Designové doplňky do bytu navrhujeme na míru každému zákazníkovi

Chcete si ozvláštnit byt, ale nabídka velkých řetězců vám nevyhovuje? Už vás nebaví jít s davem? Odlišit se můžete i bez velkých rekonstrukcí a investic. Stačí, když si pořídíte originální designové doplňky do bytu od firmy MarK Design. Všechny designové doplňky vyrábíme ručně a na míru požadavkům klienta, můžete si tak být jistí, že výrobky z naší dílny u nikoho jiného nenajdete.

Designové doplňky, MarK design

Designové bytové doplňky z různých materiálů

I maličkost umí s jinak nezajímavým prostorem udělat zázraky. Nezáleží tak na tom, jestli právě rekonstruujete celý dům, nebo jen hledáte něco na oživení staršího interiéru, designové bytové doplňky se budou vyjímat všude. Nebojíme se žádných barev, materiálů ani tvarů. Ať už tak máte rádi čistý vzhled skla či kovu, nebo dáváte přednost dřevu či barevnějším věcem, my rádi vyhovíme vašim požadavkům.

Designové doplňky vyrábíme každému na míru.


Naše designové doplňky jsou funkční

Ve společnosti MarK Design si myslíme, že bytové doplňky mají být nejen krásné a vzhledově zajímavé, ale i funkční. Nevyrábíme proto nepraktické věci, na které se jenom hezky kouká. My navrhujeme a vyrábíme zrcadla, věšáky, dekorativní vázy i stolky. Naše designové doplňky tak nebudou pouze vystavené na poličce. Naopak. Stanou se součástí vašeho interiéru a poskytnou vám perfektní komfort každý den.

Designové bytové doplňky nabízí styl i funkčnost, Coffee table.


Bytové doplňky na míru vaší osobnosti

Ptáte se, čím jsou naše designové doplňky do bytu výjimečné? Je to jednoduché. My totiž dekorace nevyrábíme v sériích, ale vytváříme designové doplňky přesně na míru každého zákazníka. V případě, že nám svěříte návrh vašeho interiéru, rádi navrhneme a vyrobíme i stylové doplňky do rekonstruované místnosti i celého bytu. Na návrhu doplňku se tak můžete v případě zájmu podílet a společnými silami vytvoříme skutečně jedinečné kousky, které podtrhnout charakter celého bytu.

Designové doplňky si ale může pořídit nejen ten, kdo s námi rekonstruuje. Chceme nabídnout originalitu a nevšednost do všech domácností bez ohledu na jejich stáří či velikost. Stačí se na nás tak obrátit, my se seznámíme s vaším bydlením, životním stylem a vkusem a navrhneme vám designové bytové doplňky na míru. Myslíte si, že by designové doplňky do bytu udělaly radost vašim blízkým? I pro vás máme řešení. Stačí si u nás zakoupit speciální dárkový poukaz v libovolné hodnotě a ze zajímavých dekorací se mohou těšit i vaši přátelé.

Chcete zrcadlo s kamínky, růžemi nebo kousky slámy? Nebo se vám do bytu hodí originální dřevěný stůl či lampa? Pro návrháře z MarK Design není žádní přání nesplnitelné.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bymarkdesign.com

Vydáno 17.11.2015
279 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Interiérový design a návrhy interiérů na míru vaší individualitě

Interiérový design a návrhy interiérů na míru vaší individualitě
Firem, které nabízejí návrhy interiérů, je na trhu celá řada. Pokud ale chcete skutečně originální prostor, který podtrhne vaši osobnost a životní styl, svěřte interiérový design společnosti MarK Design. My totiž nekoukáme pouze na to, co zrovna letí a je moderní, my chceme vytvořit prostor, který ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Marcela Změlíková
WEBOVÁ STRÁNKA
Marcela Změlíková
www.bymarkdesign.com
Adresa

Adresa

Polní 282
Hodonice 671 25

markdesign.cz@gmail.com
+420 775 051 185


Najdete nás také zde:

ARES
captcha