Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

Aplikace hologramů horkou ražbou pomocí zařízení MicroPOISE MK3

Aplikace hologramů horkou ražbou je nyní na zařízení MicroPOISE MK3 od anglického výrobce, společnosti Security Foiling, ještě bezpečnější díky přesné kontrole a archivaci dat o aplikaci každého hologramu a biometrickému ověření obsluhy stroje. Práce s tímto strojem je navíc mnohem jednodušší a rychlejší. Není tedy divu, že aplikaci hologramů na tomto stroji využívá řada významných celosvětových institucí i národních vlád.

Zařízení MicroPOISE MK3  H.S.TRADE

Aplikace hologramů na papírové archy nebo plastové karty

Pomocí zařízení MicroPOISE MK3 je možné hologramy aplikovat na papírové archy do velikosti A4, popř. se speciálním vakuovým podavačem také archy formátu A3, anebo na plastové karty ID1, tj. velikost kupříkladu platební karty. Podle potřebného množství vystavovaných hologramů může být podavač ruční, poloautomatický i automatický.

Aplikace hologramů pomocí zařízení MicroPOISE MK3 - instruktážní video


Vysoká bezpečnost aplikace hologramů

Již v úvodu jsme zmínili, že aplikace hologramů na zařízení MicroPOISE MK3 je vysoce bezpečná. Jakým způsobem je této bezpečnosti dosahováno?

1. Novinkou je biometrická kontrola výstavce dokumentu - do vlastního přístroje je integrován skener otisků prstů, který výstavce zabezpečeného dokumentu musí aktivovat před aplikováním hologramu. Biometrické údaje výstavce dokumentu jsou uchovány v paměti přístroje, takže pouze autorizovaní výstavci dokumentů mohou aplikovat hologram na zabezpečený dokument před jeho vystavením. Tato funkce umožňuje vysledovat skutečného výstavce dokumentu a zabránit neoprávněnému vystavování.

2. Místo vystavení je uchováno v paměti přístroje - místo vystavení zabezpečeného dokumentu může být zpětně vysledováno na konkrétní místo, kde byl hologram aplikován a dokument vystaven.

3. Identifikační data dokumentu jsou uložena do paměti přístroje - skener čárového kódu uchová v paměti přístroje unikátní identifikační data zabezpečeného dokumentu a uloží je do databáze před vlastní aplikací hologramu.

4. Identifikační data hologramu jsou uložena do paměti přístroje - identifikační data role holografické fólie jsou uložena do databáze spolu s jedinečným číslem hologramu, který je aplikován horkou ražbou na dokument.

5. Integrace databáze - veškeré informace: výstavce dokumentu, místo vystavení, identifikační data dokumentu a hologramu jsou uložena do databáze, což zajistí, že dokument lze jak ověřit, tak i vysledovat.


Na zařízení MicroPOISE spoléhají významné instituce

Pokud ještě stále nejste plně přesvědčeni o bezpečnosti hologramů ze zařízení MicroPOISE, uvedeme některé z významných referencí, které naleznete po celém světě. Hologramy aplikované zařízením MicroPOISE slouží například pro bezpečnost občanských průkazů 32 mil. argentinských občanů, dále na ověřování vládních dokumentů v Beninu, ale také pro zvýšení bezpečnosti na letišti Heathrow a v kanceláři prezidenta Obamy. Také v České republice již tato zařízení využívá Ministerstvo vnitra ČR, Policejní Presidium a dále např. Státní tiskárna cenin nebo České vysoké učení technické v Praze.

Pokud je také pro Vás důležitá bezpečnost vydávaných dokumentů, kontaktujte společnost H.S.TRADE a.s.!Vydáno 22.07.2016
144 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu
Uvažujete, jakým způsobem ochránit Vaše dokumenty tak, aby byly vysoce bezpečné a přitom za rozumnou cenu? Pak si přečtěte následující článek, v němž se dozvíte více o laminaci a speciálních laminátorech na doklady od společnosti HS TRADE a.s., která je specialistou na tuto problematiku s ...

Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front

Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front
Tvorba front není často nutná a lze jí jednoduše zamezit. Nevěříte? Pak se seznamte s funkčností čteček dokladů, které výrazně urychlí práci na přepážkách a jednoduše tak zamezí tvorbě front. Pokud i vy potřebujete zrychlit odbavení osob či například jednoduše automaticky získat knihu návštěv, jsou ...

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet
Spolehlivou ochranu tištěných dokumentů papírových i plastových zajistí duogramy. Společnost H.S.TRADE a.s. dodává vše potřebné - od raznice, přes potřebnou fólii až po přístroj na aplikaci duogramů.

Bezpečnostní holografické samolepky s motivem na přání zákazníka nebo z katalogu

Bezpečnostní holografické samolepky s motivem na přání zákazníka nebo z katalogu
Autodestruktivní bezpečnostní holografické samolepky jsou efektivním pomocníkem pro každého, kdo bojuje s paděláním svých produktů, ať už se jedná o originální náhradní díly, vstupenky, abonentní karty či mnohé další výrobky. Pro ochranu dokumentů, tiskovin i zboží nabízí firma HS TRADE hologramy, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy
WEBOVÁ STRÁNKA
H.S.TRADE a.s.
hstrade.cz
Adresa

Adresa

Nad Rokoskou 19
Praha 8 182 00

hejkrlik.jan@hstrade.cz
+420 284 680 568


Najdete nás také zde:

LinkedInARES
captcha