H.S.TRADE a.s.
Ochrana dokumentů, hologramy

Vydáno 02.09.2015
225 Zhlédnutí
Topováno 26.01.2018

Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front

Tvorba front není často nutná a lze jí jednoduše zamezit. Nevěříte? Pak se seznamte s funkčností čteček dokladů, které výrazně urychlí práci na přepážkách a jednoduše tak zamezí tvorbě front. Pokud i vy potřebujete zrychlit odbavení osob či například jednoduše automaticky získat knihu návštěv, jsou pro Vás čtečky dokladů tím pravým řešením. A chcete-li to nejlepší mezi čtečkami, chtějte značku VICOMP!

H.S.TRADE a.s., Praha: čtečky dokladů

Čtečky dokladů mají stále širší uplatnění

Dříve se čtečky dokladů využívaly téměř výhradně cizineckou policií - na hraničních přechodech a mezinárodních letištích. Dnes jsou ale výrazně dostupnější, a proto nacházejí stále širší uplatnění. Společnost H.S.TRADE a.s. má v tomto oboru zkušenosti již od roku 1997, a proto dokáže nabídnout individuální cenově dostupné řešení na míru podle požadavků každého zákazníka. Například v zákaznických centrech se díky čtečce dokladů zdokonalí vstupní systém, neboť jednoduše získává v elektronické podobě přesnou podrobnou knihu návštěv s uvedením identifikačních údajů zákazníka, data a přesné hodiny jeho návštěvy. O využití čteček dokladů intenzivně uvažuje kupříkladu i Komerční banka na svých pobočkách. Důvodem je urychlení práce na jednotlivých přepážkách, kdy by pracovnice nemusela složitě přepisovat údaje z osobních dokladů, ale jednoduše si je pomocí čtečky dokladů načte a propojí přímo s informačním systémem. Ihned tak mohou pracovat s daným zákaznickým účtem a přesně ví, co vše je ještě možné klientovi nabídnout. Čtečky dokladů ale zefektivňují práci také na recepcích lepších hotelů, kde zamezují tvorbě front v případě, že přijede větší skupina turistů, kteří se najednou chtějí ubytovat.


Optická čtecí zařízení od evropského výrobce VICOMP

Čteček dokladů je k dispozici celá řada, ale jen málo z nich se opravdu vyrábí v Evropě. Značka VICOMP z nabídky společnosti H.S.TRADE a.s. je jednou z nich. Tento výrobce sídlí v Polsku a zajímavostí je, že dodává čtečky nejen téměř po celém světě, dokonce i do Číny, odkud ostatní dodavatelé zboží spíše dováží. Velký důraz klade nejen na kvalitu, ale také na design. Jedná se zkrátka o BMW mezi čtečkami. VICOMP nabízí tyto základní modely čteček dokladů, které lze uzpůsobit pro využití dle požadavků zákazníků: 1. Stacionární čtecí zařízení VPR620e (dříve VPR610e) pro pevné hraniční filtry nebo docházkové systémy 2. Přenosná čtecí zařízení VPR460e (dříve VPR451e) pro mobilní hraniční filtry nebo vnitrostátní kontroly, komunikující s hostitelských smartphonem nebo tabletem prostřednictvím Bluetooth 3. Přenosné čtečky dokladů série VICOMP VPR470 - tj. nástavce na tablety nebo mobilní telefony, rovněž komunikující prostřednictvím Bluetooth. Všechny typy je možné dodat i pouze s optickým čtením stroje čitelné zóny v osobních dokladech (tzv. OCR čtečky) pro vstupní turnikety, docházkové, přístupové a stravovací systémy, hotelové recepce či ostrahy objektů.

Čtečky dokladů VICOMPVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.hstrade.cz