Ochrana proti padělání podpisu a spolehlivé prokázání jeho pravosti - Holo-Sign®

H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy

Ochrana proti padělání podpisu a spolehlivé prokázání jeho pravosti - Holo-Sign®

Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front

Tvorba front není často nutná a lze jí jednoduše zamezit. Nevěříte? Pak se seznamte s funkčností čteček dokladů, které výrazně urychlí práci na přepážkách a jednoduše tak zamezí tvorbě front. Pokud i vy potřebujete zrychlit odbavení osob či například jednoduše automaticky získat knihu návštěv, jsou pro Vás čtečky dokladů tím pravým řešením. A chcete-li to nejlepší mezi čtečkami, chtějte značku VICOMP!

H.S.TRADE a.s., Praha: čtečky dokladů

Čtečky dokladů mají stále širší uplatnění

Dříve se čtečky dokladů využívaly téměř výhradně cizineckou policií - na hraničních přechodech a mezinárodních letištích. Dnes jsou ale výrazně dostupnější, a proto nacházejí stále širší uplatnění. Společnost H.S.TRADE a.s. má v tomto oboru zkušenosti již od roku 1997, a proto dokáže nabídnout individuální cenově dostupné řešení na míru podle požadavků každého zákazníka. Například v zákaznických centrech se díky čtečce dokladů zdokonalí vstupní systém, neboť jednoduše získává v elektronické podobě přesnou podrobnou knihu návštěv s uvedením identifikačních údajů zákazníka, data a přesné hodiny jeho návštěvy. O využití čteček dokladů intenzivně uvažuje kupříkladu i Komerční banka na svých pobočkách. Důvodem je urychlení práce na jednotlivých přepážkách, kdy by pracovnice nemusela složitě přepisovat údaje z osobních dokladů, ale jednoduše si je pomocí čtečky dokladů načte a propojí přímo s informačním systémem. Ihned tak mohou pracovat s daným zákaznickým účtem a přesně ví, co vše je ještě možné klientovi nabídnout. Čtečky dokladů ale zefektivňují práci také na recepcích lepších hotelů, kde zamezují tvorbě front v případě, že přijede větší skupina turistů, kteří se najednou chtějí ubytovat.


Optická čtecí zařízení od evropského výrobce VICOMP

Čteček dokladů je k dispozici celá řada, ale jen málo z nich se opravdu vyrábí v Evropě. Značka VICOMP z nabídky společnosti H.S.TRADE a.s. je jednou z nich. Tento výrobce sídlí v Polsku a zajímavostí je, že dodává čtečky nejen téměř po celém světě, dokonce i do Číny, odkud ostatní dodavatelé zboží spíše dováží. Velký důraz klade nejen na kvalitu, ale také na design. Jedná se zkrátka o BMW mezi čtečkami.
VICOMP nabízí tyto základní modely čteček dokladů, které lze uzpůsobit pro využití dle požadavků zákazníků:

1.
Stacionární čtecí zařízení VPR620e (dříve VPR610e) pro pevné hraniční filtry nebo docházkové systémy
2.
Přenosná čtecí zařízení VPR460e (dříve VPR451e) pro mobilní hraniční filtry nebo vnitrostátní kontroly, komunikující s hostitelských smartphonem nebo tabletem prostřednictvím Bluetooth
3.
Přenosné čtečky dokladů série VICOMP VPR470 - tj. nástavce na tablety nebo mobilní telefony, rovněž komunikující prostřednictvím Bluetooth.

Všechny typy je možné dodat i pouze s optickým čtením stroje čitelné zóny v osobních dokladech (tzv. OCR čtečky) pro vstupní turnikety, docházkové, přístupové a stravovací systémy, hotelové recepce či ostrahy objektů.

Čtečky dokladů VICOMP


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hstrade.cz

Vydáno 02.09.2015
558 Zhlédnutí
Topováno 11.06.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu
Uvažujete, jakým způsobem ochránit Vaše dokumenty tak, aby byly vysoce bezpečné a přitom za rozumnou cenu? Pak si přečtěte následující článek, v němž se dozvíte více o laminaci a speciálních laminátorech na doklady od společnosti HS TRADE a.s., která je specialistou na tuto problematiku s ...

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet
Spolehlivou ochranu tištěných dokumentů papírových i plastových zajistí duogramy. Společnost H.S.TRADE a.s. dodává vše potřebné - od raznice, přes potřebnou fólii až po přístroj na aplikaci duogramů.

Bezpečnostní holografické samolepky s motivem na přání zákazníka nebo z katalogu

Bezpečnostní holografické samolepky s motivem na přání zákazníka nebo z katalogu
Autodestruktivní bezpečnostní holografické samolepky jsou efektivním pomocníkem pro každého, kdo bojuje s paděláním svých produktů, ať už se jedná o originální náhradní díly, vstupenky, abonentní karty či mnohé další výrobky. Pro ochranu dokumentů, tiskovin i zboží nabízí firma HS TRADE hologramy, ...

Aplikace hologramů horkou ražbou pomocí zařízení MicroPOISE MK3

Aplikace hologramů horkou ražbou pomocí zařízení MicroPOISE MK3
Aplikace hologramů horkou ražbou je nyní na zařízení MicroPOISE MK3 od anglického výrobce, společnosti Security Foiling, ještě bezpečnější díky přesné kontrole a archivaci dat o aplikaci každého hologramu a biometrickému ověření obsluhy stroje. Práce s tímto strojem je navíc mnohem jednodušší a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy
WEBOVÁ STRÁNKA
H.S.TRADE a.s.
hstrade.cz
Adresa

Adresa

Nad Rokoskou 19
Praha 8 182 00

hejkrlik.jan@hstrade.cz
+420 284 680 568


Najdete nás také zde:

LinkedInARES
captcha