Marcela Změlíková


Polní 282, Hodonice 671 25
Telefon: +420 775 051 185

Jako bytový architekt a návrhář bytového designu se zaměřuji na tvorbu vlastních originálních věcí dodávajících šmrnc každému interiéru, soukromým i komerčním prostorům.
V MarK designu se zabýváme návrhy interiérů a tvorbou vlastních bytových doplňků. Základem je kvalitní ruční práce a originalita.
V našem portfoliu naleznete zrcadla, dekorativní vázy, věšáky, stolky a stoličky a jiné. Snažíme se postupně rozšiřovat kolekce nejen funkčních, ale i dekorativních doplňků, které spolu souvisí a v interiéru se navzájem doplňují.
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s originalitou a proto Vám i v případě zájmu navrhneme a vyrobíme bytové doplňky přesně na míru na základě Vašich přání a požadavků.
Svým klientům vytváříme originální a útulné prostředí nejen doma, ale i v práci. Při návrhu i výrobě se necháváme inspirovat vším, co je kolem. Zvláště pak klademe důraz na barvy a barevnost svých výrobků.

Naše služby jsou dostupné po celé České Republice, sídlo máme ve Znojmě, proto je pro nás prioritou Jihomoravský kraj, Vysočina, Třebíč, Moravský Krumlov, Ivančice, Brno venkov, Mikulov, Břeclav, Brno.

Máte-li zájem o nezávaznou konzultaci nebo chcete poradit s realizací Vašeho interiéru, pak neváhejte a kontaktujte nás.

IČ: 03469280
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Marcela Změlíková

Telefon:
+420 775 051 185
+420 777 270 812

Email:
markdesign.cz@gmail.com

Web:


Kontaktní osoby:
Marcela Změlíková
funkce: designer
tel: +420 775 051 185
email: markdesign.cz@gmail.com

Kristina Vnuková
funkce: manager, kancelář Znojmo
tel: +420 777 270 812
email: markdesign.cz@gmail.com


GPS: 48°50′10.1″ N, 16°10′22.76″ E

QR kód firmy Marcela Změlíková

Gastro Třinec, prodej a servis gastronomického zařízení, záruční a pozáruční servis, odborná montáž.

Gastro Třinec, prodej a servis gastronomického zařízení, záruční a pozáruční servis, odborná montáž

Město Blovice, Plzeňský kraj, kostel sv. Jana Evangelisty, památné chráněné domy, Zámek Hradiště.

Město Blovice, Plzeňský kraj, kostel sv. Jana Evangelisty, památné chráněné domy, Zámek Hradiště
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

DISprojekt, s.r.o.

Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

Když se řekne projekční a architektonická kancelář, ateliér, tak tento pojem by měl na dnešním moderním a náročném trhu zahrnout široké a profesionální spektrum zpracování i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka v oblasti stavby, rekonstrukce a plánování. Projekční a architektonická činnost, která je vedena týmem kvalifikovaných a profesionálních pracovníků s podporou moderní a vyspělé výpočetní a reprografické techniky. Zdá se vám v této oblasti nemožné splnit tolik požadavků najednou? Pro projekční a architektonický ateliér DIS projekt s.r.o. se sídlem v Třebíči a s působností i v dalších regionech je to běžná realita.


Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Kamenictví Karel Otruba

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.


Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.


On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.