Toyota Tsusho neustále roste

Hodnota společnosti Toyota Tsusho neustále roste
Hledáte spolehlivého a osvědčeného prodejce automobilů? Rádi byste používali vůz od značky, která je na trhu úspěšná a ekonomicky stále vzrůstá? Odpovědí je společnost Toyota Tsusho, které se v posledních letech mimořádně daří.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch trading, logistics
WEBOVÁ STRÁNKA
Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
www.toyota-tsusho-europe.com
Adresa

Adresa

Plzeňská 5b/3185
Praha 5 - Smíchov 150 00

info@ttesa.cz
+420 225 091 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha