Stanovení krevních skupin dosud nebylo jednodušší

Stanovení krevní skupiny je u pacienta při léčbě nebo dárcovství jedním z hlavních kritérií. Vzhledem k tomu, že dosud užívané sérologické metody začínají dosahovat svých limitů, musíme i v tomto odvětví postupovat kupředu. K tomu může pomoci diagnostický systém využívající přístroj MR. SPOT, který stanovuje krevní skupiny na molekulárně genetickém základě. Mohou ho využívat jak nemocnice, tak krevní banky a pacienti.

BAG Health Care GmbH, Praha 8 - Kobylisy: krevní skupina

Využijte nový diagnostický test ke stanovení krevních skupin

Moderní medicína nefungovala nikdy na jednodušších principech. Metody užívané k určení krevních skupin je nutné doplnit novými metodami, které jsou schopné rozpoznat i slabé a vzácné krevní antigeny. Postupy PCR od BAG Health Care GmbH vám umožní vyšetřit pacienta na požádání nebo také vyšetřit dárce krve předem. To přináší mnoho výhod. Je to především zvýšená bezpečnost pacienta, snížení nákladů na vyšetření a také výrazné snížení pracnosti dané metody.
Stanovení krevních skupin nebylo nikdy snazší, levnější a rychlejší. Pomocí molekulárně genetické metodiky vyvinuté firmou BAG Health Care GmbH můžete v jediné jamce stanovit hned několik krevních skupin najednou. Tímto postupem nejen minimalizujete lidskou práci, ale jste současně flexibilní co do počtu testů. Ideální varianta pro nemocnice, ale i krevní banky, které potřebují zefektivnit svou práci.

S MR. SPOT máte výsledky rychle a přesně


Přístroj nemusíte kalibrovat, vše ohlídá zcela sám

Nemusíte se obávat, že k obsluze našeho přístroje budete potřebovat novou pracovní sílu. Stanovení krevních skupin nyní probíhá díky zcela automatickému procesu, a to bez jakéhokoliv zásahu člověka. Přístroj MR. SPOT od společnosti BAG Health Care GmbH samostatně zajišťuje promývání i pipetování bez jakékoliv nutnosti kalibrace. Pouze jej zapojíte do zásuvky, zapnete a automatické stanovení krevních skupin na molekulárně genetické úrovni máte zajištěno.
Kromě samotného přístroje na vyhodnocení krevních skupin vašich pacientů dodáváme také software HISTO MATCH, díky kterému budete MR. SPOT jednoduše ovládat. Počítač s tímto softwarem nemusí být umístěn do bezprostřední blízkosti laboratoře, pohodlně můžete řídit vše přímo z pracovny lékaře. Máte pak jednoduše na jednom místě:

- Data o pacientech
- Data o vzorcích
- Data o pracovním postupu
- Data o diagnostických soupravách
- Data o uživatelích
- Data o přístroji MR. SPOT

Co na vás čeká v soupravě ERY SPOT od společnosti BAG Health Care GmbH? Najdete zde Master Mix, sušené primery, ředící pufr pro primery a jednotlivě zabalené stripy po osmi jamkách, které ještě můžete lámat podle počtu požadovaných vyšetření. V jamkách jsou umístěné imobilizované SSO sondy (próby). Vše připravíte, zadáte do našeho přístroje a za necelé tři hodiny máte výsledky na stole.

Stanovte krevní skupiny díky ERY SPOT zcela automaticky


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bag-healthcare.cz

Vydáno 01.09.2015
216 Zhlédnutí
Topováno 09.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Diagnostické soupravy a testy do sterilizátorů mají jméno BAG Health Care

Diagnostické soupravy a testy do sterilizátorů mají jméno BAG Health Care
Napadlo vás někdy, s jakými výrobky se pracuje v lékařských laboratořích a nemocnicích? Jsou to mimo jiné diagnostika a další sortiment pro zdravotnictví společnosti BAG Health Care. Působíme po celém světě a pomáháme všude tam, kde je lidské zdraví v ohrožení a samozřejmě se zaměřujeme na prevenci ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BAG Diagnostics GmbH - organizační složka
WEBOVÁ STRÁNKA
BAG Diagnostics GmbH - organizační složka
www.bag-diagnostics.cz
Adresa

Adresa

Na Hlinách 555/17
Praha 8 - Kobylisy 182 00

info@bag-diagnostics.cz
+420 286 840 508


Najdete nás také zde:

ARES
captcha